Dodaj do ulubionych

Fatalnie:(

22.02.06, 12:12
Smutny:( Czuję się jakbym miał klasyczną depresję-nie chce mi się wstawać i
robię to na siłę.Nawet co dziwne nie czuję jakiego strachu tylko brak napędu i
smutek-jako tak szaro i do dupy.Ryczeć mi się chce.Seroxat 10mg nie pomaga i
chyba muszę zwiększyć do 20mg.Zapytam sie lekarza:(
Obserwuj wątek
    • suchyxxx Re: Fatalnie:( 22.02.06, 12:18
      W nocy ciężko mi się śpi-budzę się ze 3 razy w środku nocy i nie mogę zasnąć i
      tarmoszę si z boku na bok:( Śnią mi się męczące i przykre sny:( Czuję si
      wypalony-dzisiaj cudem udałem się do wanny po 3 dniach niemycia się bo już
      brzydko pachniałem.Cudem się ogoliłem.Nie mam siły na nic.Tak mam już od
      tygodnia ponad:( Czuję się taki pusty i samotny.Pogoda brzydka i nie mam
      siły.Już mi się nie chce chodzić do psychioatry i dostawać coraz to inne leki.Do
      psychologa nie pójdę bo wiem że mi nic nie wmówi-ja jestem chyba olbrzymim
      wyzwaniem dla psychologa bo mi trudno cokolwiek wmówić.Nie wiem co robić.Chce mi
      się spać ciągle:(
      • zomiren Re: Fatalnie:( 22.02.06, 12:58
        A doxepin jeszcze bierzesz??,a jak tak to w jakiej dawce??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka