cenjar 29.03.08, 13:53 Witam, Gdzie w Ząbkach lub okolicy można się wybrać na dobra karkówkę z grilla? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stiv32 Re: karkówka z grilla 29.03.08, 14:32 Najlepsza jest w "Pod Pstrągiem" w Parku Skaryszewskim - polecam Odpowiedz Link Zgłoś
cenjar Re: karkówka z grilla 29.03.08, 14:55 Pod Pstrągiem ma wiele zalet, ale jedną zasadniczą wadę - od października do kwietnia zawiesza działalność. Odpowiedz Link Zgłoś
azimut Re: karkówka z grilla 29.03.08, 21:25 W Ząbkach to chyba do sąsiada który ma ogródek;) Tu nawet nie ma gdzie zjeść schabowego po pracy. Odpowiedz Link Zgłoś