11.06.20, 10:28
Próbuję śledzić dany wątek przy pomocy "drzewka". Niestety, moje "drzewko" nie reaguje. Co robię nie tak? Co się zmieniło?
Nie jestem znaczącą osobą na forum, niemniej chciałabym wiedzieć, co dzieje się u niektórych osób. Na przeszukiwanie wątków w całej rozciągłości nie mam nerwów.
Wiem, żem tępa szara masa. Wybaczcie:)
Obserwuj wątek
      • lelum3 Re: Od pały 13.06.20, 08:35
        Ano tak. Z tyloma rzeczami musiałam się w życiu pogodzić, więc kłopot z "drzewkiem" też przełknę.
        Co u Ciebie? Zawsze najbardziej poruszają mnie problemy "dzielnych" ludzi. Czy tacy są, czy takimi muszą być? Zawsze można rozdzierać szaty, bo lek nie ten, terapeuta nie ten, skutki uboczne nie do przyjęcia, a w ogóle - jestem bezwolną istotą - ratujta mnie! Wiem, ze ludzie odczytują mnie czasami (?) jako nieemaptyczną, oschłą osobę. Nie moja sprawa, co kto o mnie myśli. Jednak zawsze wiążę się emocjonalnie z tymi, którzy pokonują czy to przeciwności losu, czy własne ograniczenia. Nie jest tak, że wyłączam komputer, a wraz z nim myślenie i emocje. Reszty nie muszę ujmować w słowa :)
        • mardaani.74 Re: Od pały 13.06.20, 19:50
          Lelum nie wiem jak Ci pomóc, bo ja też nie specjalnie jestem biegła w tym temacie. Drewko możesz ustawić albo w ustawieniach ogólnych konta, albo klikać też pod wpisami, jeżeli ani jedna ani druga metoda nie działa to może wina przeglądarki?
          Czemu uważasz że jestem dzielna? ja niczego szczególnego nie robię, ogólnie to bardzo mało robię bo już się nauczyłam być egoistycznie leniwa i umiem wdrażać plan minimum wysiłku, maksimum spania :)
          Co do narzekania, ja sobie czasem ponarzekam i nawet umiem bardzo płynnie bardzo brzydko przeklinać, ale wiem że od tego nic się dobrego nie dzieje i niczego w ten sposób nie zmienię, więc jak już tak wszystko jest na nie to sobie najpierw ponarzekam, rozkleję się, rozczulę nad swoją niedolą, ale staram się myśleć konstruktywnie co i jak zmienić, bo bierność jest dla mnie bardzo wyniszczająca. Od małego sama musiałam sobie radzić czy to z problemami w szkole czy z bólem zęba, czy z emocjami i to we mnie zostało. Nie mam uczucia że ktoś z boku mi pomoże, nie liczę na to nigdy, wręcz mam wrażenie że jestem przezroczysta i jakbym zemdlała na ulicy to nikt by nie zauważył. Było to zresztą podłożem mojej silnej agorafobii, czujesz że nie masz już siły i nie dasz rady a czujesz że nie możesz liczyć na żadną pomoc "w razie czego".

Ja Ciebie z kolei odbieram jako osobę bardzo empatyczną i bardzo wrażliwą. Nie jesteś może bardzo wylewna ale to przecież zaleta!
          Myślę że w realu byśmy się dogadały, choć pewnie byłabyś trochę rozczarowana, szkoda że znamy się tylko z netu. Czasem brakuje mi takiej przyjaciółki co żeby się z nią spotkać nie trzeba sprzątać domu i można wpaść ot tak. Czuję że Ty jesteś właśnie taką osobą, nie jesteś małostkowa i nie robisz problemu z byle pierdół i jesteś bardzo uczciwa w tym co mówisz i robisz.
          • lelum3 Re: Od pały 14.06.20, 07:39
            Ciągniesz tak ciężki wózek, z jakiego chciałaby się wyprząc większość osób. Nie odwołuję się szczególnie do naszej choroby, bo obie traktujemy ją jako osobistą/zasadniczą sprawę. Zdrowy by jednak nie podołał. Banalne odniesienie; czy Teściowie zaproponowali Ci jakąkolwiek konkretną pomoc?
            Szacun! Wielki szacun! Na ogół kto żyw, ten zmyka. Ty idziesz w zaprzęgu.
            Nie narzekasz; czasami się zwierzasz, i dobrze. Każdemu czasami jest to potrzebne. Ciężar podzielony na parę części staje się jakby lżejszy :)
            • mardaani.74 Re: Od pały 14.06.20, 22:49
              Nie jest tak źle, inni naprawde maja gorzej. Co teściów to jak na razie są obrażeni że M ich nie odwiedza 😀 Ja zasadniczo to już dawno powinnam się zdematerializować bo jednak jestem złem wcielonym.
              Tak sie zastanawiam nad kwestią pomocy, to ogólnie niewiele razy się zdarzyło żeby mi ktoś pomógł w większych trudnościach, Ale ja też tego się nie spodziewam i nie oczekuję, zwłaszcza po teściach, tylko żeby juz tych kłód pod nogi nie rzucali i nie pomawiali to byłoby ok.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka