Dodaj do ulubionych

LDN low dose naltrexone

19.03.19, 19:46
Naltrexon w niskich dawkach od 0,5mg do 4,5mg czy ktoś stosował? Jakie efekty pozytywne/nie pożadane/negatywne? Lek w niskich dawkach reguluje prace układu odpornościowego co może odbić się pozytywnie na stanie psychicznym. Jest wiele teori powstawania depresji np. że za mało serotoniny, że obencność stanów zapalnych w organiżmie ... i LDN działa przeciwzapalnie właśnie. www.ldnscience.org/ldn/what-is-ldn-used-for
Obserwuj wątek
  • xanonymous Re: LDN low dose naltrexone 20.03.19, 13:32
   Stosowane w psychiatrii leki typu SNRI czyli wenlafaksyna, deswenlafaksyna, clomipramina TLPD ktora działa na S i na N , duloksetyna pl.wikipedia.org/wiki/Inhibitory_zwrotnego_wychwytu_serotoniny_i_noradrenaliny przeczą terori depresji jako braku serotoniny bo te leki mają szerwsze działanie niz w pływ tylko na serotonine, efekt terapeutyczny nie pojawia się od razu mimo że poziom serotoniny w mozgu wzrasta od razu tzn. w ciagu kilku dni.

   zresztą mało kto zazywa leki przeciwdepresyjne jako jedyne leki, dodaje sie jakies np. neuroleptyki na spanie bo nieraz pacjent po lekach przeciwdepresyjnych nie moze spac alb znowusz za duzo spi i jest zamulony. czy do wenlafaksyny dodają mirtazapine. taka pseudonauka ta psychiatria a każdy psychiatra to oszust. Nie zna przyczyn chorób w uważa się za lekarza:D
   • 136ty Re: LDN low dose naltrexone 20.03.19, 17:44
    Nie mogę tego znaleźć ale widziałem zebrane wypowiedzi regularnych naukowców i był też profesor z najbardziej prestiżowej uczelni Oxford, ze antydepresanty to ściema, teorie ich działania po prostu psychiatrzy kupili jak kupujesz reklame. Realne są tylko skutki uboczne.
    • xanonymous Re: LDN low dose naltrexone 21.03.19, 15:52
     Kuracja LDN jest bardzo tanie. Rozpuszcza się tabletke w wodzie i przyjmuje w formie płynnej. Można oczywiście dostać recepte od lekarza na określoną dawkę i ilość kapsułek ale apteka dokłada swoją cene za zarobienie kapsułek i to wychodzi bardzo drogo. Zalezy jaka jest przyczyna naszych dolegliwości. Jednemu pomoże innemu nie. Lekarze już w Polsce to przepisują. Nie jest ich za dużo. Nierozumiem tych obaw przed przepisanie. Neuroleptyków, czy benzodiazepin które uzalezniaja a pacjent trafia potem na odwyku to niektórzy nie boją się przepisywać a LDN nieraz się obawiają ale to wynika z niewiedzy. Rozmawiałęm z jedną psychiatrą która na drzwiach ma napisane "specjalista leczenia uzaleznien" mówił że zna ten lek naltrekson ale o zazywaniu go w malych dawkach nigdy wczesniej nie slyszala:D I powiedziala ze narazie mi nie przepisze bo musi o tym poczytać. A czytałem też czyjąś wypowiedź gdzie jakiś lekarz nie znał leku ale od razu na pierwszej wizycie wypisał. Ludzie tym leczą jakieś choroby autoimmunologiczne i też z dobrymi rezultatami. W świadomości lekarzy jest mała wiedza albo brak bo poprostu przedstawiciele handlowi od leków przychodzą do nich ale żąden z nich nie informuje ich o LDN. Kuracja jest tania jak barszcz , nikomu na tym nienalezy bo fortuny na tym nie zbiją. I tak to jest.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka