kal29
29.01.08, 11:10
Mieszkam na osiedlu Kopernik, moje okna wychodzą wprost na budowę bloków etapu
III i IV Leśnej Polany. Interesuje mnie ten temat ponieważ kupiłam mieszkanie
w bloku III.
Ostatnio moje zainteresowanie przykuł fakt iż od ponad 2 tygodni prace na
budowie zamarły , nie ma nawet jednego pracownika. Dotychczas prace szły pełną
parą od świtu do wieczora , ciągle coś się działo . Blok III zaczęto okładać
styropianem , druga ekipa ciągnęła w górę blok IV .
I nagle cisza.... może ktoś z Państwa ma jakąś wiedzę na ten temat????
Słyszałam iż w dniu wczorajszym była jakaś ogromna awantura na budowie ..
poszło prawdopodobnie o pieniądze , oparło się nawet o Policję. Dowiedziałam
się tego od ochrony osiedla , jednak nic więcej nie chcieli mi powiedzieć.
Powiem szczerze iż kwieniowy termin oddania inwestycji wydaje mi się mało realny.
Czyżby kolejny podwykonawca zrezygnował ???, dotychczas było ich już kilku.
Proszę o jakąś informację , jeśli ktoś jest w temacie.