Dodaj do ulubionych

Oferty nieruchomości i budowlane

19.03.07, 11:48
Zachęcam, aby w tym wątku poruszać wszystko to co związane z ofertami kupna i
sprzedaży nieruchomości, wskazywaniem dobrych i złych fachowców i ekip
budowlanych itp.
Obserwuj wątek
    • w.iwo Re: Oferty nieruchomości i budowlane 21.03.07, 13:06
      sporo osób pyta mnie dość często o działki które ktoś sprzedaje lub domy... i
      właściwie nie ma miejsca w którym Legionowo miałoby swoje oferty... gazety
      miejscowe zapełnione są ofertami z biur pośredników, a wiele osób chciałoby
      kupić domek i ziemię bezpośrednio... to mogłoby być niezłe miejsce na takie
      sprawy...

      - na Akacjowej wisi ogłoszenie (bardzo miłego małżeństwa) które chciałoby kupić
      działkę w Legionowie...
      - na Brzozowej ktoś chce sprzedać niedawno wybudowany domek...
      • w.iwo Re: Oferty nieruchomości i budowlane 27.03.07, 13:13
        sprzedam betoniarkę, wiadomość na priva :o)
      • anula971 architekt 16.06.07, 18:09
        szukam architekta mieszzkanie 65 m, proszę o c ennik i co w niego wchodzi
    • sadida Re: Oferty nieruchomości i budowlane 10.04.07, 13:30
      Kupie działkę rolną lub budowlaną okolice Serocka oczywiście bezpośrednio.
      • aganiok32 Re: Oferty nieruchomości i budowlane 10.04.07, 16:59
        ciężka sprawa..........;-)
    • miszaqs Poszukuje mieszkania 4 pokojowego 16.04.07, 12:45
      Aby nie zakładać nowego tematu - ja poszukuje mieszkania w Legionowie, najchetniej 4 pokoje. Najlepiej bezpośrednio
      Jeśli znacie kogoś kto ma takie mieszkanie na sprzedaż - to moj numer telefonu :602-647-952
      Michał
      • miszaqs Re: Poszukuje mieszkania 4 pokojowego 17.04.07, 20:45
        I jeszcze w tym temacie , nie wiecie może czy ktoś sprzedaje mieszkanie na osiedlu przy Królowej Jadwgi, lub przy Ogrodowej ?
    • ankaw20 kupię mieszkanie 2-pokojowe 16.04.07, 19:22
      Kupię mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Jagiellońska lub Sobieskiego (do 220 000
      zł).
      505 384 146
    • kikibp Re: Oferty nieruchomości i budowlane 21.04.07, 18:15
      proszę o informacje ile płacicie m-cznie za wynajęcie kawalerki w legionowie
    • bruus Re: Oferty nieruchomości i budowlane 24.04.07, 17:35
      Kupie lub zamienie za dopłatą kawalerkę na 2 pokoje. najchętniej okolice osiedla Sobieskiego, Sowińskiego.
      Kontakt na priv lub 504 212 504
    • teba18 Re: Oferty nieruchomości i budowlane 01.05.07, 10:07
      Kupię barakowóz na budowę,może być bez wyposażenia ,szczerze mówiąc interesuje
      mnie niska cena :))
      • bogdan622 Re: Oferty nieruchomości .....szukam działki 04.05.07, 21:11
        czy 200zł/m2 w Olszewnicy Starej za gołą ziemię to nie za wiele?
        po ile kupujecie/sprzedajecie działki budowlane w okolicy Chotomowa, łajsk,
        Wieliszwa, Jabłonny czy M.Reginowa
      • bogdan622 Re: materiały...budowlane 06.05.07, 14:43
        gdzie i za ile kupić towar na budowę?
        3T piachu na fundament za 250 zł. to koszmar czy rzeczywistość?

