1gomez
10.03.04, 22:16
wprowadza nam wat na internet.zaslaniaja sie ze taki jest wymog EU.wszystko
prawda ,tylko zapomnieli dodac ze na zachodzie internet wraz z watem jest
tanszy niz u nas bez watu.wszystko jest wina zlodziejskiej telekomunikacji i
tych panow z sejmu ktorzy uwazaja ze koniecznie trzeba dowartosciowac pana
kulczyka nasza kasa.w zwiazku z tym proponuje nowa akcje i haslo do tego;
KLIKNIJ W PAJACYKA I NAKARM KULCZYKA