Dodaj do ulubionych

karkówka z grilla

29.03.08, 13:53
Witam,

Gdzie w Ząbkach lub okolicy można się wybrać na dobra karkówkę z
grilla?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • stiv32 Re: karkówka z grilla 29.03.08, 14:32
      Najlepsza jest w "Pod Pstrągiem" w Parku Skaryszewskim - polecam
      • cenjar Re: karkówka z grilla 29.03.08, 14:55
        Pod Pstrągiem ma wiele zalet, ale jedną zasadniczą wadę - od
        października do kwietnia zawiesza działalność.
    • azimut Re: karkówka z grilla 29.03.08, 21:25
      W Ząbkach to chyba do sąsiada który ma ogródek;)
      Tu nawet nie ma gdzie zjeść schabowego po pracy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka