Dodaj do ulubionych

Tarnów do zaorania

17.03.15, 10:22
Tarnów do zaorania

Obecny stan miasta (perspektywy rozwoju, infrastruktura drogowa, wyludnienie, emigracje) zmuszają mnie do refleksji na temat czy nie zaorać tego miasta.

Nowy Sącz już prężniej się rozwija niż tarnówek
Obserwuj wątek
  • twoj-stempel Re: Tarnów do zaorania 27.04.15, 19:58
   Chociaż nie do końca rozumiem sens słowa "zaoranie" dużo z tego co piszesz to prawda. Mimo wszystko gdybyś chciał startować tutaj zapraszamy do wyrobupieczątek w tarnowie :)
  • admin2215 Re: Tarnów do zaorania 23.08.15, 13:38
   Jak najbardziej się zgadzam!!!!
   • abc573245 Re: Tarnów do zaorania 16.09.15, 14:18
    No niestety to prawda. Praktycznie nikt nie inwestuje w Tarnowie, Rynek zamiera o 19. Krakowska już dawno powinna zostać odbudowana od podstaw bo jak idę to tylko płytki lecą. Ładne jest tylko tereny PKP lecz i tak pasażerów jak na lekarstwo (przez remont linii Kraków-Rzeszów). PKP straciło w Tarnowie z 80-90% pasażerów na rzecz rozwiniętej komunikacji autobusowej ale i także z faktu, że teraz każdy prawie ma samochód.
    Wracając do Tarnowa - to na Rynku i okolicy kamienice się sypią (remont niektórych konieczny a płyty rynku popękane). W podwórza niektórych lepiej nie wchodzić. Żal mi upadku Tarnowa. To wina włodarzy i okradającego Krakowa, któremu rzucają tylko ochłapy z pańskiego stołu. I jeszcze te przekręty, gdzie Tarnów musiał zwracać miliony za łącznik do Brzozówki (autostrady). Z miasta, które nie tak dawno miało 123 tys mieszkańców, pozostało 111 tys (na papierze). Nowy Sącz przegania gospodarczo Tarnów, bo Rzeszów już dawno przegonił i tam się coś dzieje, inwestują. Tarnów czeka na mannę z nieba chyba. Najlepiej byłoby przywrócić 49 województw i wtedy mniejsze ośrodki staną na nogi. Przez ta reformę z 1999 roku - już 17 rok degradacji miasta i ucieczki mlodych

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka