meg_s 25.07.01, 20:36 do zamiejscowych - oglądacie czasem? - jaka jest Wasza opinia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ballest Re: TV Polonia IP: 62.67.6.* 25.07.01, 22:38 Nie patrzam, ale zech slyszol,ze nie jest tajol zuou. bo juz ludzie gorsze programy widzieli, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szwager Re: TV Polonia IP: *.dip.t-dialin.net 25.07.01, 23:56 Moga ino pedziec co sam moje znajomy godajom . Wszaske som zgodne ze to je TV robiono wiyncyj do ludzi kere niy wiedzom jak w Polsce naprowdy je i idzie im konsek pierdolow wcisnonc . Ale czasami trefiajom sie jakes fajne programy . Kedys oglondolech z zaciekawiyniym "Wesolo czyli smutno" . Najciekawszy bol odcinek ze Michnikym . A jak to sie odbiyro we Polsce ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karl Re: TV Polonia IP: *.pppool.de 26.07.01, 00:04 Jo w Gleiwitz nie gabia sie w polska TV, to tyz tego nie robia w Reichu!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Re: TV Polonia IP: *.*.*.* 26.07.01, 00:34 Polonia w Kanadzie jest liczna, zwlaszcza w Toronto i okolicach. W niektorych dzielnicach sie mowi ze jak rzucisz kamieniem to trafisz w Polaka. Sila rzeczy w radio i televizji polonia ma swoje programy rowniez. Sa nastawione na wydarzenia miejscowe i podobno dosyc ciekawie prowadzone. Nie ogladam, ale mysle ze naleze do mniejszosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szwager Re: TV Polonia IP: *.dip.t-dialin.net 26.07.01, 09:18 Kedys slyszolech na TV Polonia ze w Toronto je tako malo polsko knajpka kaj se idzie posiedziec i TV Polonia pooglondac . Podobno przilazi tam dosc duzo ludzi . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Re: TV Polonia IP: *.sympatico.ca 26.07.01, 17:16 Szwager - nie wiem. Wiem ze jest duzo polskich knajp, wiem ze chodzi tam duzo ludzi aby poogladac polska tv, poczytac gazety czy po prostu pogadac, ale sam tam nigdy nie bylem. Mozna spedzic w Toronto cale zycie nie majac potrzeby nauczenia sie nawet jednego slowa po abgielsku. Naleze do tej (nabrdzo, bardzo nielicznej) grupy Polakow, ktorzy nawet nie wiedza kto rzadzi w Polsce i co sie tam w ogole dzieje. Ostatni film polski jaki widzialem to "Czerwone" a i to w wresji francuskiej. To forum jest moim jedynym kontaktem z krajem i tu tez napisalem pierwsze zdanie po Polsku od wielu, wielu lat. Przykro mi, ale nie jestem partnerem do rozmowy na temat tv Polonia :(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szwager Re: TV Polonia IP: *.dip.t-dialin.net 26.07.01, 22:54 Pyrsk ! Jak jo wyjyzdzolze Polski to uciykol zy mnom bez Szwecja jedyn ze Labynd , kery chciol dalyj uciykac do Kanady . Je tam u wos we Kqanadzie tysz jakis tref abo cosik inkszego kaj sie Slonzokow idzie trefic ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andy Re: TV Polonia IP: 10.240.5.* / *.fe.bosch.de 31.07.01, 12:17 czasami patrza ale tam w TV Polonia nyndza, same stare filmy puscajom, ino dziynnik jest normalny, ale reszta dno!!! Odpowiedz Link Zgłoś