Dodaj do ulubionych

suicide???

11.01.08, 00:52
Życie Boliiii, a ja boje sie zyc. Kurwa wszystko jest do dupy, i nie
chrzancie ze wieje na forum pesymizmem i innym szitem, bo nadziei
brak, kto zgrywa optymiste-oszukuje sam siebie. AAaaaaa fak. Let's
suicide
Obserwuj wątek
    • malte1 Re: suicide??? 11.01.08, 09:12
      masz juz sposob na odejscie z tego swiata?
    • fobikspoleczny Re: suicide??? 11.01.08, 12:42
      Dobra...
      Więc skoro wszelka nadzieja już w Tobie umarła, to... mógłbyś pomóc
      w ten sposób innym forumowiczom.
      Ja bym na Twoim miejscu... zwołał wszystkie media pod Ministerstwo
      Zdrowia, wygłosił przemówienie ( tylko takie pełne łez, żeby to był
      hit we wszystkich wiadomościach i na pierwszych stronach gazet ) o
      fatalnej służbie zdrowia ( zwłaszcza podejściu do pacjentów z
      problemami psychicznymi ), o braku pomocy ze strony jakiejkolwiek
      fundacji, o zdziercach w prywatnych gabinetach i nieukach i leniach
      w gabinetach państwowych.
      Na koniec ( na Twoim miejscu ) w świetle kamer i reflektorów
      pomachałbym mamusi wilgotną od łez husteczką, uczynił znak krzyża i
      wybaczył wszystkim.
      Potem oblałbym się benzyną i jako płonąca pochodnia zacząłbym iść w
      stronę zgromadzonego tłumu i reporterów pozostawiając po sobie
      niezapomniane wrażenie.

      Are you ready?

      A tak na poważnie - bierz lepiej seroxat, mnie z deprechy wyleczył w
      100% i jakoś nie muszę udawać ( jak piszesz ) optymisty oszukującego
      samego siebie.
      Być może po 28 latach z fobią społeczną poprostu nauczyłem się z nią
      żyć, bo któregoś dnia człowiek zadaje sobie pytanie: czy dalej
      nudzić się w domu i nic nie mieć, czy może chociaż spróbować pójść
      jeden mały krok dalej ( pomimo fobii )?
      Ktoś napisał w jednym poście, że jest znudzony walką o siebie; ja
      też taki byłem parę lat temu; ale dzisiaj po tych latach - szczerze -
      pełnych cierpienia naprawdę jestem znudzony już fobią - no bo ile
      kurwa można się męczyć?!!!.

      Co do forum, to rzeczywiście wieje "pesymizmem i innym szitem " - na
      innych forach jest znacznie lepiej.
      • fobikspoleczny MOC=Marzyciele Osiągający Cele 11.01.08, 13:19
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=40222
        Jak wygląda optymizm?

        • nienill Re: MOC=Marzyciele Osiągający Cele 11.01.08, 13:35
          to nie optymizm. to bezmyslnosc i glupota
          • fobikspoleczny Re: MOC=Marzyciele Osiągający Cele 11.01.08, 13:40
            Optymizm zawsze jest trochę "szalony".
            Wiem, że czasami to forum ( MOC )jest właśnie takie... " zbyt
            proste ", ale sama idea tego forum jest moim zdaniem bardzo ciekawa.
            Jest jeszcze pytanie: jak ktoś wyobraża sobie ten optymizm, bo
            wiadomo, że wszystko ma swoje odcienie - czasami jaśniejsze, czasami
            ciemniejsze.
          • fobikspoleczny Re: MOC=Marzyciele Osiągający Cele 11.01.08, 20:37
            A tak a pro po - może na tym właśnie polega optymizm, że człowieka
            cieszą nawet te najdrobniejsze rzeczy, a nie odrazu wygrana w
            totolotka?
            • nienill Re: MOC=Marzyciele Osiągający Cele 11.01.08, 21:04
              fobikspoleczny napisał:

              > A tak a pro po - może na tym właśnie polega optymizm, że człowieka
              > cieszą nawet te najdrobniejsze rzeczy, a nie odrazu wygrana w
              > totolotka?
              to nie jest optymizm. to jest pogoda ducha
    • mskaiq Re: suicide??? 12.01.08, 11:14
      Mysle ze zycie zranilo Cie wiele razy. Kiedy zycie czexsto rani to
      oznacza ze nie uczysz sie na bledach a obwiniasz siebie za bledy
      ktore popelniasz. Bledy popelnia kazdy tyle ze jedni winia siebie a
      wtedy nie ucza sie na nich a inni szukaja przyczyny bledu.
      Mysle ze Ty obwiniasz Siebie stad boisz sie zyc, boisz sie ze znow
      cos sie nie uda.
      Serdeczne pozdrowienia.
      • nienill ooooooo!!!! :DDDD 12.01.08, 11:23
        przyszedl nasz specjalista obnizania od emocjonalnosci :DD

        serdecznie pozdrawiam i witam :))





        strzezcie sie wszyscy fobicy!!! nadchodzi rozwiazanie Waszych
        WSZYSTKICH problemow!! przygotujcie sie na rewolucje!!! dooo
        bojuuuu!!!!
        pompki!! bieganie!! costamjeszcze!!! juz nie pamietam :/ ehhhh....
        • goomis6 Re: ooooooo!!!! :DDDD 12.01.08, 11:34
          a ja nie pamietam tego specjalisty. to chyba jeszcze zanim tu
          trafiłem było.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka