rather.not.happy
01.11.05, 17:07
czesc.
nigdy nie brałam lekow na depresję. czytałam,m.in.tutaj,że takie leki w
początkowej fazie działania powodują zły stan psychiczny człowieka. i mam
pytanie. jeśli np.ja pracuję i miałabym brac takie leki,to czy powinnam brac
zwolnienie na jakis czas,czy nie jest to potrzebne,bo moze nie u kazdego taki
stan wystepuje,a nawet jeśli to człowiek jest w stanie ukryc swoje zle
samopoczucie? moze pytanie jest głupie, wybaczcie, ale proszę o odpowiedź.
dzięki.