osa_00
25.08.06, 08:40
czuję się coraz gorzej:( ...lęki mam tak ogromne ze az mnie mdli, wpadam w
panikę trzesą mi się ręce i ma różne schizy... kurde a myślałam że już jest
coraz lepiej...jednak sie myliłam ...niewiem czy iśc do psychiatry po te moje
lekarstwa ...a może wy znacie jakieś dobre lekarstwa ziołowe(bez recepty)na
lęki i nerwy??