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=796&w=61643656&v=2&s=0
        • e-legionowo Re: materiały...budowlane 08.05.07, 09:36
          Odezwij sie do mnie na gg mam jakis kontakt na kierowce wywrotki moge CI
          podrzucic, albo jak masz dostep u kogos znajomego do CB-RADIO sprobowac
          krzyknac na ch.19 czy ktorys mobil nie ma mozliwosci zalatwic i dowiezc.
          Z czystym piachem pewnie za łatwo/tanio nie bedzie ale jak jakis gruz itp to
          trafiaja sie ciekawe okazje
          • bogdan622 Re: materiały...budowlane 09.05.07, 22:25
            dzięki, będę pamiętał, lecz to temat na najbliższe miesiące,
            pozdrawiam
      • jpjaroslaw Re: Oferty nieruchomości i budowlane 14.05.07, 13:05
        czesc tez potrzebuje barakowozu, moze juz znalazłes i moglbys wyslac namiar
        byłabym wdzieczna (dla 5 osobowej ekipy)
    • joawasik Re: Oferty nieruchomości i budowlane 09.05.07, 16:07
      mam działkę w Chotomowie tel.0606337741
    • olszak87 Re: Oferty nieruchomości i budowlane 10.05.07, 22:56
      Mogę polecić bardzo dobrą ekipę elektryków. Robią wszelkie prace związane z
      instalacją elektryczną, mają wszelkie uprawnienia.Szybko solidnie i tanio.
      Tel. 0-692 438 517 lub 0-600 821 394
    • idasierpniowa Re: Oferty nieruchomości i budowlane 18.05.07, 09:06
      Szukam mieszkania w Legionowie, w rozsądnej cenie tzn. jakieś max 220 tys. za
      jakieś 40m.
      Bezpośrednio!
      • maruda3210 Re: Oferty nieruchomości i budowlane 23.05.07, 16:42
        240 kPLN za 47 m2

        GG: 7375764
    • gagano Wynajmę dom 23.05.07, 13:24
      Szukam domu do wynajęcia w Legionowie z działką.
      Proszę o info.
      • anke1 Re: Wynajmę kawalerkę 25.05.07, 20:04
        Witam, wynajmę kawalerkę w Legionowie.
    • toiowo_legjonowo Ceny mieszkań i działek 31.05.07, 14:46
      Aktualności z rynku nieruchomości
      toiowo.tio.com.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
      • joannaboj Re: Glazura i terakota 31.05.07, 20:39
        Poszukuję dobrego, sprawdzonego fachowca do ułożenia glazury i terakoty w nowym
        mieszkaniu. Czy możecie mi kogoś polecić?
      • kwitkows Re: Ceny mieszkań i działek 01.06.07, 12:51
        Te ceny z artykułu to jakieś takie z zeszłego roku. Dzisiaj za tyle sie kupic nie da.
    • psychomaszyna Prośba moderatora - koniec z Re: 13.06.07, 14:24
      Uprzejma prośba, aby zmieniać tytuły postów w tym wątku, aby nie wyglądały one
      "Re: oferty nieruchomości", tylko odpowiadały treści ogłoszenia np. "Sprzedam
      działkę 1500 m w Chotomowie", "Kupię M-3 na os. Jagiellońska" itp.
    • psychomaszyna Nowe ogłoszenia -> Dwukropek.pl Legionowo 02.07.07, 07:52
      Zgodnie z postem
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=93&w=64674340
      proszę o umieszczanie nowych ogłoszeń o nieruchomościach na Dwukropek.pl Legionowo
      www.dwukropek.pl/0,0,,0,Legionowo,285.html
      Następne ogłoszenia w tym wątku będą kasowane

    • magdak5 Re: Ekipa do tynków wew - szukam 02.07.07, 16:44
      Witam, szukam ekipy do tynków wew w moim nowym domku. Czy ktoś ma namiary na
      sprawdzone ekipy ? Pozdrawiam i dzięki z góry

      makffsa@interia.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka