solaris_1971 04.10.05, 14:08 Znacie inne fora o depresji ? Jesli tak, to dajcie mi prosze namiary. ( Duplikat i pentaplikat juz znam ) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hasanet Re: inne fora o depresji ? 04.10.05, 18:39 Znam, ale są do dupy. Jedyny coś wart Forum to właśnie ten wolny i otwarty, może bez Maska i Edytuni, bo nudni. Odpowiedz Link Zgłoś
uri_ja Re: inne fora o depresji ? 04.10.05, 20:28 droga A. to rzecz gustu. a do założyciela wątku: a co, chcesz sie rozerwać? czy cierpisz na nadmiar czasu? ja ledwo dąże sobie zerknąć od czasu do czasu, od wątku do wątku. Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: inne fora o depresji ? 04.10.05, 20:35 to chyba zależy czego się na forach szuka Odpowiedz Link Zgłoś
melania200 Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 12:44 wejdź na www.przyjaciele.org, to naprawde najlepsze forum dla ludzi z dużym dołem polecam pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
hasanet Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 12:46 Jednych wzmacnia, to co drugich osłabia. Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_1971 Re: na www.psychotekst.com można 11.10.05, 13:14 Bardzo dziekuje Melanii i Martwojowi za zyczliwe i konkretne odpowiedzi. To forum tez jest niezle, ale mnie np. slynny Mask, tzn. Mskaiq nie przeszkadza, moim zdaniem jest nieszkodliwy, natomiast przeszkadzaja mi wypowiedzi takiej np. anatemki, chociazby w tym watku. Droga Uri - daruj sobie ten sarkazm. Tak, mam za duzo czasu, bo wyobraz sobie, ze siedze w domu ze zlamana noga. Odpowiedz Link Zgłoś
hasanet Re: na www.psychotekst.com można 11.10.05, 14:20 TO WOLNY I OTWARTY FORUM!!!!!!!! Niech mnie ktoś wyjęzyczy. Może Lucyna? Odpowiedz Link Zgłoś
uri_ja Re: na www.psychotekst.com można 11.10.05, 17:28 solaris_1971 napisała: > Bardzo dziekuje Melanii i Martwojowi za zyczliwe i konkretne odpowiedzi. > To forum tez jest niezle, ale mnie np. slynny Mask, tzn. Mskaiq nie > przeszkadza, moim zdaniem jest nieszkodliwy, natomiast przeszkadzaja mi > wypowiedzi takiej np. anatemki, chociazby w tym watku. > > Droga Uri - daruj sobie ten sarkazm. Tak, mam za duzo czasu, bo wyobraz sobie, > ze siedze w domu ze zlamana noga. eeeee. to szczere wyrazy współczucia. to o złamanej nodze. nie, innego forum Ci nie polecę... może spróbowałabyś poczytać? masz kogoś, kto Ci może coś donieść (nie piszę o kablowaniu, tylko o "umyślnym")? i proszę mnie skarżyc znowu o sarkazm. spróbowałabyś odnosi się raczej do niewygody, niż do zdolności, czy chęci czytania. tak w ogóle, to na prawdę Ci współczuję. ja bym chyba dostała szału, jakby mnie, nawet na czas krótki, przykuło. Odpowiedz Link Zgłoś
ilquad Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 13:12 Jest jeszcze Smutne Forum Abdona i Mam Depresję (obecnie raczej niezamieszkałe) Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_1971 Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 13:16 Wyslales swoj post , kiedy ja bylam w trakcie pisania mojego. Dzieki za info. Twoje forum tez mi sie podoba. Widac, ze robisz, co mozesz, zeby bylo fajnie. Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 13:36 mimo że taka np.anatemka ciągle mu to forum zaśmieca Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_1971 Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 13:50 No, niestety. A moze bys sie ograniczyla do jednego forum i zasmiecala /zasmrodzala tylko jedno, a nie wszystkie ? Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 13:51 nie da rady. ja poprostu MUSZĘ pisać na różnych. Taka choroba... Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_1971 Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 14:12 Ale TA CHOROBA sie NIE nazywa depresja, tylko chamstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 14:16 poproszę doktora o rediagnozę Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_1971 Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 14:31 Nie fatyguj sie. Chamstwo jest nieuleczalne. TAK JAK GLUPOTA. Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 14:35 biedactwo.... więc dla ciebie też nie ma szans? Odpowiedz Link Zgłoś
cyria Dziewczyny! 11.10.05, 14:39 Przestańcie,możecie sobie wyobrazić ,że jestem sędzią i wchodzę na ring żeby przerwać pojedynek? Proszę, nie podbijcie mi oka;) Odpowiedz Link Zgłoś
uri_ja Re: Dziewczyny! 11.10.05, 17:30 obydwie przegrały... a swoją drogą, po co się szarpiecie? nie szkoda Wam czasu? Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 14:22 jeżeli ktoś tu wykazuje chamstwo to z pewnością nie Anatemka. Strasznie sie czepiasz i jesteś niemiła:P Odpowiedz Link Zgłoś
deirdra Re: Anatemka 11.10.05, 15:39 Mnie ta anatemka tak skutecznie zasrala kazdy watek, ze teraz ograniczam sie do czytania forum. To przykre, gdy sie pisze o czyms smutnym, a ta wyjezdza z kretynskimi albo chamskimi uwagami. Nie rozumiem jednego - PO CO ? Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: Anatemka 11.10.05, 15:44 ho ho, myślałam, że zmieniłas nicka, a ty używasz sobie obu:)) Jak wybierasz? według nastroju? raz deirda raz solaris_1971, nie mylą ci się tożsamości? masz ich może więcej? Odpowiedz Link Zgłoś
deirdra Re: Anatemka 11.10.05, 15:51 Bystrzacha z ciebie jak na pielegniarke..... Czlowieku - zyj i dac zyc innym !!! Odpowiedz Link Zgłoś
hasanet Re: Anatemka 11.10.05, 16:16 deirdra napisała: > PO CO ? No właśnie. To kluczowe pytanie. Ciągle sobie je stawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
uri_ja Re: Anatemka 11.10.05, 17:35 Najdroższa A. nie zadawaj sobie takich pytań, na które nie znajdziesz odpowiedzi. to groźne. w ogóle myślenie jest groźne dla życia :) zapewniam Cię. Odpowiedz Link Zgłoś