Dodaj do ulubionych

leki i praca

01.11.05, 17:07
czesc.
nigdy nie brałam lekow na depresję. czytałam,m.in.tutaj,że takie leki w
początkowej fazie działania powodują zły stan psychiczny człowieka. i mam
pytanie. jeśli np.ja pracuję i miałabym brac takie leki,to czy powinnam brac
zwolnienie na jakis czas,czy nie jest to potrzebne,bo moze nie u kazdego taki
stan wystepuje,a nawet jeśli to człowiek jest w stanie ukryc swoje zle
samopoczucie? moze pytanie jest głupie, wybaczcie, ale proszę o odpowiedź.
dzięki.
Obserwuj wątek
    • suchyxxx Re: leki i praca 01.11.05, 17:09
      Możesz spoko chodzić do pracy.Napewno będziesz miała mnóstwo nowej energii na
      początku.Mogą być problemy żołądkowe ale nie rozwolnienie tylko lekkie
      zatwardzenie najwyżej.Do pracy marsz;p
    • anatemka Re: leki i praca 01.11.05, 17:51
      ja po kilku dniach brania leków odżyłam wreszcie. No i należę do tej grupy
      która nie ma objawów ubocznych:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka