qwerty.tarnow 26.08.04, 07:25 Chciałem się wpisać zanim zły czarnoksiężnik z kraju zwanego Energetyka prąd mi zabierze (podobo w celach konserwacyji linii, ale kto go tam wie). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qwerty.tarnow Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 08:13 Jak dotychczas czarnoksiężnik nie zaatakował. Co więcej - depesze od niego o planowanej napaści poznikały. Tylko nie wiadomo czy to jego służby informacyjne odwołały ową wieść, czy teś nasi dzielni obrońcy w postaci służb porządkowych "wandales" i "kiboles" przeprowadziły skuteczną akcję dezinformacyjno-obrończą. Dopóki więc będzie się dało coś zrobić będę na bieżąco informował cię, mój pamiętniku, o biegu wydarzeń. Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 11:46 Czarnoksiężnik chyba przeląkł się o swoje zdrowie lub życie. Względnie jego konie (mechaniczne) nawaliły i nie mógł się dostać do mojego królestwa. I jak dotąd nie zaatakował. Tak trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 11:48 Tylko tak się właśnie zastanawiam, czy jest się z czego cieszyć. Bo jak informują szpiedzy z Krainy Deszczowców - jak nie dziś to - karrrrrambaaa - jutro. :-((( Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 11:57 Ha! Ale mój wewnętrzny G-UOP (G-UO-s P-ersonalny) poinformował mnie przed chwilą, że przecież ja mieszkam w Królestwie Innego Transformatora. A że jutro mam do łżużby we dworze przybyć trochę później, więc jeśliby jedno królestwo zostało zaatakowane, to przynajmniej będzie funkcjonować prawidłowo to drugie! :-D Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 11:58 Error 4256: powyżej chodziło oczywiście o służbę, a nie jakąś "łżużbę" (ta istnieje tylko w królestwach wrogich naszemu). Odpowiedz Link Zgłoś
caro333 Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 13:17 Przepraszam,drogi Autorze,ale do prywatnego pamiętnika nik obcy nie powinien zaglądać.Ja zajrzałem tylko dlatego,żeby Ci o tym powiedzieć.:)Nie będzie więc obcych postów,jeśli oficjalnie nie zaprosisz nas do tego sztambucha:))) Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 13:29 Zapraszam. Ale tylko wybranych. :-D Opiszcie co w Waszych Królestwach się dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
lobuzek1 Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 14:44 W moim Papierowym Królestwie aktualnie się rozwodzą. A zaraz trzeba będzie przejść do wykonywania kary pozbawienia wolności. Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 14:47 To było widać tylko papierowe małżeństwo? Odpowiedz Link Zgłoś
caro333 Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 15:29 W moim królestwie zrobiło się gorąco i pusto...Królewna D.udała się wcześniej do letniego pałacu w oddali,za oknem giermek Tytanus męczy jakiegoś elektrycznego smoka i czyni dużo hałasu.MY ( król z założenia!)wsłuchujemy się w cichy szum wiatraczka i marzymy... Odpowiedz Link Zgłoś
caro333 Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 15:35 Cholera!Zapomnieliśmy zapytać Autora,czy był tak miły i Nasz Majestat uprzednio zaliczył do wybranych?Bo nawet majestaty winny zasad savoir-vivre'u przestrzegać,nieprawdaż?! Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 16:10 Nasza Wysokość Waszą Wysokość z uznaniem przyjmuje. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
caro333 Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 16:17 Dziękujemy! Tylko,żeby nam(obu) się ten pluralis maiestaticus(łacinę dawno miałem!)nie utrwalił,bo jak tym "pojedziemy" do swoich szefów,to może być kęsim! hehe Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 16:20 Nam nie powinno. A WAM? Nie wiem, ale WAM to Wojskowa Akademia Medyczna,, a tam wszystko jest możliwe. :-P Odpowiedz Link Zgłoś
lobuzek1 Re: Drogi pamiętniku 26.08.04, 19:33 A może Wojskowa Akademia Muzyczna? Bam, bam! Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Drogi pamiętniku 27.08.04, 13:41 A jednak. G-UOP dobrze donosił - czarnoksiężnik nie zaatakował. Czyżby się może pogody wystraszył? Bo taka niepewna i na deszcz się zanosi... Grunt jednak, że nie przyszedł i latyfundium prądowego mi nie zabrał (a o tej porze to już na pewno nie zabierze). Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Drogi pamiętniku 28.08.04, 13:30 Dziś już mogę napisać w pełni szczęścia, że walka z mocami ciemności została wygrana. :-) (Choć tak naprawdę to te moce ciemności światła dostarczają, więc kto tu jest zły, to tak naprawdę zupełnie nie wiadomo.) Odpowiedz Link Zgłoś