Dodaj do ulubionych

Zapach świeżego kopru

28.05.10, 05:57

wzbudza we mnie przyjemne doznania, chociaż nie potrafię go z niczym skojarzyć
konkretnie.
No może z młodymi ziemniaczkami, i z małosolnymi ogórkami i młodą , duszoną
kapustką, ale nie z sytuacjami, jak to ma miejsce z niektórymi innymi
zapachami, które kojarzą się np. ze świętami smile
Pewnie znów to sprawa chemii, jak obwieszcza Tropcia w osobnym wątku.

Też macie takie zapachy, które na was natychmiast miło działają?
Obserwuj wątek
    • tropem_misia1 Re: Zapach świeżego kopru 28.05.10, 05:59
      lubię zapach wody toaletowej, gdy głowę kładę we wgłębieniu.
      to a propos mojego wątku
      • debi_bebi Re: Zapach świeżego kopru 28.05.10, 06:03

        A czy ona jest od lat ta sama? Znaczy woda smile
        • tropem_misia1 Re: Zapach świeżego kopru 28.05.10, 06:16
          he,he ..smile)))
          • milky_way_1 Re: Zapach świeżego kopru 28.05.10, 06:46
            Kurcze... jak nie chemia... psia kostka smile
            Zaczęło się od koperku, kojarzy mi się ze świeżością i wiosną, ciasto niektóre
            to tylko wświęta, a wogóle wtedy zapach z kuchni... mniamniotny, o właśnie
            uszka z grzybami i barszczykiem, pyszota zrobić powinnam, już smak zrobiłam
            sobie.smile Woda perfumowana, lub perfumy hmmm.
            uwielbiam apachy, od kilku lat mam tan sam, kupuję Calvin Kleina Truth, to mój
            zapach na zawsze, cudowny. Jeszcze są dwa: One i Euphoria, któe kupuję, ale
            ten jest jedyny w swoim rodzaju i nie zmienię za nic, nie znalazłam lepszego.
            Z zapachami jest tak, że nasze są po to by panowie na nie zwracali uwagę, a
            panów byśmy my zwracały uwagę. Oj czasem odwróci się główa samoistnie...smile
    • kitek1 wczoraj popelnilem ziemniaczkowa defloracje 28.05.10, 06:42
      wracaj z roboty zakupilem 85 dkg mlodych na dzisiaj smile
      znowu leziak bedzie marudzil, ze przynudzamy,
      ale koperek mu w d.
      • milky_way_1 Re: wczoraj popelnilem ziemniaczkowa defloracje 28.05.10, 06:50
        Kitku, piszemy co na topie i jak nam pasuje, w danej chwili, stale o sporcie,
        toż to będą nogi i ręce bolały.smile Koperkiem połaskoczemy jeszcze nie wiem
        gdzie.smile
        • kitek1 dmuchawce 28.05.10, 07:18
          popieram te wolnosciowe hasla smile


          -urszula-
          "rzeczywiscie tak jak ksiezyc, ludzie znaja mnie tylko z jednej, jesiennej strony"
          • milky_way_1 Re: dmuchawce 28.05.10, 07:33
            Urszula, lubię, dzięki to na dzień dobry.smile
            Moonlight Shadow
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka