czikiriki
03.06.07, 18:45
czy nie czujecie absurdu, kiedy na przykład jadąc autobusem ktoś rzuca
ku***mi? Pewnie większości z Was to przeszkadza. Jasne, ale kto z tej
większości potrafi zwrócić tym osobom uwagę? O,0001% Oooo, jak dużo! To
absurdalne. Tyle rzeczy w około nas drażni, przeszkadza nam, a my nawet nie
potrafimy się temu przeciwwstawić!!!