Dodaj do ulubionych

Bydło w natarciu

16.06.21, 17:43
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/201459046_263379258921392_7585241722024577328_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=k_D74_EBhw8AX_mK6cm&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=5d1abee5169fb3830f3b86c645b724c1&oe=60CE9DB4
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Bydło w natarciu 16.06.21, 18:22
     Wybrańcy Narodu, z tym Narodem to bym nie przesadzał - kilka milionów wyznawców to jeszcze nie Naród, ustami ówczesnej Pani Premier Szydło obiecywał
     - słuchać suwerena - to znaczy wszystkich obywateli,
     - nie używać siły wobec swoich obywateli
     - rozwiązywać problemy społeczne na drodze dialogu. Itd itp.
     Co poniektórzy nawet w to wierzyli.
     Dziś dowiadujemy się, że wobec kobiet które wystąpiły w obronie prawa do samostanowienia o sobie, ten Rząd rozpatrywał możliwość użycia Wojska.
     RZĄD vs KOBIETY przy pomocy karabinów i czołgów ??
     NARODZIE co się z Tobą stało??
     Tak skarlałeś mentalnie, moralnie, że pozwalasz na To???
     Gdzie Twój Honor ???

     Z netu
        • wscieklyuklad Re: Bydło w natarciu 17.06.21, 16:03
         Paweł Mucha został powołany na członka rady nadzorczej PZU - poinformował w wczoraj zarząd tej spółki. Mucha od 2016 do 2020 r. był ministrem w Kancelarii Prezydenta, a od 2017 r. do 2020 r. również zastępcą jej szefa. Pełnił także funkcję pełnomocnika do spraw referendum dotyczącego projektu nowej Konstytucji.
         Obecnie jest doradcą społecznym Andrzeja Dudy ...
         Pan Mucha się napracował tłumacząc, co pan Duda miał na myśli a teraz chciał się sprawdzić w biznesie, tak jak niejaka pani Sadurska.
         Małgorzata Sadurska w sierpniu 2015 dostała od pana Dudy stanowisko szefa Kancelarii Prezydenta po to, żeby już w czerwcu 2017 z niego zrezygnować i w tym samym miesiącu zostać powołaną w skład zarządu PZU i PZU Życie.
         Pytanie - w Kancelarii mało płacą czy ludzie nie wytrzymują w zderzeniu z intelektem i profesjonalizmem pana Dudy?
         Bo jego Kancelaria wygląda na trampolinę, z której kolejni lądują w PZU ...

         Z eu

         I susznie...
           • wscieklyuklad Re: Bydło w natarciu 17.06.21, 16:07
            Kaczyński ogłasza waszą wojnę
            Moskwa ma gotowe plany inwazji na Polskę, a ostatnie cyberataki mogą być tego dowodem - mówił Jarosław Kaczyński na tajnych obradach Sejmu po wycieku maili z prywatnej skrzynki szefa kancelarii premiera Michała Dworczyka. Rząd przekazał też, że zhakowanych miało zostać od 4 do 4,5 tys. kont, a hakerzy przejęli łącznie około 70 tys. e-maili.
            Brakuje motywu. Po co Moskwa miałaby przeszkadzać rządowi, który realizuje wszystkie jej najważniejsze cele w Polsce i w UE?
            Napisał Sławomir Sierakowski.
            Panie Jarosławie Kaczyński, każde państwo ma gotowe plany użycia swoich sił zbrojnych i to wariantowo. To żadna wiedza tajemna. Polska też takie plany powinna mieć, ale dla Was jednym z najważniejszych zagrożeń dla państwa ujętym w Strategii Obronnej Polski jest gender (wcale nie żartuję). W tym zakresie jest Pan totalnym ignorantem, więc nie rob Pan afery.
            Nie Polska jest atakowana przez hakerów, tylko kpiący ze wszystkich możliwych przepisów i wymagań kadrowych dla wyznaczanych na stanowiska PiS i to przez swoich. Powodów jest kilka.
            Pierwszy to utrzymanie stanu zagrożenia państwa w warunkach cofającej się pandemii i utrzymanie obywateli w ryzach zakazów. Mało tego. Straszenie wojną i zagrożeniem naszego państwa, za które wzięliście odpowiedzialność, jest pretekstem Waszego reżimu na dalsze pozbawienie wolności w Internecie i mediach, co było przez Was zapowiadane już rok temu.
            Po drugie. Chodzi o odbicie całej masy informacji o powiązaniach rosyjskiego wywiadu z prominentnymi członkami zarządu Waszej PiS-partii. Chce Pan zorganizować totalną propagandę, że zagrażają nam Rosjanie, bo wtedy łatwo zaprzeczyć, że nie reprezentujecie ich interesów. Tymczasem sowieckie pochodzenie pańskiej rodziny, liczne spotkania z jednym z najgroźniejszych szpiegów rosyjskich Anatolijem Wasinem, utrzymywanie na stanowisku wiceprezesa i na uprzywilejowanej pozycji w MON Antoniego Macierewicza, szkolonego w Rosji syna komunisty Mariusza Błaszczaka i to jako szefa MON, ułaskawieni przestępcy kierujący naszym służbami specjalnymi, … to dowód na agenturalne powiązanie Waszej władzy. Długo by pisać o Pańskim zaangażowaniu w nieomal wszystkie afery finansowe po 1990 roku.
            Po trzecie. Dewastacja Polski i to we wszystkich dziedzinach życia Polaków jest faktem. Jest Pan na ostatniej prostej w procesie wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej i stworzenia idei Międzymorza wspieranej przez Rosję i Watykan.
            Po czwarte. Rządzi Pan dłużej niż PO. Już 9 lat (3+6) przy władzy. Nie da się dłużej okłamywać Polaków, bo mimo bezczelnie naiwnej społeczności parafialnej, do której dociera Wasz zakłamany przekaz, nie macie ani jednej inwestycji zaczętej i skończonej przez PiS. Wszystkie Wasze programy to zaplanowana ruina sił zbrojnych, edukacji, kultury, solidarności społecznej, konstytucyjnego systemu prawnego itd.
            Po piąte. Skłóciliście się ze wszystkimi najważniejszymi krajami świata. Zrywamy wszystkie układy, pakty i porozumienia. To jest warunek budowy swojego niezależnego reżimu jak Białoruś jak Korea Płn. ale takiego, który zbuduje swoją Unię Międzymorza z nadzieją, że inni dołączą do tego nacjonalistyczno-religijnego towarzystwa. Szukanie sprzymierzeńców kochających Putina trwa, bo tylko on może w tym pomóc.
            Ile by jeszcze powodów nie podać, to PiS jest jedyną siłą, która ma interes w straszeniu Polaków i zamykaniu im możliwości porozumienia.
            Nie graj wariata Jarosławie Kaczyński. Nic Ci to nie da, bo nie przejąłeś sądów i nie złamałeś, a tylko przestraszyłeś obywateli, kobiety, nauczycieli, ludzi kultury, … Twoja policja, prokuratorzy, agenci, … zarabiają już krocie, ale i oni, nie wszyscy chcą być oprawcami swojego narodu jak OMON.
            Odejdź, bo nikogo już nie oszukasz. No może swoich parafian.
            Swoją drogą to jesteś Pan niezwykle śmieszny. Zawłaszczył Pan dla PiS wszystkie instytucje w kraju, ale jak trwoga, to Polacy! Atakują Was, musicie walczyć! A Pan za kordonem tysięcy policjantów będzie szczuł dalej? Będąc doświadczonym żołnierzem, znam takie, tyle samo śmieszne, co niebezpieczne postawy tchórzliwych bohaterów-krzykaczy.

            Adam Mazgułą

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka