17.04.06, 18:03
czesc,niedawno sie dowiedzialem,ze ponoc w leczeniu roznego rodzaju lęków
skuteczna jest terapia Nlp,co o tym sądzicie i czy mieliscie moze z tym
stycznosc,pozdr
Obserwuj wątek
    • extreme74 Re: Nlp 19.04.06, 16:02
      lamazz napisała:

      > czesc,niedawno sie dowiedzialem,ze ponoc w leczeniu roznego rodzaju lęków
      > skuteczna jest terapia Nlp,co o tym sądzicie i czy mieliscie moze z tym
      > stycznosc,pozdr

      Ta terapia jest strasznie droga,nie wiem jak ze skutecznością.Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka