Dodaj do ulubionych

Psychiatra

14.09.08, 18:36
Poszukuję dobrego i kontaktowego lekarza od nerwic,depresii, który pracuje w
Instytucie na Sobieskiego, a przyjmuje prywatnie. dzięki! można na priv.:) mój
mail mapima@wp.p
Obserwuj wątek
    • malawinka Re: Psychiatra 02.10.08, 11:31
      a chcesz się wyleczyć,czy co ?
    • daj.mnie.buty Re: Psychiatra 02.10.08, 16:24
      dziwne, bo w Pcimiu Dolnym nie ma ulicy Sobieskiego
      • nienill Re: Psychiatra 02.10.08, 19:42
        daj.mnie.buty napisał:

        > dziwne, bo w Pcimiu Dolnym nie ma ulicy Sobieskiego
        jesli ktos nie pisze skad jest, to znaczy, ze jest z Warszawy ;)



        Mapima, zapytaj tutaj
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=48485
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=69731
      • malawinka Re: Psychiatra 03.10.08, 07:34
        jest koło Wilanowa,hi,hi
        więc czy chcesz się wyleczyć,czy co innego ?
        wtedy wskażę ci odpowiedniego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka