27.09.06, 16:40
No i spełnia się moje marzenie. Pis ma problemy hehe i dobrze im tak:)
Nienawidzę tych kaczek a także głupiego Ziobro który ich broni i niby nie
widzi w tej aferze korupcji.Boże ale mi 4-ta RP.Dalej jest 3-cia tylko
kaczorom coś się przestawiło.Dla ministra Ziobro proponuję petylyl a dla
kaczek duże dawki depakiny i rispoleptu.
Obserwuj wątek
    • suchyxxx2 Re: Pis pis 27.09.06, 16:41
      afery,afery i jeszcze raz afery-riki tyki polityki;p
      • euforyk Re: Pis pis 27.09.06, 17:30
        suchxxx2 to znaczy razy dwa?

        depakina depakina pis pis
    • frygamfs Re: Pis pis 27.09.06, 18:17
      ja proponuję wszystkim posłom PIS zaaplikować Tegretol. Mnie ten lek powalił na 9 dni, że nie wiedziałam jak się nazywam. Im i tak nie pomoże ale może uda się rozwiązać ten parlament.
      • tinsel Re: Pis pis 27.09.06, 18:20
        wyluzują, pośpią
        takie efekty terapii

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka