Dodaj do ulubionych

Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów p...

    • pamejudd Resich-Modlinska? To "cos" jeszcze zyje?!? 07.09.09, 10:09
      Bylem przekonany, ze po skandalu ze swoim pustoglowym komentarzem o "lysych" dawno juz ja sumienie zagryzlo.
    • piokuk Re: Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów 07.09.09, 10:13
      Widzę, że ci zboczoną strunę Cejrowski drażni...
      • drzejms-buond kuriozalne 07.09.09, 10:21
        z jednej strony czuję w środku rechot
        a z drugiej- zażenowanie.
        bo z jednej strony widzę Hugo Chaveza jak wypina dumną pierś
        a z drugiej,sołtysa na DOŻYNKACH, który zaprosił prasę, by pokazać swojego
        największego ziemniaka.
        a prasa zamiast mówić- ooo , jaka piękna pyra!
        - po kryjomu siusia w dożynkowy torcik.
        .............
        mnie by się nie chciało wstawać rano, by przyjść do pana telewizora
        by przez minutę pokazać się w okienku.
        A może ma to jakis GŁĘBSZY SENS?
        • cspostrzegawczy Farfał dzięki PO jest prezesam TVP 07.09.09, 17:11
          To nie PIS go wybrał na prezesa, za PISu on był vice, a to wynikało
          z układu koalicyjnego z LPRem.
          Prezesem został wybrany za PO.
          Teraz Giertych skumał się z PO i Grad broni Farfała przed odwołaniem
    • fields1 Farfał został prezesem za sprawą PO a nie PiS 07.09.09, 10:14
      To taka mała korekta. PO dogadało się (sic!) z Samoobroną i LPRem, i zrobiło
      Farfała prezesem TVP na złość PiSowi. Taki przynajmniej mieli zamiar. To tak dla
      przypomnienia faktów.
    • langston [...] 07.09.09, 10:14
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • nowotkomarceli4 langston bo właścicielem GW jest podmiot prywatny 07.09.09, 11:01
        a nie publiczny. jesli nie podoba mi sie GW to jej nie kupuję, a
        jesli nie podoba mi się nazistowska tivi to i tak jestem skazany na
        jej oplacanie, mimo iż "gadzinówki" o 19.30 nie oglądałem od kilku
        lat.
        O tt taka drobna róznica.
        • langston GW zostala skradziona tak jak teraz probuje sie 07.09.09, 12:29
          GW zostala skradziona tak jak teraz probuje sie ukrasc TVP.

          Nie zapominaj ze GW zostala uzgodniona przy Okraglym Stole jako
          gazeta opozycji i dostala NASZA PANSTWOWA KASE I KREYDTY.
          To ze potem Michnik&Co uwlaszyczyli sie na niej biorac za to grube
          miliony bez placenia od nich podatku (prawda Michnik nie wzial)
          jest inna kwestia.

          Nie zapominaj tez czego dotyczyla Afera Michnik-Rywin:))
    • beor Autocenzura generatorów skandali 07.09.09, 10:24
      GW pisze: "Po skandalu z Chlastą..."
      Czy nie należałoby się zastanowić co jest przyczyną tego "skandalu"?
      Mi się wydaje, że autorem skandalu jest p.Chlasta właśnie, któremu bardzo
      przeszkadza p.Frafał (bardziej niż Markowi Edelmanowi, którym sobie Chlasta
      wyciera twarz).

      Ciekawe czy p.Chalsta zadawał pełne współczucia pytanie jak się czują
      bojownicy ruchu antykomunistycznego, gdy w rządzie Mazowieckiego zasiadał
      Jacek Kuroń - były komunista i były czerwony harcerz?
      Czy p.Chlasta pyta jak czuje się Marek Edelman i jak czują się represjonowani
      przez komunistów, gdy ustawę medialną pisze była antysyjonistka i była
      komunistka p.Katarasińska?

      Czyżby p. Chlasta posiadał jakiś osobisty model autocenzury, spis pytań,
      których nie może stawiać?
    • czaromir Chlasta powiedział tylko to, co wszyscy wiedzą 07.09.09, 10:25
      A konformiści z TVP, z panem Szaranowiczem i panią Modlińską
      kompromitują się swoim postępowaniem. Dla nich ważniejsze koryto niż
      godność. Właśnie tacy ludzie, gdyby Hitler był przy władzy, byliby
      jego cichymi klakierami. Smutne.
      • langston Kamunizm wprowadzac jest OK prawda? 07.09.09, 10:48
        to ci co wprowadzaja w zycie idealy Stalina sa ok tak jak chocby
        redaktorzy GWna

        a ci twoi "wszyscy" to pewnie dawna Unia Demokratyczna tak?
        • nowotkomarceli4 podaj przykład wprowadzania ideałów stalinizmu 07.09.09, 11:04
          w Polsce przez GW?
          Proszę o konkretne przykłady
          • aegis_of_heart Zostaw, to zwykły troll. :) 07.09.09, 12:13
            Kiedyś możemy zrobić spis nicków i wybierać np. jełopa tygodnia, ale generalnie
            czasu szkoda. :)

            Aczkolwiek czasami mam marzenie - wszystkich zwykłych kłamców i łajdaków w
            Internecie łapać i piętnować.
            Może to by nauczyło odpowiedzialności za słowo.
            • langston Herbert tez byl jelopem klamca i lajdakiem?:) 07.09.09, 12:26
              "...Michnik jest manipulatorem.To klamca i czlowiek zlej woli.Oszust
              intelektualny..."
              https://www.youtube.com/watch?v=7zNEbvYKSxI&feature=related
          • langston bardzo prosze 07.09.09, 12:23
            -opluwanie polskiej tradycji
            -opluwanie polskiej histori pod haslami "mierzenia sie z historia"
            -propagowanie stalinowskich poetow i "autorytetow" ktorych
            charekterystyczna cecha jest to ze ZAWSZE rozpoczynali kariere jako
            aparadczykowie PZPR lub nawet wczesniej KPP.
            -propagowanie jezyka nienawisci w stosunku do osob pragnacych
            rozliczyc zbrodniestalinowski i komunistyczne
            et.etc
      • drmw ,Tak.-To już początek konca TOKfm 07.09.09, 15:02
        ,,,a co tam robi pani Modlińska??,którą
        swego czasu wyproszono z telewizji
        publicznej przed laty,myślałem,że radio TOKfm jest
        prywatną stacją.Już dawno zauważyłem,że
        to radio powoli schodzi "na psy"-To jest początek końca
        pewnej "niezależności" tego radia.
        Szkoda mi tylko Panią Red.Annę Laszuk,i Ewę Podolską,bo od dzisiaj
        przestaję słuchać tego radia-.Zawsze wierzyłem w mądrość i odwagę prof.Jacka Żakowskiego,-myślę,że stanie w obronie Pana Grzegorza
        Chlastę i jego audycji.,,przytoczę Pana o nicku"czaromir"
        cytuję;
        ,,,, konformiści z TVP, z panem Szaranowiczem i panią Modlińską
        > kompromitują się swoim postępowaniem. Dla nich ważniejsze koryto niż
        > godność. Właśnie tacy ludzie, gdyby Hitler był przy władzy, byliby
        > jego cichymi klakierami koniec cytatu..
        Smutna postawa.
        Panie Grzegorzu Chlasta,głowa do gory,myślę,że Pana akcje w swoim czasie będą stosownie ocenione.
    • agnostic5 Re: Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów 07.09.09, 10:27
      Czy Alicja popiera faszyzm? Już kiedyś nie podobał jej się chory na raka Durczok
      w Wiadomościach, bo wyglądał mało estetycznie. Nasz faszyzm powszedni.
    • siudek-live Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów p... 07.09.09, 10:28
      GRZESIEK,JESTEM Z TOBA,TAK TRZYMAJ,CIEMNOGROD TRZEBA TEPIC,HAHA
    • kitikitik Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów p... 07.09.09, 10:32
      Każdy system, to tylko walka o koryto i nic więcej, a taka wypowiedź, to
      właśnie element tej walki. Demokracja to chytry pozór, ale tylko okręgi
      jednomandatowe w wyborach do sejmu, senatu i samorządów, ukróciłyby partyjne
      pieniactwo. Mafijność i kumoterstwo zawsze jednak będą istnieć. IPN, urząd
      prezydenta, wszystkie zbędne urzędy, instytucje oraz rady nadzorcze do
      likwidacji, a liczebność sejmu i senatu zredukować czterokrotnie. Dla
      przykładu podam, że USA, państwo o powierzchni ponad 9mln km2 i ludności ponad
      300mln, ma niby demokratyczne instytucje: 1) Izba Reprezentantów - 435 osób,
      2) Senat - 100 osób. Stara prawda, że polityka to ku..., zło... i ban... jest
      zawsze aktualna.
    • da.wi581 Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów p... 07.09.09, 10:33
      tzn. że Michnika można nazywać byłym komunistą?
      • anna52.2 Re: Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów 07.09.09, 16:44
        Można by nazywać, gdyby kiedykolwiek był komunistą
      • anna52.2 Re: Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów 07.09.09, 17:07
        Można by nazywać, gdyby kiedykolwiek był komunistą. A nie był, więc nie
        można.
    • pandzik Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów p... 07.09.09, 10:34
      "Zły to ptak co własne gniazdo kala"... :)

      A na serio to powiedział prawdę i za to go wywalili. JA SIĘ Z TYM NIE ZGADZAM.
      Zapomnieli, ze to nie prezesek daje kase na program pani modlinskiej a my,
      OBYWATELE.

      Jeśli tak to ma wyglądać to proszę ZLIKWIDOWAĆ PAŃSTWOWĄ TELEWIZJE.

      Ja nie mam problemu z przyjęciem krytyki. Dla mnie ten prezesik moze nie
      istnieć w TV, a nawet powinien.
    • davee Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów p... 07.09.09, 10:38
      i bardzo dobrze powiedział!!a pani Alicja Resich-Modlińska niech nie będzie
      takim przydu....pana prezesa TVP!!
    • burek_polny Brawo Chlasta ! 07.09.09, 10:53
      Powiedzial, bo mogl to powiedziec. Reszta milczy, przyklejona do
      swojego koryta w TVP.
    • alebaba17 jeżeli media publiczne mają być poprawne 07.09.09, 10:56
      to niech będą tylko narodowe, polskie a gejami, komuchami, żydami,
      antysemitami, ekoterorystami, pigułkami, autanazjami i czym tam
      jeszcse niech się zajmują media prywatne. Jeżeli płacą wszyscy
      abonament RTV to to ma być polskie i w d.... inne sprawy
    • yamat TOK FM... 07.09.09, 10:56
      ...czyli spadkobiercy Radiokomitetu pod przykrywką "niezależnej i prywatnej"
      rozgłośni.
      "Pierwsze radio informacyjne"? Niekoniecznie, wzorce czerpią pełnymi garściami.
      Antyklerykalizm i jedyna słuszna linia partii....
      • cillian1 Re: TOK FM... 07.09.09, 10:59
        > Antyklerykalizm i jedyna słuszna linia partii....

        to pierwsze cholernie popieram (Antyklerykalizm), a drugie.... jakoś nie mogę
        się jej dopatrzeć, tej jedynie słusznej partii. Zresztą z def. to publiczne
        media mają popierać jedynie słuszną partię, bo są na rządowym garnuszku! Więc o
        co cię się biega?
        • nowotkomarceli4 takie myslenie powoduje polską "bylejakość" 07.09.09, 11:07
          > to pierwsze cholernie popieram (Antyklerykalizm),

          byc anty to znaczy brak zrozumienia dla innego
          > a drugie.... jakoś nie mogę
          > się jej dopatrzeć, tej jedynie słusznej partii. Zresztą z def. to
          > publiczne media mają popierać jedynie słuszną partię, bo są na
          > rządowym garnuszku! Więc o co cię się biega?

          Media są na publicznym garnuszku i są czwartą władzą, nad którą
          społeczeństwo nie absolutnie żadnej kontroli.
          • cillian1 Re: takie myslenie powoduje polską "bylejakość" 07.09.09, 13:41
            > byc anty to znaczy brak zrozumienia dla innego

            być anty, to w tym przypadku nie pozwalać na to co wyprawia Kk. jego miejsce
            jest w kościele, a nie w polityce. A miejsce boga jest w sercu i w domu
            wierzącego, a nie w polityce ;)
      • wielki_defekator TOK FM to pedalskie radio 07.09.09, 11:40
        ... Janiszewski, Legierski, Kurkiewicz, Laszuk - połowa załogi przy mikrofonie. A Chlasta słusznie wywalony z TVP. Ze swoją fizjonomią ruskiego chłopa pańszczyznianego nie spełnia kryteriów estetycznych:-)
        • tomxp Re: TOK FM to pedalskie radio 07.09.09, 12:14
          wielki_defekator napisał:

          > ... Janiszewski, Legierski, Kurkiewicz, Laszuk - połowa załogi przy mikrofonie.
          > A Chlasta słusznie wywalony z TVP. Ze swoją fizjonomią ruskiego chłopa pańszcz
          > yznianego nie spełnia kryteriów estetycznych:-)

          88888888888888888888888888888888888888888888888888888888

          i ten komputer przy ktorem przesiadujesz tez pedalskim jest (a turing)
          i wygrana wojna tez pedalskimi lapamy, (a turing)

          potem go wyleczyli z tego jego pedalowania...

          popelnil samoboja w reakcji na leczenie....



          ps vivat chlasta, vivat
      • krawiec6661 Re: TOK FM... 07.09.09, 12:08
        Tok FM ma lepsze audycje religijne niż Radio Maryja. Tyle, że oni nigdy nie
        zaproszą wiejskich głupków w rodzaju Piotra Jaroszyńskiego albo Nowaka i to was
        moherów i polonusów boli. Chwała im za to, chociaż na pewno byłoby zabawnie.
    • akkj Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów p... 07.09.09, 11:00
      Drobna poprawka: Farfał nie jest neofaszystą. To ścierwo jest hitlerowcem, bo
      tylko hitlerowcy pozdrawiali się "Heil Hitler". Nie robili tego żadni
      faszyści, nawet we Włoszech za czasów Mussoliniego czy Hiszpanii za generała
      Franco.
    • ggpost Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów p... 07.09.09, 11:12
      Grzegorz Chlasta z radia TOK FM ??? to nie możliwe. Tak na poważnie to słucham
      go w radiu gdzie w stonowany sposób zadaje pytania, nie wyskakuje z jakimiś
      radykalnymi tematami. A tutaj... Ma u mnie dużego plusa.
    • zebrzydowski "Gdy ma się tak poważne zamiary"... 07.09.09, 11:27
      Od kiedy to mówienie prawdy w TVP oznacza "poważne zamiary"? A może to w tym
      gmachu coś tak niesłychanego, że za każdym razem trzeba poprosić Prezesa o
      zgodę? Wraz z kontrasygnatą partyjnych mentorów...
    • arahat1 neofaszytsa manipuluje a nam sie wmawia pierdoly o 07.09.09, 11:35
      faszyzmie, holokauscie, rasizmie???chore panstweko bananowe nad wisla...
      • coment2 To kolejny przykład przeciwko abonamentowi 07.09.09, 12:18
        Z jednej strony zmusza się prawnie wszystkich Polaków do płacenia
        abonamentu na media publiczne bo one promują programy misyjne. W
        praktyce jednak "promują" tylko wybrane gazety prywatne ratując je
        przed zapomnieniem bo już prawie nikt mądry ich nie czyta. Dlaczego
        przeciętny Polak (lub nawet widz w moherze) który został zmuszony
        siłą do zapłaty abonamentu ma wysłuchiwać promujących się poprzez
        skandal dziennikarzy z upadających prywatnych mediów? Pomyślcie
        obiektywnie. Gdyby ktoś chciał tego słuchać to kupił by GW lub
        włączył daną stację, a ponieważ coraz mniej ludzi to robi to
        widocznie zanudzania o okropnych ruskich żołnierzach którzy "na
        złość" wyzwolili Polskę i o Polakach zagorzałych faszystach i
        antysemitach mają małe wzięcie bo nikt już tego nie chce słuchać.
        Zaś zapewne bardzo zacny Marek E. jest dzisiaj bardziej
        gloryfikowany przez niektórych dziennikarzy niż wszyscy bohaterowie
        kampanii wrześniowej i powstania warszawskiego razem wzięci.
    • aa_6 Żałosna ta Resich-Modlińska... 07.09.09, 11:59
    • sharn1 Z TOK FM i wszystko jasne... 07.09.09, 12:09
      Radio w którym brylują komuniści, lewaki, pedzie i reszta tego typu
      ludzi, a jedynymi normalnymi ludźmi są osoby występujące tam
      gościnnie np. Tadeusz Mosz czy Igor Janke.

      Niech Chlasta zajmie się lepiej genezą powstania Agory i tam szuka
      skandali a nie tropi neofaszystów. Debilne zachowania Farfała to
      głupstwo z tym jak potrafił zachować się wielokrotnie Adaś Szechter
      vel Michnik.
      • drojb Re: Może lewaki i pedzie, ale inteligentni 07.09.09, 21:36
        w przeciwieństwie do ciebie, prawaczku i prawiczku.
        PS. Większość mężczyzn ma w swoim życiu homoseksualną przygodę, więc pewnie i
        tobie się zdarzy. Życzę dużej przyjemności i zastanowienia.
    • talking_head A gdyby powiedział: "Geremek, były stalinowiec" ? 07.09.09, 12:13
      Chlasta to typowy spec od "mokrej roboty" w TOK FM, w swoich
      programach wykazuje skrajną tendencyjność, manipuluje faktami,
      taki typowy "oficer od propagandy" w michnikowym imperium.
      Ciekawe czy z równa swobodą przeszło by mu przez usta stwierdzenie
      o Kuroniu czy Geremku jako byłych stalinowcach i czy reakcja na to
      GWno Prawdy byłaby taka sama ?
      Przyczym warto pamietać, że pan Farfał w przeciwieństwie do panów
      Geremka i Kuronia, nie był nigdy "faszystą", a jedynie, jako 18-
      letni chłopak, pisał artykuły do pisma uznawanego przez "GWno
      Prawdę" za "faszystowskie". Natomiast panowie Geremke i Kuroń juz
      jako dojrzali mężczyźni wysługiwali się w latach stalinowskich
      sowieckiej agenturze w Polsce, czyli PPR a później PZPR.
    • cromio W sojuszu z faszystą niezłe nazwiska: Resich- 07.09.09, 12:17
      -Modlińska, Szaranowicz, ...
      Gratulujemy naszym pupilkom wyborów moralnych !
    • langston A Geremek, Michnik, Kuron to komunisci i nie "neo" 07.09.09, 12:31
      A Geremek, Michnik, Kuron to komunisci i wcale nie "neo".
    • beneleazar Autocenzura TVP: koniec autorskich przeglądów p... 07.09.09, 12:40
      Jest to nadal telewizja niepubliczna.Dziennikarze są
      najemnikami.którzy w zależności od władz politycznych trzęsą
      portkami ze strachu przed szeroką dyskusją.Tak zwana "poprawność
      polityczna" jest jedynie odzwiercielniem duszy niewolniczej.
      W niezależnej telewizji publicznej,prowadzący
      dziennikarz,zareplikowałby pytaniem:Przecież pana pryncypał,Adam
      Michnik,kiedyś też podnosił rękę w pozdrowieniu-co prawda pionierkim
      (ręka wyciągnieta i zbliżona do czoła,zgięta w łokciu).Przecież było
      to też pozdrowienie faszystowskie,ale w koloru
      czerwonego.Michnik,Kuroń-działacze Organizacji Harcerskiej(nie mylić
      z ZHP),czyli pionierów w Polsce.Nie ma co się dziwić wypowiedziom
      Grzegorza Chłasta.Przecież TOK Fm to własność Agory.Agora to Adam
      Michnik,a Adam Michnik to resentementalista bolszewizmu w Polsce.Do
      dzisiaj,gdy wypowiada się o swoich kolegach z Rosji,akcentuje jak to
      oni mają rację w widzeniu historii.Wiadomo,wilka ciągnie do lasu.
      Gdyby dziennikarze TVP byli niezależni,poprosiliby do takiego
      przeglądu prasy kogoś o przeciwnych przekonaniach do poglądów
      Grzegorza Chłasta.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka