Dodaj do ulubionych

jest coraz gorzej

25.08.06, 08:40
czuję się coraz gorzej:( ...lęki mam tak ogromne ze az mnie mdli, wpadam w
panikę trzesą mi się ręce i ma różne schizy... kurde a myślałam że już jest
coraz lepiej...jednak sie myliłam ...niewiem czy iśc do psychiatry po te moje
lekarstwa ...a może wy znacie jakieś dobre lekarstwa ziołowe(bez recepty)na
lęki i nerwy??
Obserwuj wątek
    • robbert4 Re: jest coraz gorzej 25.08.06, 08:43
      No właśnie też mnie interesuje czy są jakieś zioła lub coś w tym typie o
      działaniu przeciwlękowym? Osa 00 - trzymaj się , pozdrawiam
      • luka.s1 Re: jest coraz gorzej 25.08.06, 09:13
        Ja biorę czasem validol, mnie on upakaja
      • koala007 Re: jest coraz gorzej 25.08.06, 20:32
        jedynym znanym mi zielskiem jest melisa, pije i szczerze to nie widzę różnicy
        pomiedzy nią a zieloną herbatą hehe
    • sajder86 Re: jest coraz gorzej 25.08.06, 19:37
      na lęki ziołowych nie ma Tylko na stres
      • ida37 Re: jest coraz gorzej 25.08.06, 20:29
        Idż kobietko do psychiatry, bo w deprechę mi tu jeszcze wpadniesz :-(
    • euforyjka Re: jest coraz gorzej 25.08.06, 20:39
      biedna osa... :(

      :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka