w.iwo
31.10.08, 22:36
czytam książkę, w połowie nagle przychodzi mi myśl, że przecież już już to
znam... pewnie kiedyś czytałam ?
wchodzę do pomieszczenia, przy wysokim barze siedzi barczysty mężczyzna...
kiedy się odwraca, nasze spojrzenia się spotykają... skąd ja go znam ?
czasem patrzę za okno i wiem że ten widok, był już w mojej głowie... a zdanie
wypowiedziane przez kogoś, już kiedyś słyszałam... czasem uczucie, które mnie
odwiedza wprowadza lekki zamęt...
więc jak jest z tym deja vu ?
jakiś proces w korze mózgowej ? czy coś więcej ?