Dodaj do ulubionych

inne fora o depresji ?

04.10.05, 14:08
Znacie inne fora o depresji ? Jesli tak, to dajcie mi prosze namiary.
( Duplikat i pentaplikat juz znam )
Obserwuj wątek
    • hasanet Re: inne fora o depresji ? 04.10.05, 18:39
      Znam, ale są do dupy. Jedyny coś wart Forum to właśnie ten wolny i otwarty,
      może bez Maska i Edytuni, bo nudni.
      • uri_ja Re: inne fora o depresji ? 04.10.05, 20:28
        droga A.
        to rzecz gustu.

        a do założyciela wątku: a co, chcesz sie rozerwać? czy cierpisz na nadmiar
        czasu? ja ledwo dąże sobie zerknąć od czasu do czasu, od wątku do wątku.
        • anatemka Re: inne fora o depresji ? 04.10.05, 20:35
          to chyba zależy czego się na forach szuka
    • melania200 Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 12:44
      wejdź na www.przyjaciele.org, to naprawde najlepsze forum dla ludzi z dużym
      dołem
      polecam pozdr
      • hasanet Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 12:46
        Jednych wzmacnia, to co drugich osłabia.
        • martwoj na www.psychotekst.com można 11.10.05, 13:04
          znaleśc zyczliwych ludzi
          • solaris_1971 Re: na www.psychotekst.com można 11.10.05, 13:14
            Bardzo dziekuje Melanii i Martwojowi za zyczliwe i konkretne odpowiedzi.
            To forum tez jest niezle, ale mnie np. slynny Mask, tzn. Mskaiq nie
            przeszkadza, moim zdaniem jest nieszkodliwy, natomiast przeszkadzaja mi
            wypowiedzi takiej np. anatemki, chociazby w tym watku.

            Droga Uri - daruj sobie ten sarkazm. Tak, mam za duzo czasu, bo wyobraz sobie,
            ze siedze w domu ze zlamana noga.
            • hasanet Re: na www.psychotekst.com można 11.10.05, 14:20
              TO WOLNY I OTWARTY FORUM!!!!!!!!
              Niech mnie ktoś wyjęzyczy. Może Lucyna?
            • uri_ja Re: na www.psychotekst.com można 11.10.05, 17:28
              solaris_1971 napisała:

              > Bardzo dziekuje Melanii i Martwojowi za zyczliwe i konkretne odpowiedzi.
              > To forum tez jest niezle, ale mnie np. slynny Mask, tzn. Mskaiq nie
              > przeszkadza, moim zdaniem jest nieszkodliwy, natomiast przeszkadzaja mi
              > wypowiedzi takiej np. anatemki, chociazby w tym watku.
              >
              > Droga Uri - daruj sobie ten sarkazm. Tak, mam za duzo czasu, bo wyobraz
              sobie,
              > ze siedze w domu ze zlamana noga.

              eeeee. to szczere wyrazy współczucia. to o złamanej nodze.
              nie, innego forum Ci nie polecę... może spróbowałabyś poczytać? masz kogoś, kto
              Ci może coś donieść (nie piszę o kablowaniu, tylko o "umyślnym")? i proszę mnie
              skarżyc znowu o sarkazm. spróbowałabyś odnosi się raczej do niewygody, niż do
              zdolności, czy chęci czytania.
              tak w ogóle, to na prawdę Ci współczuję. ja bym chyba dostała szału, jakby
              mnie, nawet na czas krótki, przykuło.
    • ilquad Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 13:12
      Jest jeszcze Smutne Forum Abdona i Mam Depresję (obecnie raczej niezamieszkałe)
      • solaris_1971 Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 13:16
        Wyslales swoj post , kiedy ja bylam w trakcie pisania mojego. Dzieki za info.
        Twoje forum tez mi sie podoba. Widac, ze robisz, co mozesz, zeby bylo fajnie.
        • anatemka Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 13:36
          mimo że taka np.anatemka ciągle mu to forum zaśmieca
          • solaris_1971 Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 13:50
            No, niestety. A moze bys sie ograniczyla do jednego forum i
            zasmiecala /zasmrodzala tylko jedno, a nie wszystkie ?
            • anatemka Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 13:51
              nie da rady. ja poprostu MUSZĘ pisać na różnych. Taka choroba...
              • solaris_1971 Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 14:12
                Ale TA CHOROBA sie NIE nazywa depresja, tylko chamstwo.
                • anatemka Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 14:16
                  poproszę doktora o rediagnozę
                  • solaris_1971 Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 14:31
                    Nie fatyguj sie. Chamstwo jest nieuleczalne. TAK JAK GLUPOTA.
                    • anatemka Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 14:35
                      biedactwo.... więc dla ciebie też nie ma szans?
                      • cyria Dziewczyny! 11.10.05, 14:39
                        Przestańcie,możecie sobie wyobrazić ,że jestem sędzią i wchodzę na ring żeby
                        przerwać pojedynek?
                        Proszę, nie podbijcie mi oka;)
                        • anatemka Re: Dziewczyny! 11.10.05, 14:45
                          a kto wygrał pani sędzio?
                          • cyria Dziewczyny! 11.10.05, 14:50
                            Czy ktoś obstawiał u buckmachera wynik?
                          • uri_ja Re: Dziewczyny! 11.10.05, 17:30
                            obydwie przegrały...
                            a swoją drogą, po co się szarpiecie? nie szkoda Wam czasu?
                • lucyna_n Re: inne fora o depresji ? 11.10.05, 14:22
                  jeżeli ktoś tu wykazuje chamstwo to z pewnością nie Anatemka.
                  Strasznie sie czepiasz i jesteś niemiła:P
          • ilquad Anatemka 11.10.05, 14:50
            Jak mozesz tak pisać o Anatemce?
            • deirdra Re: Anatemka 11.10.05, 15:39
              Mnie ta anatemka tak skutecznie zasrala kazdy watek, ze teraz ograniczam sie do
              czytania forum. To przykre, gdy sie pisze o czyms smutnym, a ta wyjezdza z
              kretynskimi albo chamskimi uwagami. Nie rozumiem jednego - PO CO ?
              • anatemka Re: Anatemka 11.10.05, 15:44
                ho ho, myślałam, że zmieniłas nicka, a ty używasz sobie obu:)) Jak wybierasz?
                według nastroju? raz deirda raz solaris_1971, nie mylą ci się tożsamości? masz
                ich może więcej?
                • deirdra Re: Anatemka 11.10.05, 15:51
                  Bystrzacha z ciebie jak na pielegniarke.....
                  Czlowieku - zyj i dac zyc innym !!!
              • hasanet Re: Anatemka 11.10.05, 16:16
                deirdra napisała:

                > PO CO ?
                No właśnie. To kluczowe pytanie. Ciągle sobie je stawiam.
                • uri_ja Re: Anatemka 11.10.05, 17:35
                  Najdroższa A.
                  nie zadawaj sobie takich pytań, na które nie znajdziesz odpowiedzi. to groźne.
                  w ogóle myślenie jest groźne dla życia :) zapewniam Cię.
                  • hasanet Re: Anatemka 12.10.05, 12:01
                    Tyle to sama wiem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka