Dodaj do ulubionych

masa krytyczna??

24.04.05, 09:08
jestem srednio zorientowany czy to zebranie rowerzystow to byla ta slynna masa
krytyczna, ale wygladalo naprawde niezle...zwlaszcza pozniej jak cala
"kawalkada" ruszyla w kierunku targu..
Obserwuj wątek
    • e-legionowo Re: masa krytyczna?? 24.04.05, 09:12
      pkownacki napisał:

      > jestem srednio zorientowany czy to zebranie rowerzystow to byla ta slynna masa
      > krytyczna, ale wygladalo naprawde niezle...zwlaszcza pozniej jak cala
      > "kawalkada" ruszyla w kierunku targu..

      wiesz cieplo sie zrobilo to i rowerki wrocily do lask
    • e-legionowo Re: masa krytyczna?? 24.04.05, 09:44
      pkownacki napisał:

      > jestem srednio zorientowany czy to zebranie rowerzystow to byla ta slynna masa
      > krytyczna, ale wygladalo naprawde niezle...zwlaszcza pozniej jak cala
      > "kawalkada" ruszyla w kierunku targu..

      podobno ok 8O osob to juz calkiem niezle
      info za
      wkk.waw.pl/forum/viewtopic.php?t=136&sid=c33d06a0d02da78d023948929b3d2c4e
      • roberttak Re: masa krytyczna?? 24.04.05, 14:02
        bylo 80 osob, lepsza oprawa, dwie grajace przyczepki z czego jedna legionowska,
        duzo gwizdkow, flag, dobry humor. najblizsza masa w legionowie juz 20 maja.
        --
        JeżU
        www.masalegionowo.prv.pl
        • roberttak WARSZAWSKA MASA KRYTYCZNA 27.04.05, 19:29

          -----------------------------------------------------------
          ostanowione !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          wyjazd na warszawska masę w ten piatek o godzinie !! 16.35 !! spotkanie na
          przystanku sobieskiego [skrzyzowanie warszawskiej z sobieskiego]

          wiecej info na stronie warszawskiej masy www.masa.waw.pl
          jesli ktos ma wiecej pytan gg: 3024163 lub kom: 500276289 [najlepiej dreczyc w
          dniu wyjazdu]

          --
          JeżU
          www.masalegionowo.prv.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka