Dodaj do ulubionych

Zgraja przestępców

16.12.20, 20:49
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/131891182_3071881983045809_1339802394579739209_n.png?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=n4G8Ru0fRlAAX_jFmLW&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=df20511b2b9871ed5eda11f019821939&oe=60018C03
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 17.12.20, 06:03
    Kochani, może Szumowski kupił niewidzialne respiratory i maseczki bez certyfikatów, może Sasin bez ustawy wyjebał miliony na karty do głosowania, może dali 2 miliardy na pisowską szczujnię, może politycy PiS mieli kredyty w SKOK Wołomin, może służby i KNF nic nie robiły w sprawie Getback, może kampania Zalewskiej była finansowana z pieniędzy PCK, może powołali Banasia, może zgubili miliony w CBA, może odjebali inbę z listą przebojów, może nie widzieli problemu jak Kuchciński latał sobie za nasze, może też i za nasze latali koledzy i dzieci Kuchcińskiego, może aniołki Glapińskiego zarabiają za dużo, może i za dużo hajsu dają Rydzykowi, może wypłacają sobie dużo nagród, może pod okiem wiceministra sprawiedliwości działała grupa hejterów szkalująca sedziów w internecie, może politycy PiS wszędzie gdzie się da na państwowe posadki wciskali swoje dzieci, może Glińśki kupił za 500 baniek obraz, może Polska Fundacja Narodowa płaciła za bilboardy szkalujące sędziów, może w chuj hajsu szło na miesięcznice smoleńskie, może mieli Misiewicza, może Duda ułaskawił Kamińskiego i gwałciciela, może Szyszko wycinał drzewa w terenach chronionych i pod okiem kamer załatwiał pracę córce leśnika, może Szyszko strzelał do zwierząt, które mu wypuszczano z klatek wprost pod lufę, może prokuratura nie chciała przesłuchać Kaczyńskiego w sprawie dwóch wież i może sprawie ukręcono łeb, może prokuratura nie zajmowała się żadną sprawą szkodliwą władzy, może nie publikowali niekorzystnych wyroków TK, może kierowcy SOP co chwilę rozbijali rządowe limuzyny, może przerywali głosowanie żeby nie przegrać, może Szydłowa dawała dotacje szkole męża, może represjonowali pokojowo protestujących, może urzędnicy MON wydali 19 baniek służbowymi kartami, może nie wybudowali zapowiadanych mieszkań, może nie wyprodukowali żadnego samochodu elektrycznego, może i wydawali grube miliony na udawanie planowania inwestycji, które nigdy nie powstaną, może Polska Fundacja Norodowa płaciła grube miliony za niewidzialną promocję na YT i insta, może wzięli na sędziego TK byłego komunistycznego prokuratora i obrońcę pedofila, może Autosan spóźnił się z dokumentami na przetarg i stracił miliony, może spółki skarbu państwa wydają grube miliony na reklamę w propisowskich mediach, może z wojska masowo odeszli oficerowie, może wiceminister kazał się policjantom przebierać za aniołki, może doprowadzili stadninę w Janowie do makabrycznej sytuacji, może zabrali pieniądze dla Centrum Praw Kobiet, może dali grube miliony komisji Macierewicza, może totalnie rozpierdolili psychiatrię dziecięcą, może zlikwidowali w MSW komórkę do ścigania faszystów i przymykają na nich oko, może chronią zwyrodnialców w koloratkach, no ale mimo wszystko nie zapominajmy, że Sławek Nowak nie wpisał zegarka do oświadczenia majątkowego....

    Wstrętna żydolewacka nagonka z netu.

    A o ośmiorniczkach Sikorskiego żydolewak zapomniał?
        • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 18.12.20, 23:10
         Dziś wygrałem proces o książkę "Morawiecki i jego tajemnice" z Michałem Lisieckim, wydawcą "Wprost" i "DoRzeczy".
         Pan Lisiecki zaprzeczał:
         - swoim powiązaniom z postsowieckim Wschodem;
         - temu, że jego tygodniki posłużyły Rosji nagłaśniając aferę taśmową z 2014 r. (korzystną dla PiS i Putina, szkodliwą dla ówczesnego prozachodniego rządu Donalda Tuska).
         Serdecznie dziękuję Mecenasom Maciejowi Lachowi i Dawidowi Biernatowi, którzy zrobili wszystko, aby fakty zwyciężyły nad wykrętami.
         Dokładnie rzecz biorąc, pan Lisiecki i jego spółka PMPG (która kontroluje firmy wydające "Wprost" i "Do Rzeczy") pozwali mnie w związku z ujawnionymi przeze mnie faktami.
         Fakty te dotyczyły:
         - afery taśmowej ("ośmiorniczkowej") z 2014 r., która przyczyniła się do przejęcia władzy przez PiS;
         - roli tygodników "Wprost" i "Do Rzeczy" oraz spółki PMPG w tej aferze;
         - powiązania Michała Lisieckiego z wielką wschodnioukraińską korporacją Związek Przemysłowy Donbasu.
         W sprawie przesłuchano m.in.
         - Marka Falentę;
         - dziennikarza Grzegorza Rzeczkowskiego;
         - byłego dziennikarza Michała Majewskiego;
         - reżimowego propagandystę Cezarego Gmyza.
         Świadkowie Sylwester Latkowski i Wojciech Wybranowski nie stawili się.
         Z prawnego punktu widzenia pozew dotyczył rzekomego naruszenia dóbr osobowych Lisieckiego. Jednak strona pozywająca skoncentrowała się na próbach podważania faktów ujawnionych w książce.
         Chodziło m. in. o upublicznienie tego, że:
         - spółka PMPG pierwotnie nazywała się Arksteel;
         - zanim trafiła do Lisieckiego, ta giełdowa spółka Arksteel znajdowała się pod kontrolą wschodnioukraińskiej korporacji Związek Przemysłowy Donbasu;
         - Donbas obsadził spółkę Arksteel swoimi ludźmi zapowiadając, że do niej wejdzie inwestując dużo pieniędzy;
         - potem nagle, wbrew zapowiedziom, Donbas nie spełnił swoich obietnic i pozwolił przejąć spółkę giełdową Michałowi Lisieckiemu (on zaś uczynił ją podstawą swego imperium medialnego);
         Szczególnie zwracało uwagę to, że w tym Donbas w samym momencie:
         - wycofał się z Arksteel ustępując miejsca Lisieckiemu;
         - prowadził rozmowy z kremlowskim mafijnym oligarchą Usmanowem, który chciał kupić część udziałów w Donbasie;
         Usmanow udawał wtedy niezdecydowanego. Zatem Donbas w ramach zachęty mógł oferować Usmanowowi i jego ludziom różne przysługi.
         Tak się składa, że Usmanow i jego ludzie:
         - interesują się Polską
         - mają powiązania biznesowe (przez deweloperską Grupę Radius) z założycielami... podsłuchowej restauracji Sowa & Przyjaciele.
         Najciekawszym elementem procesu były zeznania Marka Falenty, którego wezwałem jako świadka na okoliczność faktów dotyczących afery taśmowej.
         W dniu 4 marca br. Falenta złożył zeznania o zaskakującej treści.
         Na początku zeznań Marek Falenta formułował tezy mające charakter ogólnej opinii.
         Podtrzymywał w nich wersję lansowaną przez PiS:
         - w aferze taśmowej Rosja nie brałaby udziału;
         - to Platforma Obywatelska i jej służby byłyby czarnym charakterem...
         Falenta nie wyjaśnił, na czym opiera te tezy.
         Gdy zaczął być pytany o konkretne fakty, sprawa przybrała inny obrót. Albowiem:
         - Marek Falenta odmówił odpowiedzi na pytania o swoje związki z Jarosławem Kaczyńskim i skarbnikiem PiS, Stanisławem Kostrzewskim zarazem przyznając, że... jego (Falenty) związki z Kaczyńskim i Kostrzewskim miały charakter przestępczy lub hańbiący względnie ryzykowny finansowo.
         - Marek Falenta przyznał, że był w Rosji na miesiąc przed wybuchem afery taśmowej, gdzie był goszczony przez syberyjskiego węglowego oligarchę (brał na kredyt od Rosjan węgiel, który następnie sprzedawał w Polsce);
         - Marek Falenta przyznał, że znajduje się pod bezwzględną presją Rosjan, którzy przystawili mu pistolet do głowy (przenieśli w polskim sądzie długi cypryjskiej spółki Falenty na fizyczną osobę Marka Falenty i... zajęli mu dom);
         - Marek Falenta przyznał, że lokatorem jego konstancińskiej willi był polsko-francuski handlarz bronią Pierre Konrad Dadak, współpracujący z rosyjską mafią.
         - Marek Falenta przyznał, że poznał osobiście premiera RP Mateusza Morawieckiego.
         Tymczasem Morawiecki w 2014 r. zeznał przed oficerami kontrwywiadu RP, że nigdy nie zetknął się z Markiem Falentą.
         W związku z tym ostatnim faktem 11 września br. złożyłem do prokuratury doniesienie o podejrzeniu złożenia fałszywych zeznań przez Mateusza Morawieckiego.
         Interesujące były również zeznania świadka Michała Majewskiego, który razem z Sylwestrem Latkowskim przeprowadził publikację taśm we "Wprost".
         Majewski przyznał, że on i Latkowski dostali taśmy na... 3 dni przed publikacją.
         Wynika z tego również to, że Majewski i Latkowski sprawdzali wiarygodność nielegalnych nagrań i ich tajemniczych autorów jedynie przez 3 dni.
         W takim czasie trudno o jakąkolwiek weryfikację - szczególnie w przypadku takiego materiału.
         To zdumiewające, że redaktorzy działali tak nieprofesjonalnie.
         Nieprofesjonalnie czy w złej wierze?
         Majewski przyznał przed sądem, że po odejściu z "Wprost" dostał posadę w PR-owej agencji Bridge.
         Tu kolejne kółko się zamyka, gdyż istotnym klientem tej agencji była firma pożyczkowa Vivus należąca do... kremlowskiego mafijnego oligarchy Olega Bojki.

         Red, Piątek

         Czyli magia!
          • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 18.12.20, 23:12
           Kamil Siałkowski
           Skarbówka zajmuje konta demonstrujących na ulicach. "Tak tłumiono protesty w Rosji."
           Stołeczna policja notorycznie przegrywa w sądach z uliczną opozycją. Z pomocą przychodzi jej więc sanepid, który bez sądu może nałożyć na protestujących kary, oraz skarbówka - zajmująca pieniądze na ich kontach.
           Pani Stanisława jest członkinią Lotnej Brygady Opozycji, która satyrą walczy z PiS. Policjanci spisali ją 10 maja, czyli w dniu wyborów, które się nie odbyły. Razem ze znajomymi próbowali nakręcić pod Pałacem Prezydenckim prześmiewczy film pt. „Wyniki Exit Poll”.
           - Wszyscy dostaliśmy kary z sanepidu. Ja - od inspekcji w Legionowie - 5 tys. zł. Złożyłam odwołanie, które przebiega swoją ścieżką. Ale pieniądze zostały zabrane. Nie było jeszcze nawet sprawy w sądzie - opowiada kobieta, która w 2016 r. pierwszy raz wyszła na ulicę, by protestować. I wychodzi do dziś.......
           warszawa.wyborcza.pl/.../7,54420,26615328...

           Boć to klon rosyjskiej mafii!
                     • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 20.12.20, 06:56
                      Gazeta Wyborcza
                      - Proszę o rozważne planowanie procesu przyjmowania pacjentów, szczególnie pacjentów potencjalnie wymagających tlenoterapii - napisał wojewoda Jarosław Wieczorek do dyrektorów szpitali. List wywołał poruszenie wśród lekarzy.

                      Z netu

                      Niby zakamuflowana opcja niemiecka, a jednak pisonie bydlę.
                      • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 20.12.20, 09:16
                       ZIEMKIEWICZ ODPOWIE PRZED SĄDEM ZA ZNIEWAŻANIE KOBIET!
                       "Wulgarne kurewki", "zbydlęciała rozjuszona dzicz" - tak mówił o uczestniczkach Strajku Kobiet Rafał Ziemkiewicz.
                       Ośrodek złożył akt oskarżenia wraz z trzema uczestniczkami protestów przeciwko wyrokowi Trybunału Julii Przyłębskiej.
                       Oskarżamy mizogina w imieniu wszystkich kobiet walczących o swoje prawa.
                       Nigdy nie będziesz szła sama!
                       To nie pierwsze tak ordynarne zachowanie publicysty "dobrej zmiany". Przypominamy tylko kilka przykładów:
                       ● uczestniczkę protestu pod domem Kaczyńskiego nazywał "feminazistką", "grubaską", "zdeformowaną". Sąd nakazał mu na własny koszt opublikować przeprosiny w Onecie
                       ● w programie telewizji rządowej rechotał z Żydów mordowanych w komorach gazowych: "Ale skarżyli się Niemcy, że to długo trwa, że trzeba dobijać niedogazowanych"
                       ● usprawiedliwiał gwałt pisząc: "kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej niech rzuci pierwszy kamień"
                       ● "a jak facet rano trzeźwieje obok kaszalota też ma prawo skarżyć ją o gwałt?" - dodawał niezrażony niesmakiem, jaki wzbudził swoją wypowiedzią
                       Amerykański think tank Global Project Against Hate and Extremism zaapelował do Twittera i Facebooka o zbanowanie Ziemkiewicza w tych mediach. "Nie można dopuścić do rozkwitu homofobii, antysemityzmu, nietolerancji religijnej i rasizmu w żadnym zakątku świata, a postaci takie jak Rafał Ziemkiewicz nie mogą dostawać narzędzi, pozwalających im dotrzeć ze swoim nienawistnym jadem do setek tysięcy, jeśli nie milionów odbiorców" - argumentowała organizacja przytaczając 20 cytatów z wypowiedzi Ziemkiewicza.
                       My działamy stawiając go przed sądem. I będziemy tak robić z każdym hejterem zatruwającym polską przestrzeń publiczną!

                       Z netu

                       A po wyroku znów będzie kwiczało o wsparcie finansowe na spłatę kar.
                       • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 20.12.20, 12:37
                        WSTYD AKADEMIA POMORSKA! WSTYD! ‼️
                        Agnieszkę Łańską - przewodniczącą samorządu studenckiego AP wyrzucili z uczelni godzinę po jej emocjonalnym ale wyważonym wystąpieniu w senacie uczelni nt strajku kobiet (nagranie w linku).Wyrzucono na kilka miesięcy przed obroną mgr. To dzieje się naprawdę. I to nie gdzieś daleko tylko tu i teraz. Ktoś ma pomysł jak pomóc?
                        Agnieszka brała aktywny udział w każdym słupskim proteście od lat, także w każdej akcji strajku kobiet.
                        - Piotrek Rachwalski.
                        "Tak działa chora władza!
                        m.facebook.com/story.php?story_fbid=2511025669194927&id=1429746483989523
                        Ten apel Przewodniczącej Samorządu Studenckiego wiele ją kosztował. Po tym jak wezwała władze swojej uczelni do wyrażenia swego stanowiska w sprawie protestów w ciagu godziny przestała być studentką. Na kilka miesięcy przed obroną magisterki, po latach aktywnego działania w samorządzie studenckim, organizowaniu wielu wydarzeń kulturalni-społecznych przestała być studentką dlatego, że zapytała senat akademii, czy wzorem innych uczelni odniesie się do protestów Strajku Kobiet. Protestów, na których widuje swoje koleżanki i kolegów z uczelni. Przez tą wypowiedź, w kwestii obrony praw kobiet, Agnieszka nie jest już studentką. Jako żywo przypomina to rok 1968 i represje wobec protestujących wówczas uczelni.
                        Agnieszkę znam od wielu, wielu lat. Od zawsze jako osobę odważną, zaangażowaną i wrażliwą. Już jako nastolatka działała na rzecz społeczności lokalnej, zawsze chętna do pomocy.
                        To Kobiety takie jak Aga tworzą i będą tworzyć świat, w którym żyjemy - DZIĘKUJĘ CI za to, a co do Akademii Pomorskiej, to jako absolwentka tej uczelni, po prostu wstydzę się dzisiaj za nią."
                        - Katarzyna Odrowska
                        #lewica #nowalewica #nowalewicasld #oliwerkruczek #mlodalewica #strajkkobiet #ogolnopolskistrajkkobiet
                         • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 22.12.20, 14:36
                          "Autorytet" sięgnął bruku.
                          "Andrzej Gwiazda przeprosił działaczkę KOD za słowa: "Ile bierzesz za numer?""
                          "Andrzej Gwiazda - współtwórca Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża i NSZZ "Solidarność", kawaler Orderu Orła Białego - przeprosił w poniedziałek działaczkę Komitetu Obrony Demokracji za skierowane pod jej adresem obraźliwe słowa. To finał ponadrocznych mediacji.21 września 2018 roku w hali Amber Expo w Gdańsku odbywała się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Przyjechali na nią prezes Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki. Przybyło wielu działaczy i sympatyków PiS, w tym Kacper Płażyński, który prezentował się wtedy jako kandydat na prezydenta Gdańska.Przyszli także Andrzej i Joanna Gwiazdowie, znani działacze pierwszej „Solidarności”, którzy uchodzą w środowisku PiS za autorytety moralne i zawsze są witani z olbrzymią atencją.Gwiazda do działaczki KOD: Ile bierzesz za numer?
                          Przed budynkiem Amber Expo zebrali się jednak także działacze Komitetu Obrony Demokracji, którzy witali uczestników konwencji hasłami „Konstytucja”.Andrzej Gwiazda z żoną stanęli przed grupą protestujących i pokazywali w ich stronę różne obraźliwe gesty. W pewnym momencie Andrzej Gwiazda podszedł do kobiety nagrywającej film na telefon i zapytał: „Ile bierzesz za numer?”.– Byłam tak zszokowana, że na początku wydawało mi się, że się przesłyszałam. Później zobaczyłam to jednak na nagraniu, które obejrzałam w domu. Ja tylko stałam tam z wydrukowaną Konstytucją i krzyczałam „konstytucja”, a on chciał mnie porównać do prostytutki, która za pieniądze zrobi wszystko – mówiła Sława Rafalak, działaczka KOD-u. – Może chciał nas sprowokować, nie wiem. Wcześniej jego żona pukała się w czoło, a on pokazywał gest Kozakiewicza.
                          Andrzej Gwiazda przeprasza za swoje słowa działaczkę KOD
                          Kobieta wystąpiła na drogę sądową przeciwko legendzie „Solidarności”. W pozwie żądała od Gwiazdy przeprosin oraz wpłaty 3 tysięcy złotych na fundację Instytut Lecha Wałęsy. Ostatecznie sprawa trafiła do mediatora i po ponad roku zakończyła się przeprosinami Andrzeja Gwiazdy.
                          – To była ciężka mediacja. W mojej ocenie dla Andrzeja Gwiazdy łatwiejsze było przeproszenie mojej klientki niż wpłacenie żądanej kwoty na fundację Instytut Lecha Wałęsy – mówi mecenas Paweł Zieliński, pełnomocnik działaczki KOD. – Mając na uwadze, że przeprosiny są jednak dla nas ważniejsze, odstąpiliśmy od obowiązku zapłaty. W poniedziałek Andrzej Gwiazda w mojej obecności własnoręcznie napisał przeprosiny zgodnie z żądaniem pozwu. Moja klientka jest z tego zadowolona, bo te przeprosiny są dla nas wyrazem braku zgody na chamstwo i brutalizację języka debaty publicznej."
                          Andrzej Gwiazda przeprosił działaczkę KOD za słowa: "ile bierzesz za numer"

                          z netu

                          chujowina przestraszyła się kary finansowej
                         • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 22.12.20, 18:56
                          Prokurator Alicja Gajewska z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów, która chciała postawić zarzuty oficerowi ABW za potrącenie paru demonstrujących kobiet, została odsunięta od śledztwa, a dokumenty zaginęły. Za to jej przełożona otrzymała awans."

                          Z netu

                          I susznie! Niech dziękuje mniejniżzeru, że nie dostała dyscyplinarki za nadgorliwość i zagubienie akt.
                         • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 25.12.20, 11:56
                          W Kancelarii Premiera najwyraźniej lubują się w owocach morza i rybach. Nowy przetarg dla rządowej stołówki ma na liście wiele dość luksusowych pozycji. Władza życzy sobie niemałego rogu obfitości złożonego z często drogich smakołyków. Co będzie w menu? Zacznijmy od krabów, małży, krewetek i kawioru. Na deser: dosłownie tona ciast.

                          Do dokumentów przetargowych dla Bufetu "R", czyli rządowego, dotarł "Fakt". Znajdująca się w Kancelarii Premiera przy Al. Ujazdowskich stołówka nie raczy jednak gości jedynie symbolicznym schabowym z tłuczonymi ziemniakami.
                          Wstęp do "R" mają tylko podwładni i współpracownicy premiera Mateusza Morawieckiego. Jeśli jednak ktoś już może tu coś zjeść to naprawdę będzie miał w czym wybierać.
                          Jak wskazał dziennik, Centrum Obsługi Administracji Rządowej właśnie planuje wielkie zakupy spożywcze na najbliższe 24 miesiące. Jednym z odbiorców jest właśnie bufet Morawieckiego. Lista sprawi, że zasyczą z zazdrości nawet najlepsi kucharze.
                          Figurują na niej krewetki (7,5 kg), kraby (17 kg), małże (4,5 kg), a nawet kilogram kawioru. Dodatkowo uwagę zwraca aż 720 kg ryb różnej maści. Począwszy od smakowitych węgorzy, przez szczupaki i sandacze, aż po egzotyczne karmazyny.

                          Z netu

                          A co, zazdrościcie lewackie #kurwysyny?
                         • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 31.12.20, 05:57
                          Po tonach przysmaków i warownej bramie pojawił się nowy bizantyjski zakup w Sejmie❗ Marszałek Sejmu Elżbieta #Witek z #PiS postanowiła obkupić swoich pracowników w garnitury, garsonki i... dżinsy. Nowe gustowne ciuchy dostaną nawet kelnerzy! Samych męskich koszul kupionych ma zostać, uwaga, aż 1100.
                          Więcej⤵️
                          www.onet.pl/?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt...

                          A niby co? W kalesonach albo stringach mają łazić?
                         • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 31.12.20, 06:11
                          Rzecznik Min. Zdrowia Andrusiewicz: "Nie przewidujemy możliwości korzystania z fajerwerków, wystrzałowego sylwestra. Oczywiście, jeżeli zrobimy to na balkonie albo własnym podwórku, mamy do tego prawo."
                          Nie, nie powinniśmy mieć tego prawa! Kim trzeba być, żeby zachęcać do odpalania petard z balkonów?!
                          Rządowym idiotą bo jedna z zasad opracowanych przez Państwową Straż Pożarną i zamieszczonych na rządowej stronie brzmi: "Żeby fajerwerki i petardy stały się bezpieczną atrakcją, (...) nie odpalaj ich z balkonów, tarasów ani okien."

                          Z netu

                          Tego kretyna przerabiamy codziennie
                         • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 31.12.20, 15:32
                          PiS PRZEJĄŁ PRYWATNE BANKI LESZKA CZARNECKIEGO. To bandyckie uwłaszczenie się PiS na majątku prywatnego przedsiębiorcy ma jedną realną przyczynę. Czarnecki zamiast wejść w szemrany układ z PiS, nagrał szefa Komisji Nadzoru Finansowego, który proponował mu wejście w mafijny układ i upublicznił to nagranie. Ten bandycki zamach na własność prywatną jest przestrogą PiS wobec wszystkich przedsiębiorców w Polsce. Oznacza to jedno, albo będzie potulni i będzie płacić haracz mafii PiS to nic was nie spotka, a jeżeli nie to zabierzemy wam wszystko co macie. Tak było w Polsce w latach stalinowskich.

                          Z netu.
                          Idea bank akurat wychodził z dołka. Ale skurwysyny nie wybaczają oponentom.
                         • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 31.12.20, 15:45
                          https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/133885464_1561370187380096_7833296532064808065_n.jpg?_nc_cat=109&cb=846ca55b-311e05c7&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=vanKiCLl2n4AX-57Bu-&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=efc5e6c59b2895ff7c476b79017d17ad&oe=60156BD3

                          1. Wprowadzamy w Sylwestra godzinę policyjną od
                          godz. 19 .00 do godz. 6.00 ❗️
                          2. Nie wprowadzamy godz. policyjnej, bo to przecież bezprawne ❗️
                          3. Godziny policyjnej nie ma , ale nie wolno się przemieszczać ❗️
                          4. Właściwie to żaden z tych przepisów nie istnieje, ale złamanie
                          go grozi karą do 30.000 zł ❗️

                          Czy może ktoś czegoś nie rozumie ❓
                          I myślcie sobie, że premier powiedział ostatnie słowo❓

                          Komentarz z netu.

                          To nie mifisterstwo głupich kroków. To mifisterstwo mafijnych debili i łgarzy.
                         • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 01.01.21, 18:00
                          Rok 2020 był dla wielu Polaków rokiem finansowej i zawodowej niepewności. Pandemia koronawirusa sprawiła, że tysiące ludzi straciło pracę lub ich wynagrodzenie zostało znacząco obniżone, a mniejsze i większe biznesy musiały zamknąć swoje podwoje. Ucierpiały m.in. gastronomia, hotelarstwo i turystyka. Z doniesień "Faktu" wynika z kolei, że pracownicy kancelarii Sejmu i Senatu mają się całkiem nieźle, bo otrzymali nagrody o łącznej wartości 1,8 mln zł.

                          Z netu

                          Toż to grosze z tego co ukradli Czarneckiemu
                         • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 10.01.21, 07:01
                          Ewa Siedlecka
                          Skompromitować urząd RPO.
                          Prezydentowi zamknięto stoki narciarskie, więc zamiast szusować, udzielił wywiadu portalowi Interia.pl. Na pytanie, jak wyjść z pata z wyborem następcy Adama Bodnara, zaproponował Jana Rokitę na urząd RPO.
                          Już sam pomysł, że pat rozwiąże dodatkowa kandydatura, zgłaszana „bez żadnego trybu” – bo po terminie i przez osobę nieuprawnioną – wygląda na żarcik.
                          Jeszcze ciekawsze jest uzasadnienie kandydatury Jana Rokity: „to człowiek, który zna politykę i jej realia. Uczestniczył w tworzeniu polskiego prawa przez wiele lat i rozumie jego niedostatki, sam osobiście wiele doświadczył”.
                          Znajomość polityki i jej realiów jest dobrą rekomendacją dla kandydata na parlamentarzystę albo ministra. Zadaniem Rzecznika Praw Obywatelskich nie jest prowadzenie polityki, ale obrona konstytucyjnych praw i wolności ludzi przed politykami. Czyżby prezydent Andrzej Duda uważał, że rolą RPO jest podejmowanie w takich przypadkach negocjacji: przymknę oko na pałowanie demonstrantów, a wy w zamian zniesiecie „godzinę policyjną”?
                          Uzasadnienie, że Jan Maria Rokita zna „niedostatki prawa”, bo sam je tworzył, można pozostawić bez komentarza. Natomiast stwierdzenie, że jego kwalifikacje na RPO uzasadnia fakt, iż „osobiście wiele doświadczył”, jest ciekawe.
                          Czego takiego doświadczył?
                          Że przegrał dwa procesy o zniesławienie i nie chciał wykonać wyroków?
                          Że go wyrzucono z samolotu Lufthansy za awanturowanie się, niemiecki sąd skazał go za to na grzywnę, a gdy nie chciał jej zapłacić – nałożył areszt?
                          Wreszcie: dlaczego „osobiste przejścia” miałyby dawać kwalifikacje do pełnienia urzędu RPO?
                          A jeśli tak, to dlaczego pan prezydent nie zaproponował na to stanowisko Romana Giertycha? Jego osobiste przejścia z prokuraturą są świeższej daty, podobnie jak jego wiedza prawnicza – w przeciwieństwie do Jana Rokity, który przez całe życie nie wykonywał prawniczego zawodu.
                          Trwające już blisko pół roku wybory na urząd RPO są kpiną z tego urzędu. Politycy zgłaszają kandydatury, byle zgłosić. Członek rządu w randze wiceministra, który uważa, że należy stosować odpowiedzialność zbiorową w przypadku aktów terroryzmu (kandydatura Piotra Wawrzyka wysunięta przez PiS), czy obrońca prawa przedsiębiorców do niskich podatków, który nie jest entuzjastą ustroju demokratycznego (Robert Gwiazdowski wysunięty przez PSL), pokazują stosunek polityków do urzędu RPO i do samych praw obywatelskich: albo ma żyrować politykę rządu, albo działać hobbystycznie, kompromitując swój urząd.
                          A urząd RPO, od pięciu lat sprawowany przez Adama Bodnara, ma 64 proc. zaufania społecznego (najświeższe badanie z kwietnia 2020 r., CBOS, „Zaufanie do instytucji publicznych”, powtarzane co dwa lata), podczas gry (badanie IBRiS z 27 listopada 2020 r.) rząd ma 33 proc., parlament – 27 proc., Trybunał Julii Przyłębskiej – 26 proc. I jeszcze prezydent Andrzej Duda: 41 proc. zaufania, (CBOS, listopad 2020 r.).
                          Więc cóż się dziwić rządzącym, że chcą urząd skompromitować.
                          siedlecka.blog.polityka.pl/.../skompromitowac.../

                          Bidne to hałhał. Coraz z tym gorzej.
                         • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 10.01.21, 09:46
                          "Przegrywacie sprawy w sądzie, w związku z tym uznaliście, że trzeba zamknąć obywatelom prawo do sądu"
                          - Ja nie słyszałem jeszcze tak kuriozalnej opinii, jak pana ministra. Po pierwsze pan minister minął się z faktami - odpowiedział Cezary Tomczyk.
                          - Polscy obywatele wygrywają z rządem. W ciągu ostatnich tygodni 80 procent obywateli wygrało sprawy z polskim rządem wtedy, kiedy chciano ich karać za to, że uczestniczyli w protestach na ulicach. Doskonale wiemy, że ta zmiana prawa jest właśnie po to, żeby zastraszyć polskich obywateli, żeby obywatele nie wychodzili na ulice, żeby obywatele nie protestowali, żeby nie protestowali ci, którzy mają zamknięte firmy, a którzy chcą je otwierać. Przegrywacie sprawy w sądzie, w związku z tym uznaliście, że trzeba zamknąć obywatelom prawo do sądu albo przynajmniej je znacząco ograniczyć - skomentował polityk opozycji.

                          Tvn24
                         • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 10.01.21, 10:26
                          Oficerskie ślubowanie różni się od tego składanego po wstąpieniu do policji.
                          Pierwsza linijka roty mówi o tym, że oficer ma być wierny ojczyźnie i społeczeństwu. Natomiast policyjna przysięga zaczyna się od ślubowania wiernej służby narodowi, ochrony ustanowionego konstytucją porządku prawnego, strzeżenia bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet "z narażeniem życia".
                          Co ciekawe, w oficerskim ślubowaniu nie ma żadnego odwołania do konstytucji czy innych ustaw. Jest natomiast - i to w już w drugim punkcie - zobowiązanie do bezwzględnego przestrzegania zasad określonych w etyce zawodowej.
                          Policja ma być gwarantem przestrzegania konstytucyjnego porządku prawnego

                          Brak odwołania do konstytucji, a uwzględnienie tylko zasad etyki dziwi policjantów, z którymi rozmawiał reporter RMF FM. Mundurowi przypominają, że policja ma być gwarantem przestrzegania konstytucyjnego porządku prawnego, natomiast zasady etyki w policji to wewnętrzne przepisy tworzone przez komendanta głównego.


                          Z netu.

                          Mafijne bydło przygotowuje się do bezkarnego sekowania manifestantów
                         • wscieklyuklad Re: Zgraja przestępców 10.01.21, 11:09
                          Rozumiem, że wyrok "Trybunału Konstytucyjnego" ws. aborcji będzie opublikowany zaraz potem, kiedy PiS przegłosuje ustawę o zniesieniu prawa do odmowy przyjęcia mandatu?
                          Żeby zastraszyć obywateli i żeby tym razem nawet nie przyszło im do głowy aby zacząć ponownie protestować?
                          To stąd ta zwłoka w publikacji, bo tyle czasu zajęło wymyślanie, jak sobie poradzić z krnąbrnymi obywatelkami i obywatelami?
                          A niejaki Soboń, zastępca Sasina twierdzi, że: "Wbrew temu, jak to jest przedstawiane, jest to sytuacja bardziej korzystna dla obywateli"
                          Perfidne, bezczelne działanie i jeszcze bardziej perfidne i bezczelne tłumaczenie ...

                          Z netu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka