lamazz 17.04.06, 18:03 czesc,niedawno sie dowiedzialem,ze ponoc w leczeniu roznego rodzaju lęków skuteczna jest terapia Nlp,co o tym sądzicie i czy mieliscie moze z tym stycznosc,pozdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
extreme74 Re: Nlp 19.04.06, 16:02 lamazz napisała: > czesc,niedawno sie dowiedzialem,ze ponoc w leczeniu roznego rodzaju lęków > skuteczna jest terapia Nlp,co o tym sądzicie i czy mieliscie moze z tym > stycznosc,pozdr Ta terapia jest strasznie droga,nie wiem jak ze skutecznością.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś