03.06.07, 18:45
czy nie czujecie absurdu, kiedy na przykład jadąc autobusem ktoś rzuca
ku***mi? Pewnie większości z Was to przeszkadza. Jasne, ale kto z tej
większości potrafi zwrócić tym osobom uwagę? O,0001% Oooo, jak dużo! To
absurdalne. Tyle rzeczy w około nas drażni, przeszkadza nam, a my nawet nie
potrafimy się temu przeciwwstawić!!!
Obserwuj wątek
    • lena575 Re: ABSURD 03.06.07, 23:36
      Zawsze zwracam uwagę. Łagodnie mówię,ze kulturalnemu męzczyźnie nie przystoi
      przy damach i dzieciach. Nawet niewiele straszym ode mnie dziewczynom zwracam
      uwagę, że jak na damy przystało mogłyby elokwentniej i oględniej wyrażać swoje
      mysli.
      • molle Re: ABSURD 08.06.07, 15:51
        tu nie chodzi o możliwość sprzeciwu , ale o odwagę i szczerość ... no bo jak tu
        zwrócić komuś uwagę, kiedy samej mi sie zdarza, zresztą takie zwrócenie uwagi
        często powoduję jeszcze obficiej wzbogaconą przekleństwami odpowiedź.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka