suchyxxx
22.02.06, 12:12
Smutny:( Czuję się jakbym miał klasyczną depresję-nie chce mi się wstawać i
robię to na siłę.Nawet co dziwne nie czuję jakiego strachu tylko brak napędu i
smutek-jako tak szaro i do dupy.Ryczeć mi się chce.Seroxat 10mg nie pomaga i
chyba muszę zwiększyć do 20mg.Zapytam sie lekarza:(