17.06.04, 19:25
Jutro na Polach Mokotowskich organizuje grilla. Ludzie w wieku studenckim i
okolostudenckim :) Jak dotrzec? Rondo jazdy polskiej..stamtad juz niedaleko,
trzeba skrecic w prawo. Bedziemy urzedowac gdzies w okolicach Syrenki. Jesli
poczujesz sie wyobcowany/a pytaj o Menelika lub team ds. przypadkowych.
Zapraszam.
TMS
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka