pkownacki 24.04.05, 09:08 jestem srednio zorientowany czy to zebranie rowerzystow to byla ta slynna masa krytyczna, ale wygladalo naprawde niezle...zwlaszcza pozniej jak cala "kawalkada" ruszyla w kierunku targu.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
e-legionowo Re: masa krytyczna?? 24.04.05, 09:12 pkownacki napisał: > jestem srednio zorientowany czy to zebranie rowerzystow to byla ta slynna masa > krytyczna, ale wygladalo naprawde niezle...zwlaszcza pozniej jak cala > "kawalkada" ruszyla w kierunku targu.. wiesz cieplo sie zrobilo to i rowerki wrocily do lask Odpowiedz Link Zgłoś
e-legionowo Re: masa krytyczna?? 24.04.05, 09:44 pkownacki napisał: > jestem srednio zorientowany czy to zebranie rowerzystow to byla ta slynna masa > krytyczna, ale wygladalo naprawde niezle...zwlaszcza pozniej jak cala > "kawalkada" ruszyla w kierunku targu.. podobno ok 8O osob to juz calkiem niezle info za wkk.waw.pl/forum/viewtopic.php?t=136&sid=c33d06a0d02da78d023948929b3d2c4e Odpowiedz Link Zgłoś
roberttak Re: masa krytyczna?? 24.04.05, 14:02 bylo 80 osob, lepsza oprawa, dwie grajace przyczepki z czego jedna legionowska, duzo gwizdkow, flag, dobry humor. najblizsza masa w legionowie juz 20 maja. -- JeżU www.masalegionowo.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś
roberttak WARSZAWSKA MASA KRYTYCZNA 27.04.05, 19:29 ----------------------------------------------------------- ostanowione !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyjazd na warszawska masę w ten piatek o godzinie !! 16.35 !! spotkanie na przystanku sobieskiego [skrzyzowanie warszawskiej z sobieskiego] wiecej info na stronie warszawskiej masy www.masa.waw.pl jesli ktos ma wiecej pytan gg: 3024163 lub kom: 500276289 [najlepiej dreczyc w dniu wyjazdu] -- JeżU www.masalegionowo.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś