Dodaj do ulubionych

ale kicha.

10.03.04, 22:16
wprowadza nam wat na internet.zaslaniaja sie ze taki jest wymog EU.wszystko
prawda ,tylko zapomnieli dodac ze na zachodzie internet wraz z watem jest
tanszy niz u nas bez watu.wszystko jest wina zlodziejskiej telekomunikacji i
tych panow z sejmu ktorzy uwazaja ze koniecznie trzeba dowartosciowac pana
kulczyka nasza kasa.w zwiazku z tym proponuje nowa akcje i haslo do tego;
KLIKNIJ W PAJACYKA I NAKARM KULCZYKA
Obserwuj wątek
    • qwerty.tarnow Re: ale kicha. 10.03.04, 22:30
      Hahaha
      Dobre!
      • qwerty.tarnow Re: ale kicha. 11.03.04, 00:05
        Jednak jeśli o chodzi o sam podatek na Internet to ja jednak byłbym za 22%.
        Powinny za to zmienić się stawki opłat za korzystanie z Internetu.
        • qwerty.tarnow Re: ale kicha. 11.03.04, 00:08
          Stawki oczywiście powinny iść w dół. A sam Internet jest dobrem luksusowym,
          więc ten podatek to jednak powinien być...
          • qwerty.tarnow Re: ale kicha. 11.03.04, 00:14
            Równie delikatny jest problem co do Internetu dla szkół. Podstawówki, gimnazja
            i szkoły średnie - tu jeszcze można przystać na 0% VAT - by dzieci mogły się
            uczyć zasad obsługi komputera i Internetu. Ale szkoły wyższe? Tu jest BARDZO
            DUŻY problem. Na samych uczelniach to też jeszcze tak - 0% VAT. Ale już
            akademiki to obłożyć jak najszybciej 22% VAT-em. Tam to może 0,1% potencjału
            sieci idzie na cele naukowe. Reszta to tylko filmy, muzyka, programy. Akademiki
            powinny więc mieć opodatkowany wysoko Internet, no i przede wszystkim płatny!
            Co to za zwyczaje żeby można było za darmo ściągać do woli pirackie
            oprogramowanie!
            • lobuzek1 Re: ale kicha. 11.03.04, 10:13
              W tym względzie Twój post popiera argumenty ministra Raczki. Ale moim zdaniem
              tylko u nas na siłę z internetu próbuje się zrobić dobro luksusowe, a zapomina
              się, że jest on po prostu narzędziem pracy znakomicie ją usprawniającym i
              podnoszącym jej wydajność. Żaden luksus, ot konieczność i tyle. Ale tym głąbom
              na stanowiskach oczywiście do głowy to nie przyjdzie. Funkcja fiskalna naszego
              państwa już dawno zamieniła się w funkcję łupieżczą, zabrać i nic nie zrobić,
              najlepiej rozkraść pomiędzy swoich.
              • 1gomez Re: ale kicha. 11.03.04, 10:23
                w EU internet nie jest traktowany jako luksus.powtarzam ze stawki z watem sa
                nizsze od naszych bez watu.w austrii jesli posiadasz telefon i modem dostajesz
                25 godzin internetu gratis przy oplacie rachunku telefonicznego.za pozostale
                placisz jakies nic nie znaczace grosze.moze najwyzszy czas wziasc sie za TP I
                pana kulczyka

                kliknij w pajacyka i nakarm kulczyka
          • caro33 Re: ale kicha. 11.03.04, 10:57
            kochany qwerty, co Ty się w Janosika bawisz, sławojki też kiedyś były luksusem.
            Swiata nie naprawisz takim dzieleniem na podstawówki i akademiki.chcesz, żeby
            ten podatek podzielili znów ci co "wiedzą lepiej, czego społeczeństwu potrzeba"?
            operatorzy niech ustalają ile chcą za usługi internetowe, bez podatku! precz ze
            wszystkimi nadmiernymi podatkami!!!!
            • qwerty.tarnow Re: ale kicha. 11.03.04, 22:42
              caro33 napisał:

              > precz ze wszystkimi nadmiernymi podatkami!!!!

              Tylko, że przy dzisiejszej dziurze budżetowej to skąd weźmiesz środki na jej
              załatanie jak nie z podatków i ostrych cięć we wszystkich dziedzinach (w tym i
              wydatków socjalnych)?
              • teklat Re: ale kicha. 12.03.04, 00:29
                qwerty.tarnow napisał:

                >> Tylko, że przy dzisiejszej dziurze budżetowej to skąd weźmiesz środki na jej
                > załatanie jak nie z podatków i ostrych cięć we wszystkich dziedzinach (w tym
                i wydatków socjalnych)?

                No wiesz... zawsze jeszcze zostaja samotne matki i emeryci i renciści do
                obrabowania.... Chociaż - o ile sie orientuję samotne matki juz zostały
                pozbawione pomocy z funduszu alimentacyjnego... No i ciągle nie zrealizowano
                cudownego pomysłu opodatkowania kierowców...A pieniadze unijne na budowy
                polskich autostrad w ubiegłym roku nie zdążyły zostać wydane. To jest
                mistrzostwo swiata w gospodarowaniu pieniędzmi...Ale - zawsze można na
                pocieszenie wybudować sobie jakis nowy pomnik.
                • qwerty.tarnow Re: ale kicha. 12.03.04, 11:53
                  Na emerytach i rencistach to chcą w praktyce oszczędzać wszyscy. Choć swoją
                  drogą weryfikacja przyznanych rent jest wprost niezbędna. Sam znam przykłądy
                  rencistów, którzyw Polsce niezdolni do pracy za granicą uwijają się przy
                  najcięższej robocie, a w kraju pobierają dodatkowo nienależne świadczenie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka