Dodaj do ulubionych

Zachwycenie normalnością

03.08.09, 10:47
Rzeczpospolita nie powinna zajmowac sie historia zbrodni ENKWD,
zwlaszcza jak Gazeta Wyborcza chce pogodzic sie z Putinem.Takie
niewczesne zajmowanie sie historia moze zaszkodzic wizycie Wielkiego
Gospodarza.Poza tym Rzeczpospolita opisuje, ze sprawa znana jest od
12 lat, wiec nie pretenduje do odkrywania czegokolwiek.Wiec po co
klamac panie redaktorze?
Obserwuj wątek
    • wikonwi Zachwycenie normalnością 03.08.09, 21:47
      Witajcie wychowankowie Wyższej Szkoły KULTURY Społecznej i Medialnej z Torunia, abiturientów Wolniewicza, Nowaka,Zybertowicza.Napewno dziś na forum (dodaj swoją opinię),będziecie opluwać zacne osoby i NIESŁUSZNE WYDAWNICTWA. W tropieniu spisków jesteście doskonali więc chcąc zdobyć aplauz społeczny i uznanie międzynarodowe proponuję zbadać UKŁAD planetarny i wyjaśnić ogłupiałemu narodowi dlaczego KSIĘŻYC swoją tarczą jest skierowany ku Ziemi tylko jedną stroną. Powodzenia---pozdrawiam.
      ps.Warunkiem otrzymania dyplomu na WSKSiM. było dożywotne zobowiązanie tropienia UKŁADÓW.Gratulacje.
    • rijselman12.0 Re: Zachwycenie normalnością 03.08.09, 21:50
      Hospodara,grisza,hospodara...
    • grisza14 Nie obrazaj Jewo Wieliczestwa 04.08.09, 08:44
      Hospodar to byl kolego w Kiszyniowie i chadzal przytroczony do ogona
      tatarskiego konia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka