suchyxxx2
27.09.06, 16:40
No i spełnia się moje marzenie. Pis ma problemy hehe i dobrze im tak:)
Nienawidzę tych kaczek a także głupiego Ziobro który ich broni i niby nie
widzi w tej aferze korupcji.Boże ale mi 4-ta RP.Dalej jest 3-cia tylko
kaczorom coś się przestawiło.Dla ministra Ziobro proponuję petylyl a dla
kaczek duże dawki depakiny i rispoleptu.