pkownacki 15.01.05, 22:15 tez ladna liczba...az mi troche szkoda Nowego Dworu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
guayazyl1 Re: 4000 16.01.05, 15:43 pkownacki napisał: > tez ladna liczba...az mi troche szkoda Nowego Dworu tak...gazetowe forum nowodworskie troche sie posypalo. ale dziala www.ndmaz.forsale.pl i rozwija sie preznie...ponad 5000 wpisow. pozdroowka dla Nowego! -- zycie jest zbyt powazne by o nim powaznie mowic... Odpowiedz Link Zgłoś