Dodaj do ulubionych

sklep Pepco

30.03.07, 07:35
Kiedy otwierają? Ktoś coś może wie?
Czasami przechodzę obok ale nie ma żadnej kartki a towar przywieźli i
wystawiają na półki.
Obserwuj wątek
    • myszka2312 Re: sklep Pepco 30.03.07, 10:47
      Otwierają dzisiaj o 9.Na Piaskach ulotki zostawiali koło skrzynek.
      • ateloiw4 Re: sklep Pepco 30.03.07, 13:36
        a gdzie dokladnie ma byc ten sklep ??
    • damka3 Re: sklep Pepco 30.03.07, 18:28
      PEPCO na ul. Piłsudskiego koło Alberta... słyszałam dzis głośna muzykę a na
      ulicach Legionowa ludzi z firmowymi balonikami - to znaczy że sklep otwarty.
      Tylko zastanawiam się czy warto do niego wchodzić?
      • narewa Re: sklep Pepco 30.03.07, 19:05
        byłam,nawet jakieś drobiazgi,typu półlitrowy kubek do herbaty,kupiłam..Ale moim
        zdaniem,nic nowego..Z jednej strony różnosci do domu,z dugiej ciuchy/nie
        oglądałam,więc nie wiem jakie/,Dziś ludzi pełno,bo otwarcie,może jeszcze tam
        kiedy zajrzę,bo widziałam nawet niebrzydką pościel,to spokojnie wszystko
        obejrzę..
    • pja Re: sklep Pepco 30.03.07, 21:53
      Byłam i ja kupiłam parę rzeczy. Na razie ceny nie są wygórowane zobaczymy czy
      tak na stałe czy tylko na zachętę. Ogólnie dużo marek angielskich (
      odzież).Gdzieś się doczytałam że towar w sieci tych sklepów przywożą 2 razy w
      tygodniu więc warto zaglądać a może trafi się coś ciekawego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka