vidavil-125
18.01.15, 22:54
Sorelino cenię sobie Ciebie za wiedzę i swobodę korzystania z niej.
Zniechęcony jestem nie tyle panią Ogórek co atmosferą towarzyszącą.
Gubię się czego właściwie ludzie chcą.
Tak więc Sorelino moje pytanie zakrawa na patos, ale gdybyś chciała odpowiedzieć
na nurtujące mnie pytanie to będę wdzięczny.