Dodaj do ulubionych

Prawo i... tyle

09.08.20, 15:39
Nareszcie wszystko wraca do normy. Żeby było śmieszniej furgonetka miała zakaz poruszania się z napisami tej treści. Dobrze, że czas biegnie tylko w jedną stronę, by gdyby milicja mogła uczyć sie od policji, to żadnej Solidarności by nie było.

Zatrzymanym utrudniano dostęp do pomocy prawnej oraz odmawiano poinformowania bliskich o tym, gdzie przebywają zatrzymani. Większość poddano kontroli osobistej polegającej na rozebraniu się do naga i zrobieniu przysiadu. Niektórzy byli przesłuchiwaniu w nocy, bez dostępu do jedzenia i picia.

Jedną z zatrzymanych była także transpłciowa dziewczyna. Policja używała wobec niej męskich zaimków, rewizji dokonywał mężczyzna. Inną osobę transpłciową pozbawiono dostępu do testosteronu, który powinna była przyjąć zgodnie z zaleceniem lekarskim.


Zbigniew Ziobro, mini ster od sprawiedliwości dał odpór unijnej komisarz.

Gdyby Panią przemocą wyrzucił ktoś z samochodu,pobił a w samochodzie koła przebił nożem, uzna Pani,że aresztowanie sprawcy przez sąd to zamach na wolność? Niech się Pani wstydzi swojego apelu w obronie agresora i przeprosi bezbronnego człowieka, pobitego przez aktywistę LGBT!
Obserwuj wątek
  • suender Re: Prawo i... tyle 09.08.20, 21:03
   Najlepiej zdobienie pomników w tęcze skomentował R. Giertych.
   Napisał, że te chucpy pomnikowe są najbardziej na rękę Dobrej Zmianie, gdyż to oni przekupili tych niby Lbgtowców, żeby te pomniki tak "ubogacili", - ot co, ........

   W efekcie czego teraz ten teatrzyk uliczny ze starcia Kulfonów z małym IQ, z tymi nawiedzonymi promotorami ZBOCZEŃ, - ku uciesze gawiedzi. He, he, he, he, .....

   Pozdr.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka