escaper69 11.01.08, 00:52 Życie Boliiii, a ja boje sie zyc. Kurwa wszystko jest do dupy, i nie chrzancie ze wieje na forum pesymizmem i innym szitem, bo nadziei brak, kto zgrywa optymiste-oszukuje sam siebie. AAaaaaa fak. Let's suicide Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malte1 Re: suicide??? 11.01.08, 09:12 masz juz sposob na odejscie z tego swiata? Odpowiedz Link Zgłoś
fobikspoleczny Re: suicide??? 11.01.08, 12:42 Dobra... Więc skoro wszelka nadzieja już w Tobie umarła, to... mógłbyś pomóc w ten sposób innym forumowiczom. Ja bym na Twoim miejscu... zwołał wszystkie media pod Ministerstwo Zdrowia, wygłosił przemówienie ( tylko takie pełne łez, żeby to był hit we wszystkich wiadomościach i na pierwszych stronach gazet ) o fatalnej służbie zdrowia ( zwłaszcza podejściu do pacjentów z problemami psychicznymi ), o braku pomocy ze strony jakiejkolwiek fundacji, o zdziercach w prywatnych gabinetach i nieukach i leniach w gabinetach państwowych. Na koniec ( na Twoim miejscu ) w świetle kamer i reflektorów pomachałbym mamusi wilgotną od łez husteczką, uczynił znak krzyża i wybaczył wszystkim. Potem oblałbym się benzyną i jako płonąca pochodnia zacząłbym iść w stronę zgromadzonego tłumu i reporterów pozostawiając po sobie niezapomniane wrażenie. Are you ready? A tak na poważnie - bierz lepiej seroxat, mnie z deprechy wyleczył w 100% i jakoś nie muszę udawać ( jak piszesz ) optymisty oszukującego samego siebie. Być może po 28 latach z fobią społeczną poprostu nauczyłem się z nią żyć, bo któregoś dnia człowiek zadaje sobie pytanie: czy dalej nudzić się w domu i nic nie mieć, czy może chociaż spróbować pójść jeden mały krok dalej ( pomimo fobii )? Ktoś napisał w jednym poście, że jest znudzony walką o siebie; ja też taki byłem parę lat temu; ale dzisiaj po tych latach - szczerze - pełnych cierpienia naprawdę jestem znudzony już fobią - no bo ile kurwa można się męczyć?!!!. Co do forum, to rzeczywiście wieje "pesymizmem i innym szitem " - na innych forach jest znacznie lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
fobikspoleczny MOC=Marzyciele Osiągający Cele 11.01.08, 13:19 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=40222 Jak wygląda optymizm? Odpowiedz Link Zgłoś
nienill Re: MOC=Marzyciele Osiągający Cele 11.01.08, 13:35 to nie optymizm. to bezmyslnosc i glupota Odpowiedz Link Zgłoś
fobikspoleczny Re: MOC=Marzyciele Osiągający Cele 11.01.08, 13:40 Optymizm zawsze jest trochę "szalony". Wiem, że czasami to forum ( MOC )jest właśnie takie... " zbyt proste ", ale sama idea tego forum jest moim zdaniem bardzo ciekawa. Jest jeszcze pytanie: jak ktoś wyobraża sobie ten optymizm, bo wiadomo, że wszystko ma swoje odcienie - czasami jaśniejsze, czasami ciemniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
fobikspoleczny Re: MOC=Marzyciele Osiągający Cele 11.01.08, 20:37 A tak a pro po - może na tym właśnie polega optymizm, że człowieka cieszą nawet te najdrobniejsze rzeczy, a nie odrazu wygrana w totolotka? Odpowiedz Link Zgłoś
nienill Re: MOC=Marzyciele Osiągający Cele 11.01.08, 21:04 fobikspoleczny napisał: > A tak a pro po - może na tym właśnie polega optymizm, że człowieka > cieszą nawet te najdrobniejsze rzeczy, a nie odrazu wygrana w > totolotka? to nie jest optymizm. to jest pogoda ducha Odpowiedz Link Zgłoś
mskaiq Re: suicide??? 12.01.08, 11:14 Mysle ze zycie zranilo Cie wiele razy. Kiedy zycie czexsto rani to oznacza ze nie uczysz sie na bledach a obwiniasz siebie za bledy ktore popelniasz. Bledy popelnia kazdy tyle ze jedni winia siebie a wtedy nie ucza sie na nich a inni szukaja przyczyny bledu. Mysle ze Ty obwiniasz Siebie stad boisz sie zyc, boisz sie ze znow cos sie nie uda. Serdeczne pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
nienill ooooooo!!!! :DDDD 12.01.08, 11:23 przyszedl nasz specjalista obnizania od emocjonalnosci :DD serdecznie pozdrawiam i witam :)) strzezcie sie wszyscy fobicy!!! nadchodzi rozwiazanie Waszych WSZYSTKICH problemow!! przygotujcie sie na rewolucje!!! dooo bojuuuu!!!! pompki!! bieganie!! costamjeszcze!!! juz nie pamietam :/ ehhhh.... Odpowiedz Link Zgłoś
goomis6 Re: ooooooo!!!! :DDDD 12.01.08, 11:34 a ja nie pamietam tego specjalisty. to chyba jeszcze zanim tu trafiłem było. Odpowiedz Link Zgłoś