Dodaj do ulubionych

Do hymenu!

14.07.20, 14:48
Po Uroczystym Odśpiewaniu Hymnu Wolski (kilkukrotnie i do znudzenia) pora nam wrócić na Nayukochańszey Oyczyzny Łono.

Wczoraj niejakie witek odwołało posiedzenie komisji zdrowia, które miało procedować nad obiecankami-macankami psinki. Fundusz Zdrowotny poszedł się je... i nie wiadomo kiedy praecoxuje - tyle, ze z intelektualnego wytrysku nawet na in vitro nie starczy.

Ale dziś jest już druga doba od Niebywałego Suckcessu więc pora na kolejną weryfikację obiecanek-macanek.
Tym razem ucieszą się wielbiciele, którzy liczyli na 24 emeryturę i w związku z tym okładali to piącha, to różańcem, ewentualnie spluwali w twarz bolszewii propagującej seksualizację dzieci, związki partnerskie z adopcją dzieciątek włącznie, że o eutanazji wedle schizofrenika z Żoliborza - przymusowej nie wspomnę.

Wydaje się, iż jedyną obietnicą dotrzymaną, ale raczej nie przez ratlerka lecz jego panów, będzie doszczętne zdemolowanie sądownictwa, repolonizacja mediów i ostateczny demontaż państwa prawa.
Tym jednak - poza Osobistą Satysfakcyją się nie nażrą.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/109758940_1456132821259606_2437510231807001126_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=110474&_nc_ohc=OpAxvMIhJCwAX9ds_AS&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_tp=7&oh=8cc67ab67c3796c6e8de5006353a22b2&oe=5F3320FF

Pamięta ktoś jeszcze jakieś obiecanki-macanki, bo trzeba będzie śledzić uważnie, czy są na etapie podobnym do budowy promu w stoczni szczecińskiej, tysięcy tanich domów dla Suwerena z Kolan Powstałego, oraz Największego Portu Lotniczego na Kuli, by Wolacy nie musieli odlatywać z lotniska w Berlinie w budowie.

Innych inwestycji nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję i postanawiam się z nich poprawić.
By móc następnie - jak piesek - pojechać przed wizerunek Najświętszej Panienki Rapierem Szwedzkim Draśniętym i tam przepraszać za tak bezstresowe łganie przed setkami tysiącami łatwowiernych i równie katolicko wzmożonych idiotów - na codzień zwykłych gnidek.
Obserwuj wątek
         • wscieklyuklad Re: Do hymenu! 15.07.20, 17:40
          Matecki chce zwalniać ludzi w ambasadach. Za głosowanie na Trzaskowskiego.

          polityczek.pl/uncategorised/13351-matecki-chce-zwalniac-ludzi-w-ambasadach-za-glosowanie-na-trzaskowskiego?fbclid=IwAR2wNlSE5o3_PMECLgGPuljlWwSR2FFKNesT1jZpc1C2sQFnV-7MVV-Tp2s
          • wscieklyuklad Re: Do hymenu! 15.07.20, 17:42
           https://pbs.twimg.com/card_img/1283146605349220354/37zXBvsi?format=jpg&name=small

           Sejmowa komisja odrzuciła propozycję Senatu, by bonem turystycznym objąć emerytów i rencistów. Poparła natomiast postulat, by bonem objąć dzieci rodziców, którzy pracują za granicą i pobierają tam zasiłki na dzieci wyższe niż 500 złotych.
            • wscieklyuklad Re: Do hymenu! 15.07.20, 18:19
             MEN ogłasza priorytety. Mysz się nie prześlizgnie
             14 lipca 2020

             www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1963490,1,men-oglasza-priorytety-mysz-sie-nie-przeslizgnie.read?fbclid=IwAR1hh9kTEsadF3lXuKd-CoTatjZLt2WpSpiEe6n7TaraJMjuXgdH_-0PzQ8
                  • wscieklyuklad Re: Do hymenu! 15.07.20, 21:03
                   PISOWIEC DZIUBA PRÓBOWAŁ CHRONIĆ KEMPE - TERAZ SAM MA PROBLEMY PROKURATORSKIE

                   Prezes Najwyższej Izby Kontroli polecił w związku z naszym zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa wszczęcie postępowania kontrolnego w sprawie działalności Beaty Kempy.

                   Chodzi o akcję "Plecaki dla dzieci z Aleppo". Nasza organizacja na podstawie śledztwa dziennikarskiego "Gazety Sycowskiej" zawiadomiła Prokuraturę Rejonową w Oleśnicy o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Beatę Kempe i współpracujących z nią księży.

                   Gdy polityk PiS Tadeusz Dziuba zaczął wykorzystując swoje nepotyczne układy naciskać na kontrolerów by odstapili od kontroli - prezes NIK odsunął Tadeusza Dziubę od nadzoru nad kontrolami. Jako oficjalny powodu NIK podaje, że ma to związek z doniesieniami o próbie manipulowania wynikami kontroli dotyczącej działalności Beaty Kempy.

                   SPRAWĄ KEMPY ZAJMIE SIĘ RÓWNIEŻ SĄD PO NASZYM ZAZALENIU!

                   Już w sierpniu Sąd Rejonowy w Oleśnicy zajmie się na nasz wniosek sprawą skandalicznej "akcji charytatywnej", której patronowała Beata Kempa i Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

                   Niestety dary, które Kempa miała zawieźć do dzieci z Syrii trafiły najpierw na poddasze, gdzie przez wiele miesięcy niszczały, a potem Kempa zawiozła je zamiast do Aleppo.... na parafię w Sycowie, gdzie część z nich została rozkradziona.

                   Gdy o sprawie dzięki dziennikarzom Gazety Sycowskiej i działaniom naszego Ośrodka dowiedziała się opinia publiczna - Kempa w panice organizowała wysyłkę pozorując działania, które miały uratować jej tyłek przed odpowiedzialnością karną.

                   Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył już kilkanaście miesięcy temu zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Beatę Kempe i współpracujących z nią księży.

                   Niestety upolityczniona prokuratura odmówiła prowadzenia dochodzenia wobec Kempy, która jest koleżanką Zbigniewa Ziobry sprawującego nadzór nad wszystkimi prokuraturami.

                   Złożyliśmy więc zażalenie, które teraz rozpatrzy Sąd Rejonowy w Oleśnicy. Mamy nadzieję, że sprawa trafi do odważnego sędziego, który nie będzie się wahał, by wydać postanowienie w którym zmusi prokuraturę do prowadzenia śledztwa przeciwko pisowcom, którzy zawiedli dziecięce nadzieje.

                   ______
                   Od lat stajemy w obronie mniejszości, ludzi dyskryminowanych i poniżanych. Patrzymy na ręce władzy i kościołowi.
                   Doprowadzamy do skazywania rasistów, faszystów, homofobów.

                   Prokuratury pod rządami nacjonalistów PiS przestały praktycznie wszczynać z urzędu postępowania wobec rasistów i antysemitów.
                   Robią tak celowo, by ochraniać swój elektorat.
                   • wscieklyuklad Re: Do hymenu! 15.07.20, 21:08
                    Wkrótce Ministerstwo Finansów przedstawi nam nowelizację budżetu państwa na rok 2020. Deficyt sektora finansów publicznych liczony wg metodologii UE będzie w tym roku wyjątkowo duży, prawdopodobnie w pobliżu 10 proc. PKB, czyli około lub ponad 200 mld złotych. Tym niemniej poważnych podwyżek podatków oczekiwałbym dopiero w roku 2021 i później – wtóruje mu Stanisław Gomułka, główny ekonomista BCC.
                    I wylicza: wzrost składki zdrowotnej, wzrost składek emerytalnych oraz/lub objęcie składkami także dochodów z pracy, dotąd nieopodatkowanych w ten sposób. Według ekonomisty mogą mieć również miejsce duże podwyżki mandatów oraz opłat parkingowych ze strony władz lokalnych.
                    Trzeciakowski wskazuje z kolei na nieuchronność podatku cukrowego oraz podatku od „małpek”, które czekają na zakończenie prac w parlamencie. – Podatek handlowy jest zawieszony do końca roku. W kampanii Andrzej Duda zapowiedział zawetowanie tzw. podatku od smartphone'a, ale resort kultury zapowiedział kontynuację prac. Ciągle nie wiemy co z zapowiadanym wcześniej ozusowaniem umów cywilnoprawnych – przypomina ekonomista.
                    Wyższe mandaty
                    O pomyśle podwyższenia mandatów poinformował tuż przed weekendem wyborczym „Dziennik Gazeta Prawna”. Według informatorów gazety kary za „ostrą jazdę” miałyby być podniesione z 500 zł do 5 tys. złotych, surowiej potraktowani mieliby również zostać piraci drogowi łamiący przepisy przy przejściach dla pieszych oraz w obszarze zabudowanym. Zlikwidowane miały zostać również kursy pozwalające zredukować liczbę punktów karnych.
                    Jednak mimo że dziennik miał dotrzeć do oryginalnego pisma z propozycją zmian w taryfikatorze, które jeszcze w kwietniu wysłał resortom Mateusz Morawiecki, rząd - notabene tuż przed wyborami - stanowczo zaprzeczył jakimkolwiek zmianom wysokości mandatów w najbliższym czasie.
                    – Nie ma rządowego projektu zmian wysokości mandatów. Po tragicznych wypadkach wiele organizacji społecznych zabiega o zmiany zwiększające bezpieczeństwo na drogach. Pojawia się wiele różnych propozycji. Są one przedmiotem analiz. Żadne decyzje nie zapadły – przekonywał na swoim Twitterze w zeszłym tygodniu rzecznik rządu Piotr Muller.


                    Można powiedzieć zatem, że pomysł podwyżki mandatów został odłożony w czasie. Czy możemy spodziewać się jego powrotu? Czas pokaże.
                    Podatek cukrowy
                    Podatek cukrowy miał wejść w życie w środę 1 lipca. Koniec końców firmom się upiekło – ustawa z nowymi przepisami utknęła w parlamencie. Nie ma wątpliwości, że została zamrożona celowo tuż przed wyborami.
                    Data 1 lipca miała być bezpieczna na zainaugurowanie nowej daniny – powyborcza gorączka miała już wtedy ucichnąć, a podpisany przez prezydenta dokument nie stałby skazą na niszczonej przez opozycję tafli. Jednak z powodu przedłużającej się kampanii wyborczej i przełożenia wyborów prezydenckich z maja na czerwiec i lipiec, Sejm nie mógł „klepnąć” nowej daniny od cukru. Nowy podatek wprowadzany tuż przed wyborem nowego prezydenta bardzo zaszkodziłby wizerunkowo kandydatowi PiS-u.
                    Czy to jednak oznacza, że podatek cukrowy odejdzie w niepamięć? Z pewnością Sejm nie może uchwalić aktu prawnego, który będzie obowiązywał wstecz, zatem prawdopodobnie partia PiS wprowadzi do parlamentu nowy dokument ustawy. Jednak rząd nie zamierza z niego zrezygnować.
                    – Dalsze kroki dotyczące przepisów ustawy będą procedowane na bieżąco, zgodnie z dostępnymi możliwościami w zakresie uchwalania aktów prawnych - tłumaczyło w połowie czerwca portalowi wiadomoscihandlowe.pl Ministerstwo Zdrowia.
                    Prędzej czy później podatek od cukru zostanie wprowadzony. A zapłacimy go wszyscy. Przedsiębiorcy część kosztów przerzucą bowiem na klientów, co uderzy przede wszystkim w najbiedniejszych.
                    – W istocie podatki cukrowe są znacznie bardziej regresywne niż podatek VAT, gdyż biedniejsi nie tylko płacą ich więcej w stosunku do swoich dochodów, ale również więcej w kwotach absolutnych – pisał ostatnio ekonomista Rafał Trzeciakowski z Forum Obywatelskiego Rozwoju.
                    Podatek od VOD
                    Opodatkowane od początku lipca treści wizualne również koniec końców mogą wydrenować kieszeń klienta. Przemycone w tarczy antykryzysowej 3.0 regulacje, zgodnie z którymi platformy VOD są zobowiązane do uiszczania podatku 1,5 proc. na rzecz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, aktualnie nie odbiły się na oglądających, jednak takiej opcji nie można wykluczyć.
                    Serwis antyweb.pl zapytał największe serwisy streamingowe w Polsce o to, czy z powodu podzielenia się z polskim rządem 1,5 proc. sumy wpłat od użytkowników lub wpływów z reklam (w zależności od tego, która wartość jest wyższa) zamierzają podnieść koszt swoich usług.
                    Wszystkie serwisy - oprócz Netfliksa, który nie odpowiedział w ogóle - odpowiedziały przecząco, jednak zaznaczyły, że to stanowisko na obecną chwilę. TVN Discovery Polska zaznaczyło nawet, że „nie podjęło jeszcze decyzji w tej sprawie”, acz na razie opłaty pozostaną bez zmian. Temat zdaje się zatem pozostawać otwarty.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka