Dodaj do ulubionych

a, ta, sta, asta, Kasta

21.01.20, 14:54
Wiedzę należy sączyć powolutku niczym wiekowe winko przedniej marki składowane w chłodzie piwnicznej izby.
Ale fakt faktem, w Wolsce rozpanoszyła się Kasta. Przez nas - wobec zdemaskowania zasad działania - zwana jest mafią.

Dziś sędzia Juszczyszyn - w ramach kontynuacji działań procesowych i po uprzednim uzgodnieniu terminu wizytacji, udał się do kancelarii Sejmu w celu zapoznania się z listą sędziów popierających Kastę zasiadającą w mafijnej strukturze sędziowskiej o nazwie KRS.
Mama di tutti capi miało udostępnić jedynie dane czynnika społecznego, który zdecydował o wyborze jednej z kaeresianek.
Już w progu kancelarii sędzia Juszczyszyn dowiedział się, iż mafijny Kasciarz - niejakie nawackie, przerwało swój urlop, by drogą mailową cofnąć delegację wizytatora, którego zobowiązano o utajnieniu wszelkich okoliczności tego bezprawia.
nawackie, to jeden z członków Kasty co do którego wyboru istnieje najwięcej wątpliwości - żądza władzy tego bydlęcia zachęciła je do PODPISU POPARCIA POD WŁASNĄ KANDYDATURĄ. Czterech sędziów sądu w Olsztynie wycofało swe poparcie dla członka Kasty KRS, co członek potwierdziło własnym podpisem odbioru tej dokumentacji. Decyzja tych sędziów nie została przesłana do organu badającego poprawność list poparcia, tak więc zaszeregowania w poczet Kast KRS dokonano z RAŻĄCYM NARUSZENIEM PRAWA. nawackie z pewnością opdpowie w przyszłości za to fałszerstwo jak i permanentne łamanie prawa pracy i prawa karnego.

Jak udowodniłem powyżej Kasta KRS oraz inni decydenci (w tym prezes urzędu ochrony danych osobowych, które broniąc Kasty KRS zabroniło ujawnienia list poparcia) oraz wszystkie zbysiowe przydupasy-pieseczki, mają się dobrze, a zadaniem ustawy kagańcowej jest WYŁĄCZNIE całkowite ubezwłasnowolnienie sędziów w związku z wykonywaną przez nich pracą, a nie walka z nieistniejącą w ich szeregach kastą.

Jedynymi istniejącymi w Wolsce Kastami są pisonia mafia oraz oparta na identycznej strukturze organizacyjnej mafia katabasia.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 15:04
   Kasta mafijna musi mieć swoich żołnierzy, gotowych w razie zagrożenia rozprawić się z konkurencją.
   I wolska pisonia Kasta ma takie "oddziały" nie tylko nieustannie rozgrzeszane mimo dowodów popełniania przestępstw, ale wręcz nobilitowane/gloryfikowane a nawet zachęcane i nagradzane przez mafijnych bossów (vide Marsz Niepodległości, wieszanie portretów europosłów na wrocławskim rynku, palenie kukły Żyda tamże)
   Umarzanie śledztw i odstępowanie od postawienia zarzutów są na porządku dziennym - jak to w mafijnej Kaście - póki wiernie służysz wos ci z głowy nie spadnie.

   No dobra - rozhisteryzowana łemigracja rozszzlocha i rozwrzeszczy się zaraz, że to atak na Wolskość (marsz niepodległości)

   No dobra bidne niekumate.
   Wczoraj w Obornikach zorganizowano zawody sportowe by zebrać fundusze na leczenie chorej koleżanki.
   Propisonie bydło z grona maszerujących w maskach bandziorów (kibole m.in. Śląska Wrocław) wtargnęli na tę imprezę i poturbowało uczestników.
   Pozostaję w nadziei, iż zawodnicy zostaną stosownie ukarani za próby stawiania oporu, a bijący szybko otrzymają posady w Spółkach Skarbu Państwa (tworów wyłącznie działających w oparciu o statut typowy dla Kasty)
   • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 15:15
    "Przecież od dawna wiadomo, że w Niemczech panuje lewicowy zamordyzm"

    Tako rzecze opiekunię.
    No i się pogubiłem.
    Rozumiem, iż lewicowość musi się utożsamiać z kastowością.
    No doba, ale przecież ćpunię z kuleszanką chyba w ramach samo pocieszania się z powodu nietęgich sukcesów na obczyźnie wmawiało nam, iż to właśnie w miejscach ich ucieczki PANUJE PRAWDZIWA DEMOKRACJA O KTÓREJ MY SZARACZKI I POKOLENIE POPAŃSZCZYŹNIANE nie mamy pojęcia.

    To teraz chyba mogę odetchnąć z ulgą.
    Widać, że kanabinoidy potrafią otworzyć oczy na bezpośrednio otaczający ćpuna świat.
    Z oceną zjawisk odleglejszych jest jednak mimo to wciąż do dupy.
    • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 15:24
     Post S.
     faszystowscy kibole nie wywodzili się spośród sympatyków Śląska Wrocław. To debile z Kasty Zagłebia Sosnowiec i Legii Warszawa.
     Zaatakowano przedstawicieli Lecha Poznań, którzy zorganizowali imprezę by pomóc dziewczynce chorej na białaczkę.

     Może coś w tym temacie ćpunki?
     Przecież jedno z was skoczyłoby za poszkodowanymi przez los w ogień!
     • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 15:39
      A to ćpunki?
      Toż klasyczna polityka kastowa!

      A to ćpunki?

      Kochałyście tego świra na zabój!
      Szczałyście po nóżętach z radochy gdy prześladował wrogów kasty telewizyjnej!

      www.newsweek.pl/polska/polityka/dziennikarz-tvp-znecal-sie-nad-partnerka-lukasz-sitek-wydal-oswiadczenie/2tt9pke?fbclid=IwAR24OAIx-JPzLmIU1ap4c4ziRSOTtoYRKYaX9CQWXQSzbAnAKZXpLtP2NwM
      • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 18:33
       Przedstawiciel Kasty likozy, wielokrotny łapówkarz i żydolewak Grodzki, sprzedaje teraz Naszą Nayukochańszą Oyczyznę Z Kolan Powstałą żydolewaczce hamerykańskiej. A potem będzie miał czelność przemówić do Suwerena
        • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 18:53
         Bydlę z kasty mafijnego (tu szczecińskiego) radia, które pomówiło Szanownego Pana Marszałka Grodzkiego o branie łapówek zostało właśnie pozwanę do sądu. Powinno się to gówno puścić z torbami. Ale zapewne Kasta go nie zdradzi i wynagrodzi mu stres jaki go dopadł.

         https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/83132608_2802625633178642_8766605889877573632_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=cQ6prcQzabcAX_W1Eza&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=b81b393eb76e10a8d685d32c06de43bc&oe=5E9B5612
          • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 18:59
           Cuda - wianki!
           CYMAŃSKI LEKCEWAŻY WYROK SĄDU: TRZEBA SIĘ ODWOŁAĆ DO WOLI LUDU WS. LIST KRS.
           To teraz wrócimy do "sądów ludowych" ??
           1. Sądy Ludowe zaczęły funkcjonować w Rosji z chwilą wybuchu rewolucji październikowej. Już 21 listopada 1917 roku Rada Komisarzy Ludowych wydała dekret o sądach, które miały rozstrzygać sprawy "według sumienia i na podstawie własnego przekonania”. Od tego momentu stały się one narzędziem łamania oporu.
           2. Volksgerichtshof (VGH) (pol. Trybunał Ludowy, TL) – sąd specjalny, ustanowiony w 1934 roku przez władze III Rzeszy poza konstytucyjnymi ramami prawa, do osądzania takich przestępstw jak zdrada stanu. Ups !!!

           Ot komusza mafijna Kasta
            • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 19:23
             Pozostająca pod szczególną ochroną pisoniej Kasty ( dowolność polowań, kary więzienia za przeszkadzanie polującym) myśliwska kasta została właśnie wezwana do redukcji Kasty Bobrów. Zezwolenie wydano 06. stycznia.

             https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/84091069_578307559686461_2657124089386237952_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=w0OiFq3QzZ8AX-Ocxkj&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=aafeb1c67e0f5c03e3425ac3d3e7d5b2&oe=5E984161
               • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 19:38
                Czasami trudno pojąć, jakimi zasadami kierują się rządzący w swej polityce kadrowej. Alicja Omięcka to urzędniczka, której kariera za rządów PiS przypomina jazdę rollercoasterem. Wspięła się na szczyt, a potem spadła z hukiem, bo zaliczyła taką wpadkę, że zdymisjonował ją sam premier. Po aferze z jakością jej zarządzania Stadionem Narodowym (chodzi o stan murawy, który oburzał nie tylko piłkarzy, ale opinię publiczną) wydawało się, że trudno będzie Omięckiej odbudować wizerunek dobrego managera. A tu proszę... minął miesiąc z okładem i Alicja Omięcka znów staje na czele państwowej spółki. Tym razem nie będzie działać w sporcie, ale w branży energetycznej...

                Alicja Omięcka po tym jak straciła swoje stanowisko prezesa operatora Stadionu Narodowego, szybko odnalazła się w strukturach państwowych i została prezesem jednej ze spółek Grupy Energa.
                Omięcką zdymisjonowano 2 grudnia 2019 roku z funkcji prezesa zarządu spółki PL.2012+. Wszystko przez mecz, który odbył się niespełna pół miesiąca wcześniej. Polska podjęła w listopadzie Słowenię na Stadionie Narodowym w ramach spotkania eliminacyjnego do Mistrzostw Europy. Stan murawy na ten mecz był w opłakanym stanie. Piłkarze wciąż się wywracali, trawa latała w powietrzu, a piłka odbijała się w niewłaściwy sposób przez dziury w płycie boiska. Spółka, w której szefowała Omięcka, była odpowiedzialna za odpowiednie przygotowanie techniczne meczu i to właśnie za jego brak straciła swoje stanowisko.
                Po meczu do szatni zszedł premier Mateusz Morawiecki, aby pogratulować Łukaszowi Piszczkowi zakończenia kariery reprezentacyjnej. Na prośby piłkarzy o zmianę stanu murawy, premier obiecał im inwestycję. Ale najpierw postanowił zrobić porządek z winowajczynią całego zamieszania z murawą. Na początku grudnia Omięcka została wezwana do kancelarii premiera. Był to czas, gdy nieobsadzone stanowisko szefa resortu sportu zajmował Mateusz Morawiecki. I to on podjął decyzję o rozstaniu się z Omięcką.
                Nowa posada
                Jednak Alicja Omięcka nie była długo na bezrobociu. Ktoś wpadł na pomysł, by nagrodzić jej upokorzenia związane z karierą w spółce podlegającej Ministerstwu Sportu i Turystyki (na marginesie, zanim została szefową PL.2012+, była w latach 2016-2018 dyrektorem generalnym w MSiT).
                14 stycznia br. dostała nową pracę. Oczywiście to państwowa posada. Została prezesem firmy Energa Centrum Usług Wspólnych. To jedna ze spółek córek gdańskiej grupy Energa.
                Władze spółki są zdominowane przez działaczy PiS. Od grudnia 2019 r. gdańską Energą kieruje prezes Jacek Goliński, uważany za człowieka Daniela Obajtka. Pierwszy z panów do Energi przeszedł z innej spółki państwowej, jaką jest Orlen, drugi zaś, kierując obecnie Orlenem, przeszedł do niego z Energi. Ciągłe rotacje w zarządach spółek skarbu państwa to dość popularny zabieg w ostatnich latach.

                Z netu

                A cóż tu jest trudnego do zrozumienia?
                Kasta mafijna nie da żólnierzowi Kasty zrobić krzywdy. Póki wiernie aportuje i głosuje na kastę.
                • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 19:39
                 Rafał Mucha, brat zastępcy szefa Kancelarii Prezydenta Pawła Muchy został członkiem zarządu państwowej spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna – ustalił Onet. Rafał Mucha w poprzedniej kadencji Sejmu kilka miesięcy był posłem, jednak jesienią nie uzyskał reelekcji.
                 Rafał Mucha bez powodzenie ubiegał się jesienią o poselski mandat. Znalazł pracę w państwowej firmie
                 Gdy Mucha w 2017 roku obejmował inne stanowisko w tej samej spółce, poseł PO Sławomir Nitras zarzucał PiS-owi nepotyzm
                 To kolejny były parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości, który po wyborach dostał pracę w spółce kontrolowanej przez Skarb Państwa
                 Brat prezydenckiego ministra został powołany przez radę nadzorczą PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna na wiceprezesa zarządu ds. finansowych. To spółka córka Polskiej Grupy Energetycznej.

                 Z netu

                 Spełniono wszelkie kryteria pojęcia Kasta.
                 • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 19:47

                  OKO.press

                  Ewa Siedlecka
                  21 stycznia 2020

                  „Kasta”, czyli niewybuch w TVP. Kapcie widzom nie spadły

                  Pierwszy odcinek reklamowanego od tygodnia w „Wiadomościach” TVP programu „Kasta” raczej nie spowodował, że widzom kapcie pospadały. Albo reporterzy sami nie rozumieli sprawy, którą opowiadali, albo zaciemnili świadomie, żeby nie można było ocenić, czy sądy w tej sprawie zawiniły - pisze publicystka prawna Ewa Siedlecka

                  Program „Kasta” w TVP Info – według zwiastuna – ma przedstawiać „historie ludzi pokrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości i kontrowersyjne wyroki sądów”.

                  Kapcie nie pospadały widzom nie dlatego, że nieszczęście, które dotknęło ludzi przedstawionych w reportażu, było za małe lub za mało widowiskowe. Po prostu reporterzy przedstawili sprawę nieudolnie, tak, że nie można się było zorientować, jaki był naprawdę przebieg wypadków. Już nie mówiąc o tym, że nie potrafili zrobić materiału po prostu atrakcyjnego dla widza.

                  Albo sami nie rozumieli sprawy, którą opowiadali, albo zaciemnili świadomie, żeby nie można było ocenić, czy sądy w tej sprawie zawiniły.

                  A żeby przekonać widzów, że to, co zobaczyli, było „szokujące”, „skandaliczne” i świadczy przeciw „kaście”, zaproszono na koniec do studia komentatorów. I oni powtarzali, że to „szok i niedowierzanie”. Znowu: ogólnie, nie wnosząc nic do wiedzy widzów na temat faktów.

                  cdn.
                  • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 19:52
                   Historia państwa Szypulskich

                   A faktów jest tylko tyle, że przedstawiono nam historię dziewięcioosobowej rodziny państwa Szypulskich z Olsztyna (rodzice i siedmioro dzieci), która w 1998 roku dostała nakaz eksmisji za niepłacenie czynszu za mieszkanie w Spółdzielni Pojezierze.

                   Małżonkowie przyznają, że nie płacili, bo nie mieli z czego. Spółdzielnia skierowała sprawę do sądu o eksmisję.

                   - Z reportażu nie dowiadujemy się, czy państwo Szypulscy próbowali się dogadać ze spółdzielnią przed wyrokiem.
                   - Nie dowiadujemy się, czy przyszli na rozprawę w sprawie eksmisji, czy przedstawili swoją sytuację.
                   - Nie wiemy, czy odwołali się od wyroku.

                   Można podejrzewać, że nie, bo nie mieli prawnika, a pani Szypulska podkreślała, że nie zna się na prawie ani na sądach.

                   Spółdzielnia wygrała i sprawa o eksmisję poszła do komornika. W tym czasie państwo Szypulscy pożyczyli pieniądze i chcieli spłacić dług, ale prezes spółdzielni powiedział, że jest za późno, bo jest już nakaz komorniczy.

                   Komornik eksmisję przeprowadził, gdy bohaterka reportażu była w zaawansowanej ciąży. Rodzina przeniosła się do teściów na wieś, a komornik zawiózł tam ich meble. Po jakimś czasie państwo Szypulscy dowiedzieli się, że w mieszkaniu po nich zamieszkała córka głównej księgowej spółdzielni. Czyli sprawa wyglądała na celowe pozbawienie ich mieszkania, by móc w nim umieścić kogoś innego.

                   Po wielu latach procesów (nie wiemy, kto je wszczynał, w ilu sprawach, ile było wyroków, jakich, ile razy uchylanych) i po interwencji senator Lidii Staroń Sąd Okręgowy w Elblągu skazał główną księgową Spółdzielni Pojezierze (nie poinformowano widzów, za jakie przestępstwo) na rok więzienia w zawieszeniu i zwrot państwu Szypulskim wkładu budowlanego za mieszkanie: 22,9 tys. zł. A Sąd Okręgowy w Olsztynie wydał nieprawomocne orzeczenie, zasądzając na ich rzecz 80 tys. zł – nie wiemy od kogo.

                   Mieszkanie dziś jest warte ok. 250 tys., a więc autorzy reportażu zakładają, że takie powinno być odszkodowanie. Tyle że po pierwsze, ponad 20 lat temu mieszkanie było warte dużo mniej, a po drugie, do odszkodowania nie wlicza się hipotetycznych zysków, np. z tego, że po latach mogli mieszkanie sprzedać z zyskiem. Nawet utracone korzyści trzeba precyzyjnie udowodnić: że na pewno by były i ile by wynosiły.

                   cdn.
                   • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 19:54
                    Państwa Szypulskich niewątpliwie dotknęło nieszczęście. Tylko jaka w tym wina sądów?

                    A gdzie wina sądów?

                    Winę sądów autorzy reportażu wyjaśnili dziwnie: że prezes Spółdzielni Pojezierze, wobec którego przez siedem lat prowadzono śledztwo, a potem je umorzono, dostał 2 mln odszkodowania za niesłuszny pobyt w areszcie (osiem miesięcy).

                    Natomiast rodzinie Szypulskich zasądzono w sumie nieco ponad 100 tys. odszkodowania, i to większość nieprawomocnie. Tylko gdzie tu związek?

                    Przypomina się abstrakcyjny dowcip: „jeden facet miał samochód, a drugi – szkarlatynę. I gdzie jest sprawiedliwość?”.

                    Z jednym można się zgodzić: 2 mln zł odszkodowania za osiem miesięcy aresztu to w polskich realiach naprawdę wysoka kwota. Zdarza się, ale przeciętne odszkodowanie za oczywiście niezasadny areszt to 50 tys. zł. Ale nawet nie wiemy, czy te 2 mln utrzymały się w apelacji.

                    Na koniec programu prowadzący zapowiedział, że w kolejnych odcinkach będzie o przekrętach w Spółdzielni Pojezierze i o nieprawościach jej prezesa.
                    I znowu: co tu winni sędziowie?

                    cdn.
                    • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 21.01.20, 19:57
                     Bomba nie wypaliła

                     Autorzy programu „Kasta” nie wzięli sobie do serca zasady Hitchcocka, że dobry thriller powinien się zaczynać od trzęsienia ziemi, a potem napięcie ma rosnąć. Ich historia była opowiedziana nieciekawie, nierzetelnie i nieprzekonująco.

                     Ale wszystko przed nami. Telewizja podaje specjalny adres mailowy, pod który mogą się zgłaszać „pokrzywdzeni przez wymiar sprawiedliwości”. Wyraźnie dziennikarzom nie chciało się poszukać samodzielnie. Pierwszą historię wzięli od senator Staroń, następne mają być od widzów – jak w programie „Sprawa dla reportera”.

                     Tyle że zrobienie dobrego, rzetelnego materiału na podstawie relacji jednej strony nie jest możliwe.
                     A żeby samemu tę sprawę rozwikłać – trzeba mieć warsztat dziennikarski o wiele lepszy niż ten zaprezentowany w pierwszym odcinku programu „Kasta”.

                     Jakoś mi się wydaje, że autorzy programu sami rozbroili bombę, której odpaleniem straszyli.

                     ( powyższy artykuł ukazał się na Blogu Konserwatywnym autorki)
                      • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 23.01.20, 17:12
                       wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25626921,kaczmarska-nie-stawi-sie-w-sadzie-bo-bedzie-na-sejmowej-komisji.html?fbclid=IwAR2qMtZWgEfW5X2GhXKUl7nX3mfIkOfcVJqCEJhpDj1ypSOHhpI7e5-CSTg

                       Zostało toto wezwane na posiedzenie komisji prowadzonej przez mafioso. Obecność tegoto absolutnie niezbędna. Wzywające nic nie wiedziało o wezwaniu tegoto przed oblicze sądu.
                       toto stanie kiedyś już przed innym sądem.
                       • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 23.01.20, 17:14
                        PO CO IM PROKURATURA?
                        PO TO WŁAŚNIE.
                        JAK PRZEJĄĆ WŁADZĘ W MIEŚCIE? - schemat jest prosty. Ziobrowski prokurator stawia prezydentowi miasta i jego zastępcy korupcyjny zarzut o dowolny przetarg, konsekwencją czego jest zawieszenie w obowiązkach do rozstrzygnięcia sądu, czyli ch... wie kiedy. Premier Mateusz wyznacza zarząd komisaryczny, a na stołku obsadza pisiora, którego nawet w jakiejś pisowskiej dziurze pisowski elektorat nie chciał na radnego. Ten niczym pan i władca robi czystki w spółkach miejskich obsadzając stołki wskazanymi zasłużonymi, niekoniecznie kompetentnymi. Władza nadużywa przepisów, które pozwalają na zawieszenie wójta lub burmistrza nawet na kilka miesięcy, bez decyzji sądu - ostrzegają samorządowcy. Punktem zapalnym stały się podkrakowskie Niepołomice. Interwencję w tej sprawie zapowiadają samorządowcy - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

                        wiadomosci.onet.pl/kraj/zawieszony-burmistrz-niepolomic-zastepuje-go-niedoszly-radny-pis/r2ry407?utm_source=www.facebook.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2&fbclid=IwAR0ZQY2-giUrWwUTjL0Y_MYlY_srq7ZmaLeyBtNO3rusL-lR5go6qiL1CAo
                        • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 23.01.20, 17:15

                         Jak sędzia KRS Teresa Kurcyusz-Furmanik przejęła mieszkanie dłużniczki
                         Ewa Ivanova
                         18 lipca 2018 | 06:00

                         wyborcza.pl/7,75398,23685623,jak-sedzia-krs-teresa-kurcyusz-furmanik-przejela-mieszkanie.html?fbclid=IwAR0ak5eFPMqO3w1gxsFq8hGLP7ulbFFrEWmVd5KDM6BfoODjWwjpQfAVRSM

                         No tak, typowy przykład organizacji mafijnej na zasadach kasty.
                         • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 23.01.20, 17:17
                          Wstrętny i niewdzięczny żydolewak. Swą posadę zawdzięczał ten komuch pisonom!

                          Hermeliński w żołnierskich słowach o decyzji Witek: "Bezprawie po prostu"

                          natemat.pl/297337,hermelinski-o-wniosku-witek-w-sprawie-posiedzenia-sn-naruszenie-prawa?fbclid=IwAR2y2OnmlnvcC-hPjHVI_0NUR_OsY81I8uON9ZQhZwa1sYX0LiCLEtZAGCI
                         • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 23.01.20, 17:20
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/82734569_10207372775433510_2339083221406318592_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_eui2=AeF8EdV9hj1-LrtZyV1yuk-3sXgq1suNlJJVg6VYD2af9U8h7TNWNiHcSfltKgZkC2a28XWrvFXN668bOouLQcZ3pQd7vg6qmNeeyv5QcJKSsw&_nc_ohc=YX-GqeS-olAAX_wg4qV&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_tp=1002&oh=88f3f397316946bcdcf4bd517a727df8&oe=5E972BC4

                          Jak PiS zbiera podpisy IN BLANCO
                          O tym już wielokrotnie pisano - PiS każe swoim żołnierzom posłom podpisać się na listach które w dowolny sposób później tytułują i kierują gdzie potrzeba.

                          To łamanie prawa
                          Ale w tym Pis jest MISTRZEM

                          #PaństwoMafijnePiS
                         • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 23.01.20, 18:16
                          Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz: "W Polsce brakuje 2 mln mieszkań. Lukę można zlikwidować w dekadę".

                          Policzmy. 2 mln na 10 lat, to 200 tysięcy w rok. A teraz realia w wykonaniu PiS:

                          W 2018 r. podczas uroczystego przekazania kluczy do pierwszych lokali wybudowanych w ramach rządowego Programu w Białej Podlaskiej odczytano list prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, w którym napisał: “W ramach programu „Mieszkanie Plus” chcielibyśmy wybudować w najbliższych latach od 2,5 do 3 mln tanich mieszkań. To śmiały cel, ale wykonalny”.

                          Założono, że przez 4 lata wybudowanych zostanie 100 tys. mieszkań. Emilewicz sugeruje, że PiS w 4 lata wybuduje nawet 800 tys. lokali. Przez 2 lata wybudował ich... niecały tysiąc.

                          To kolejna żydolewacka prowokacja. Mafia mówiła o 2 mln osób bez mieszkania a nie o 2 mln. mieszkań. Jeśli w każdym z ok. tysiąca oddanych do użytku mieszkań umieści się po dwa tysiące lokatorów, to okaże się, iż problem mieszkaniowy JUŻ ZOSTAŁ ROZWIĄZANY!
                         • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 23.01.20, 18:53
                          ‼️‼️DORADCY POSŁA SACHAJKI JAKICH NIE ZNACIE‼️‼️
                          WEDŁUG NOWEGO PARLAMENTARNEGO ZWYCZAJU POSEŁ KUKIZ 15 ZAPRASZA DO PRAC NAD PRAWEM OSOBY KARANE i inne o nader ciekawej przeszłości!
                          1. Jolanta Ł. – prawomocnie skazana za znęcanie się nad zwierzętami, z zakazem posiadania zwierząt, wyrok Sądu Okręgowego Warszawa Praga sygn.akt VIK Kz92/19, znęcanie się nad 4 psami
                          2. Lilianna Dz. - prawomocnie skazana za znęcanie się nad zwierzętami, z zakazem posiadania zwierząt i ich przepadkiem, wyrok Sądu Okręgowego Warszawa Praga sygn.akt VIK 1284/17, znęcanie się nad 70 psami, aktualnie toczy się kolejna sprawa karna o znęcanie w Sądzie Rejonowym w Wołominie sygn.akt IIK 554/18.
                          3. Renata B. – skazana prawomocnie w lutym 2009 roku, za fałszerstwo w kampanii wyborczej, wyrok zatarty z mocy prawa
                          4. Maria S. – szefowa stowarzyszenia zwykłego Poszkodowani przez System, w rzeczywistości pomagającemu osobom dręczącym zwierzęta, reklamująca lobby futrzarskie, od dwóch lat oskarżona w postępowaniu przed Sądem Rejonowym w Nowym Dworze Mazowieckim, sygn.akt IIK 141/18, nigdy nie stawiła się na żadnym terminie sądowym, usprawiedliwiając to chorobą, która to choroba nie przeszkadza w działalności antyzwierzęcej i profutrzarskiej.
                          5. Anna K. – „doradca” z największym „dorobkiem” w dręczeniu i zabijaniu zwierząt, podająca się za członka stowarzyszenia zwykłego Poszkodowani przez System. Skazana po raz pierwszy za okrutne traktowanie zwierząt wyrokiem Sądu Rejonowego w Wieliczce, sygn.akt IIK 994/12, wyrok zatarty z mocy prawa. Drugi wyrok – nieprawomocny – sygn.akt IIK 54/15/S - Sąd Rejonowy Kraków Śródmieście, za zabicie ze szczególnym okrucieństwem 4 zwierząt i znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad 68 zwierzętami! Skazana również na 10-letni zakaz posiadania zwierząt i podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zwierzętami.
                          TAKICH „DORADCÓW” ZAPRASZA SIĘ DO TWORZENIA PRAWA. CZY KOALICJA POLSKA PSL-KUKIZ 15 POPIERA TAKIE DZIAŁANIA?
                          I czy Koalicja rzeczywiście uważa, że skoro „doradcy” nie są pozbawieni praw publicznych i „mają doświadczenie” to Sejm RP jest właściwym dla nich miejscem?
                          ZAPYTAMY?
                          PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE.
                         • sorel.lina Re: a, ta, sta, asta, Kasta 23.01.20, 19:05
                          Poseł z PO trzymał szalik z napisem "Konstytucja". Straci przez to 2 tys. zł

                          szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,25625971,posel-z-po-trzymal-szalik-z-napisem-konstytucja-straci-przez.html?fbclid=IwAR2RWKnqze7JpEs8f9fLS_PxXnVO0KYKui5qUlN2yhh_3fH-tfPi6xry22M

                          Miał szczęście, że o karze zdecydował ludzki mafioso a nie chiński wymiar sprawiedliwości. Bo wedle kretyna ze skrajnie niszowego forum winien dostać w godzinę po zdemaskowaniu przestępstwa zaliczyć kulkę w łeb.
  • 1agfa Re: a, ta, sta, asta, Kasta 24.01.20, 01:24
   Jak nazwać finansowanie z państwowych, budżetowych (czyli nas podatników) funduszy czystą czyli fałszującą rzeczywistość propagandę, prezentowaną za ciężkie miliardy nie tylko w TVPis, ale również w WP, (Wirtualnej Polsce) przez fałszywych dziennikarzy?! Fałszywych, czyli występujących pod fikcyjnymi nazwiskami?!
   Czy to są w ogóle dziennikarze, czy aktywiści podobni osławionej już Polskiej Fundacji Narodowej?
   Teraz zamiast kłamstwo mówi się: mijanie z prawdą. Zamiast oszustwo mówi się pomyłka.
   Jak nazwać kłamliwą propagandę rządową uprawianą pod fałszywymi nazwiskami na portalu WP?!JAK?!
   Niby-dziennikarze:

   KRZYSZTOF SUWART
   KRZYSZTOF MAJOR

   ...jak wynika z artykułu.

   Zleceniodawcy? Zleceniodawcy to właśnie kasta. Kasta totalnie rządząca. Kasta nietykalnych z chwilą złamania niezawisłości Sądów i Sędziów.


   www.wirtualnemedia.pl/artykul/na-wirtualnej-polsce-400-tekstow-trzech-fikcyjnych-dziennikarzy-zachwalano-firmy-panstwowe-i-prywatne
   --
   "Akt ustawowy, grożący uniemożliwieniem kontroli konstytucyjności, sam musi być poddany takiej kontroli, zanim zostanie zastosowany przez sąd" (Komisja Wenecka)
   • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 24.01.20, 16:39
    Skandal w Sejmie. Posłowie PiS nie przyszli na debatę w sprawie emerytów.

    www.wiesci24.pl/2020/01/24/skandal-w-sejmie-poslowie-pis-nie-przyszli-na-debate-w-sprawie-emerytow/?fbclid=IwAR39-ljZDnVEvPexNOfbfILpcOw_EG4Z7OUx8qzD8GwC207lRQkA5ZGUHmo
    • wscieklyuklad Re: a, ta, sta, asta, Kasta 24.01.20, 16:40
     I tak oto na naszych oczach wyrasta nam prawdziwy przywódca Oporu Obywatelskiego. Kochajmy Juszczyszyna
     Sędzia Paweł Juszczyszyn zarządził, że Zbigniew Ziobro ma przekazać sądowi dokumenty w sprawie powołania członków Krajowej Rady Sądownictwa. Jeśli minister sprawiedliwości się nie wywiąże, będzie groziła mu grzywna.

     z netu/

     I niech będzie maksymalnie wysoka. Zapłaci toto po zmianie rządów z odsetkami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka