15.01.05, 22:15
tez ladna liczba...az mi troche szkoda Nowego Dworu
Obserwuj wątek
    • roberttak Re: 4000 15.01.05, 22:55
      4001 tez nie jest zly :D
    • guayazyl1 Re: 4000 16.01.05, 15:43
      pkownacki napisał:

      > tez ladna liczba...az mi troche szkoda Nowego Dworu


      tak...gazetowe forum nowodworskie troche sie posypalo.
      ale dziala www.ndmaz.forsale.pl
      i rozwija sie preznie...ponad 5000 wpisow. pozdroowka dla Nowego!
      --
      zycie jest zbyt powazne by o nim powaznie mowic...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka