mapima 14.09.08, 18:36 Poszukuję dobrego i kontaktowego lekarza od nerwic,depresii, który pracuje w Instytucie na Sobieskiego, a przyjmuje prywatnie. dzięki! można na priv.:) mój mail mapima@wp.p Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
daj.mnie.buty Re: Psychiatra 02.10.08, 16:24 dziwne, bo w Pcimiu Dolnym nie ma ulicy Sobieskiego Odpowiedz Link Zgłoś
nienill Re: Psychiatra 02.10.08, 19:42 daj.mnie.buty napisał: > dziwne, bo w Pcimiu Dolnym nie ma ulicy Sobieskiego jesli ktos nie pisze skad jest, to znaczy, ze jest z Warszawy ;) Mapima, zapytaj tutaj forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=48485 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=69731 Odpowiedz Link Zgłoś
malawinka Re: Psychiatra 03.10.08, 07:34 jest koło Wilanowa,hi,hi więc czy chcesz się wyleczyć,czy co innego ? wtedy wskażę ci odpowiedniego Odpowiedz Link Zgłoś