Dodaj do ulubionych

Mój syn jest gejem

04.12.11, 00:09
Popieram. Chłopiec powinien mieć oparcie w rodzinie. Ja jednak wysłałabym go za granicę, na Zachód. Będzie szczęśliwszy i nikt go nie upokorzy.
Obserwuj wątek
  • bonika99 Mój syn jest gejem 04.12.11, 00:16
   "Nieważne, że nie będziemy na jego ślubie, że na Wigilię prawdopodobnie nie przyjdzie ze swoim chłopakiem, dopóki cała rodzina nie dojrzeje do tej wiadomości, że może nigdy nie zostaniemy dziadkami."

   Ależ możecie być na jego ślubie - choć na razie nie w Polsce - jeśli chodzi o ślub Waszego syna z mężczyzną a nie z kobietą.
   I może też przyjść na Wigilię ze swoim chłopakiem, co najwyżej nie będzie wtedy u Was 'niedojrzałej do tej wiadomości' rodziny, o ile uprzedzeni członkowie rodziny nie będą dla Was ważniejsi od syna.

   Pozdrawiam i życzę szczęścia.

   PS Jak wygląda obecnie sytuacja syna w szkole? Jest wtej samej, czy też zmienił placówkę? Co zrobiła dyrekcja? Pedagog?
  • lmblmb Chrońcie mnie przed taką matką... 04.12.11, 00:22
   Emocjonalność tego listu powala. Nad emocjami trzeba panować, inaczej będą panować one nad nami, czego pani mama powyżej jest niestety przykładem. Jak nisko zejdziemy z takimi zachowaniami?


   Komentarz dla trolli chcących zrobić ze mnie homofoba: mój syn jest bardzo wrażliwy, na granicy bycia gejem, nie mam z tym problemu, i o ile sam nie jestem agresywny, to jednak uważam, że trzeba - z sensownymi limitami - walczyć metodami przeciwnika. Oprawców tego geja-nastolatka z chęcią bym upokorzył, a 80 godzin sprzątania parku powinno wystarczyć.
   • san.k7 Re: Chrońcie mnie przed taką matką... 18.07.12, 17:15
    lmblmb napisał:

    > Komentarz dla trolli chcących zrobić ze mnie homofoba: mój syn jest bardzo wraż
    > liwy, na granicy bycia gejem, nie mam z tym problemu, i o ile sam nie jestem ag
    > resywny, to jednak uważam, że trzeba - z sensownymi limitami - walczyć metodami
    > przeciwnika. Oprawców tego geja-nastolatka z chęcią bym upokorzył, a 80 godzin
    > sprzątania parku powinno wystarczyć.
    >

    Na granicy bycia gejem. Co to znaczy: na granicy? Człowiek jest albo nie jest. Nie ma form pośrednich, nie ma pół-gejów czy pół-hetero.
  • kochanic.a.francuza Re: Mój syn jest gejem 04.12.11, 01:56
   Jak dla mnie to bohater ten pani syn. Dac wpi...l takiemu oprawcy nie kazdy potrafi. Certolic sie nie ma co. Chlopak sam sie obronil, syn chirurga dostal nauczke na cale zycie. nie nauczyli go miosci blizniego ani rodzice ani Koscio, ani szkola. Gdzie to sie chowaja takie chwasty?

   Pozdrowienia dla syna. Juz wie, ze w zyciu trzeba do jednych mieko do innych twardo. Teraz juz mu latwiej bedzie.

  • anianr Mój syn jest gejem 04.12.11, 02:27
   Pozdrowienia dla syna! Dzielny mlody chlopak, ktory nie da zagluszyc tego kim jest! I oklaski dla mamy - nie wszystkie takie sa! Kochamy nsze dzieci i probujemy im ulatwic zycie jezeli tylko możemy. Precz z homofobia!
  • olsza7 Mój syn jest gejem 04.12.11, 02:35
   Gratuluję Państwu wspaniałego syna, a synowi gratuluję rodziców, którzy trwają przy nim, niezależnie od okoliczności. Sama jestem młodą matką i mam nadzieję, że mój synek dorastając w Polsce będzie kiedyś mógł żyć zgodnie z własną naturą, jaka ona się nie okaże, a jednocześnie w harmonii z resztą społeczeństwa. Mam nadzieję, że w miarę upływu lat będą następowały kolejne zmiany w Polsce, że będzie mogła Pani jednak być na ślubie syna i, kto wie, może za 10-15 lat pary homoseksualne w Polsce, tak, jak w rosnącej liczbie krajów świata, będą miały możliwość adopcji dzieci.
   Tu załączam link do wystąpienia młodego człowieka, który był wychowany przez parę homoseksualną (dwie mamy), dające świadectwo, że orientacja seksualna nie ma nic wspólnego z wartościami rodzinnymi czy ogólnoludzkimi: LINK TUTAJ
   Wideo jest po angielsku - wystąpienie było przed Izbą Reprezentantów stanu Iowa, USA, która szykowała się do cofnięcia równego statusu (a tym samym legalności) małżeństw homoseksualnych.
   Pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
  • aramba Re: Mój syn jest gejem 04.12.11, 09:08
   A idiota, jak fructidor, idiotą, a może i bandyta bandytą. Taki odwazny jesteś tylko na forum czy też ścigasz "pedałów" po swoim osiedlu w bandzie odmóżdżonych dresów?
  • berta-death Mój syn jest gejem 05.12.11, 19:00
   Czyli rzecz dzieje się w liceum. W pierwszej klasie było OK, w drugiej było beznadziejnie, ale nadeszły wakacje a bójka odbyła się w trzeciej. Od kiedy to na dywanik zostają wezwani rodzice 18-letnich pełnoletnich mężczyzn? A tyle lat się ma w klasie trzeciej licealnej.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka