Dodaj do ulubionych

Znowu katar

05.04.09, 10:34
Syn miał katar 3tygodnie i w rezultacie dostał antybiotyk-duomox, gardło było czyste, osłuchowo czysty, co więcej mimo że katar nie ustąpił dostalismy zasw.że już jest zdrowy. Dostaje teraz Zyrtec, tran, biostyminę.wizyta u alergologa pod koniec kwietnia.Jak z tym katarem walczyć żeby się go pozbyć?U niego kończy się na katarze ale on trwa i trwa...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka