Dodaj do ulubionych

KLAN - sezon 2012/2013

21.08.12, 11:36
w tym sezonie tylko 4 razy w tygodniusad
Obserwuj wątek
    • lezka_z_posen Re: KLAN - sezon 2012/2013 21.08.12, 11:42
      nudno raczej nie bedziewink
      "Zyta opowiada matce o wczorajszym spotkaniu z koleżankami i pomyśle na biznes, który omawiały. Młode matki chcą prowadzić szkołę języka migowego dla niemowlaków."

ciekawe, czy beda to eko-migiwink
      • dymiacy_piecyk Re: KLAN - sezon 2012/2013 30.08.12, 17:54
        Już za chwileczkę, już za momencik...

Klan (2312)
        Maciek i Martyna w towarzystwie swoich matek udają się do Urzędu Stanu Cywilnego, aby złożyć odpowiednie dokumenty. Na miejscu urzędnik informuje ich, że nie może zgodzić się na ślub osób niepełnosprawnych i musi przekazać sprawę do sądu rodzinnego. Grażyna umawia się z prawniczką. Od czasu narodzin Stefanka Michał jest bardzo zmęczony. Wytrwale pomaga jednak Zycie w opiece nad dzieckiem. Bożenka przygotowuje się do wyjazdu na obóz integracyjny przed rozpoczęciem studiów na AWF-ie. Jerzy i Elżbieta próbują przekonać Kamilę, aby próbowała dostać się na studia. Dziewczyna woli jednak iść do pracy. Wkrótce dowiaduje się od Błażeja, że dostał on propozycję dalszej nauki w Szkocji i niedługo musi tam wyjechać. Krystyna i Paweł zauważają, że ich syn bardzo wydoroślał na obozie sportowym.
    • lezka_z_posen Re: KLAN - sezon 2012/2013 05.09.12, 19:57
      2 odcinki klanu mam juz w plecy, nie wyrabiam sie z fabryki.a i pierwszego nie udalo mi sie obejrzec od poczatku.coz, bedzie trzeba lukac w necie - macie jakis dobry link pod reka??bo sil nie mam szukac, dopiero do chaty zladowalamuncertain
      • anna_geras Re: KLAN - sezon 2012/2013 05.09.12, 22:34
        lezka_z_posen napisała:

> 2 odcinki klanu mam juz w plecy, nie wyrabiam sie z fabryki.a i pierwszego nie
        > udalo mi sie obejrzec od poczatku.coz, bedzie trzeba lukac w necie - macie jaki
        > s dobry link pod reka??bo sil nie mam szukac, dopiero do chaty zladowalamuncertain

Nagrywarka cyfrowa i po sprawiesmile
          • anna_geras Re: KLAN - sezon 2012/2013 05.09.12, 23:12
            lezka_z_posen napisała:

> nagrywarki nie uznajewink

why? przecież i tak w necie chcesz lukać, ską te uprzedzenia?

> luknelam odcinek poniedzialkowy i wtorkowy i mam dosc jakajacego sie macku-mam
            > nadzieje, ze jego rola nie jest az tak rozbuchana na caly sezon, to nie na moje
            > nerwyuncertain

ja w tym sezonie jeszcze ani jednego widziałam i jakoś mi sie nie spieszysmile
            • dymiacy_piecyk Re: KLAN - sezon 2012/2013 06.09.12, 18:43
              Sezon zaczął się z wysokiego C. Sceny ze Stefankiem to była tylko przygrywka. Dziś objawił się kuzyn Bolesław, a wraz z kuzynem objawił się jego problem alkoholowy. Skacowany Bolek śpiący w nie swoim łóżku, w fioletowej koszuli - wspaniały widok. A na koniec jeszcze akcja z małżonką, która wparowała bez zapowiedzi do Koniaczków i domagała się widzenia z Bolesławem-Nafciarzem.
      • lezka_z_posen Re: KLAN - sezon 2012/2013 13.09.12, 08:54
        anna_geras napisała:

> Norbi zdaje się, uroił sobie obronę? Chyba podwójną dawkę swoich leków bierze,
        > bo za bardzo uśmiechnięty jest.

oczywisice nie ogladalam.gorzej bedzie, jak ruda zacznie sie dopytywac o dyplom, to juz trudniej uroicwink
        • lezka_z_posen Re: KLAN - sezon 2012/2013 13.09.12, 18:25
          dzis zdANzylam na klan i od razu sie wqrwilamwinkmama niedorozwoja_sadysty pawelka, dziekan (p.o. dyrektor instytutu) kristina, to jest jednak snobka!latajac po szpitalnym korytarzu musiala podkreslic, ze szuka DYREKTORA markowskiego (czy jak mu tam).bo to jest bardzo istotne, zeby zaznaczyc, czy pacjent to dyrektor. profesor, magister czy fizyczny.idola kasi - KORBASA- taktownie przemilcze, ale dla scenarzysty, ktory wymyslil nicka KORBAS naprawde szacunsmile
          • dymiacy_piecyk Re: KLAN - sezon 2012/2013 13.09.12, 22:05
            lezka_z_posen napisała:

ale dla scenarzysty, ktory wymyslil nicka KORBAS naprawde szacunsmile

Z ust mi to pani wyjęła wink Korbas rządzi. Tylko nie dowiedziałem się, czy artysta Korbas się pojawił w odcinku, gdyż musiałem wyjść.
    • anna_geras Re: KLAN - sezon 2012/2013 14.09.12, 21:32
      Chuj z tortem. Cała familia składała życzenia cioci Stasi, jakby prawdziwą ciocią była conajmniej i zamiast bliźniakow kurdego był jeden i to nowysmile i całkowice zestresowany sytuacją , widocznie pierwszy dzień na planie i nie było lekkowink
      • lezka_z_posen Re: KLAN - sezon 2012/2013 14.09.12, 21:43
        anna_geras napisała:

> Chuj z tortem. Cała familia składała życzenia cioci Stasi, jakby prawdziwą cioc
        > ią była conajmniej i zamiast bliźniakow kurdego był jeden i to nowysmile i całkowi
        > ce zestresowany sytuacją , widocznie pierwszy dzień na planie i nie było lekko;
        > )

no z blizniakami to juz przesadzajO-chiba z 17-sta podmianka twinsow jestwink
    • anna_geras Re: KLAN - sezon 2012/2013 14.09.12, 21:38
      A Korbasa nie było, miał być ale stał w korku i nie dojechał. Kasia chciała zrobić sobie zdjęcie z Korbasem bo autograf koleżanki wyśmiały, podważyły jego autentycznść była gotowa czekać do rana ale wpadła Graża i i zarządziła,że nie ma czekania tylko jadą na urodziny cioci Stasi i nie ma chuja we wsi.Kasia probowała z nocha strzelać ale Graża była nieugięta
      • anna_geras Re: KLAN - sezon 2012/2013 25.09.12, 09:42
        lezka_z_posen napisała:

> rudy, jako arkadiusz (szkoda, ze nie arkadiuS) bedzie rwal grazewink

"Aktor wcieli się w rolę muzyka o imieniu Arkadiusz. Wynajmie on mieszkanie od Grażynki,"

a to znaczy,ze Norbi i Czikulinka się wyprowadzą? czyżby Norbi do Tworek a Czikulinka do koniaczków?
        --
        --
        a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
        --
    • lezka_z_posen Re: KLAN - sezon 2012/2013 25.09.12, 09:36
      w tym sezonie widzialam moze ze 3-4 odcinki, ale jesi to prawda:
      z forum "seriale" - " Tyniec jako dyrektor likwidowanego cyrku, będzie chciał zostawić Elżbiecie w ogrodzie wielbłąda...". to widze, ze duzo trace.
      moze blizniaki beda go karmic witaminami i wielblad bedzie rosl, jak slon w "prosze slonia"wink

• lezka_z_posen kurwa![*] 03.10.12, 21:02
      klan chyba musze wygasic "w tym sezonie" - na kwadrat z roboty laduje wedle 18.30-19.00-nie mam sily (w obliczu licznych obowiazkow domowychwink- lukac z netu, czy tam z nagrywarki, jak poleca gieraswinkdajcie prosze, jakies info, jesli nastapi zdecydowany zwrot w akcjiwink
      • anna_geras Re: kurwa![*] 03.10.12, 21:11
        lezka_z_posen napisała:

>czy tam z nagrywarki, jak poleca gieraswinkdajcie prosze, jakies info, jesli nast
        > api zdecydowany zwrot w akcjiwink

boszszszwink ale Ty niereformowalna jesteśsmile
        • lezka_z_posen Re: kurwa![*] 03.10.12, 21:17
          anna_geras napisała:

> lezka_z_posen napisała:
          >
          > >czy tam z nagrywarki, jak poleca gieraswinkdajcie prosze, jakies info, jesli
          > nast
          > > api zdecydowany zwrot w akcjiwink
          >
          > boszszszwink ale Ty niereformowalna jesteśsmile

gieras na lukanie z "nagrywarki" tez czeba miec czaswinkja go "na dzien dzisiejszy" naprawde nie posiadam, jestem zalamana...wink
          • anna_geras Re: kurwa![*] 03.10.12, 21:50
            lezka_z_posen napisała:

>
            > gieras na lukanie z "nagrywarki" tez czeba miec czaswinkja go "na dzien dzisiejsz
            > y" naprawde nie posiadam, jestem zalamana...wink

na napisanie tego postu miałaś, Klan już mógłby lecieć z nagrwarki w tym czasiesmile przemyśl towink
            • lezka_z_posen Re: kurwa![*] 03.10.12, 22:02
              anna_geras napisała:

na napisanie tego postu miałaś, Klan już mógłby lecieć z nagrwarki w tym czasie
              > smile przemyśl towink

napisanie postu, to kilka sekund, klan trwa deko dluzejwink
              • dymiacy_piecyk Re: kurwa![*] 25.10.12, 18:11
                Nie wiem, co biorą autorzy Klanu, ale ja też chcę. Znów kilka dni nie oglądałem, dziś jestem w domu, przypomniało mi się o ulubionym serialu, włączam a tam wielbłąd. Taki prawdziwy, żywy, z garbem. A Pawełek zyskał dar widzenia chorób. Tylko spojrzy i już wie, że pani Stenia ma piasek w nerkach, dr Koniaczek ma problemy z kręgosłupem a Koniaczkowa z zębami.
                • lezka_z_posen Re: kurwa![*] 26.10.12, 08:52
                  wczoraj udalo mi sie wyjatkowo zdazyc i przyznam, ze takiego zazenowania dawno nie czulam.wielblad tomek w ogrodzie, pawelek - szaman - nawet jjak na klan, to naprawde za ostro pojechali.przestaje juz zalowac, ze w tym sezonie praktycznie klanu nie lukam, bo serial juz zidiocial dokumentnie.
                  • dymiacy_piecyk Re: kurwa![*] 26.10.12, 21:45
                    Dziś znów nie oglądałem, choć byłem na kwadracie, bo Radwańska (dopiero przed chwilą skończyły!), bo wybory prezesa 'PZPN, PZPN, jebać, jebać PZPN'. Coś się wydarzyło? Co z moim garbatym imiennikiem?
                    • lezka_z_posen Re: kurwa![*] 27.10.12, 10:40
                      dymiacy_piecyk napisał:

> Dziś znów nie oglądałem, choć byłem na kwadracie, bo Radwańska (dopiero przed c
                      > hwilą skończyły!), bo wybory prezesa 'PZPN, PZPN, jebać, jebać PZPN'. Coś się w
                      > ydarzyło? Co z moim garbatym imiennikiem?

nic nie straciles, bo w piatki w tym sezonie klanu nie dajowink
                      • dymiacy_piecyk Re: kurwa![*] 29.10.12, 21:03
                        Dziś się objawił rudy Kmicic i od razu rzyg. Napadł w sądowej knajpie na Norbiego i zwierzał mu się, że właśnie się rozwiódł, odradzał przy okazji jemu ożenek, na dodatek zasugerował, że nie ma gdzie mieszkać. Omotany Norbi od razu zaproponował mieszkanie swoje i Czikulinki. Wkurwiająca jest maniera aktorska rudego. Zachowuje się w błahym serialu, jak w przedwojennym teatrze, cedzi słowa i potrząsa głową. Dramat, kurwa.
                        • dymiacy_piecyk Re: kurwa![*] 05.02.13, 22:36
                          Spotkanie wielkich aktorów. Prawie, jak Al Pacino i Robert De Niro w 'Gorączce'
                          fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/531761_536632563036236_434129956_n.jpg
                          W ogóle, oglądanie 'Klanu' raz na parę tygodni pozwala na dokonanie kilku odkryć. Na przykład takich, że Czikulinka już nie kocha zjeba Norberta, a uczucia swe kieruje do niejakiego Rafała, że ciocia Stacha jest złą kamieniczniczką, no i że tata Jacek zapylił Agatkę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka