30.10.03, 12:32
Dla zainteresowanych: założyłem prywatne formu "choroba afektywna
dwubiegunowa" (Gazeta.pl > Forum > Prywatne > Zdrowie).
Zapraszam.
Obserwuj wątek
    • blue_a my weszłyśmy.. 31.10.03, 09:15
      merkuria i ja..Kto jeszcze? I gdzie polazł założyciel?

      Mogę opowiedzieć anegdotkę? Rzecz działa sie w podmiejskim autobusie. Stałam na
      nieszczęście obok kiwającego się osobnika. Na szczęście był zabawny. Zapytał
      mnie:

      facet: - Czy ten autobus jest sterowany przez komputer?
      ja: - Pewnie tak :)
      F: Ale fajnie, jedziemy w wielkim komputerze!

      (kierowca na chwilę gdzieś poszedł)

      F: - Ciapciakuu! Wracaj i bierz się za koło!! Steruj!

      Za chwilę do mnie: Jak już będziemy w .. (tu padła nazwa miejscowości), to
      niech pani mnie mocno walnie.

      Nie odpowiedziałam mu, że z przyjemnością :)

      Mironie nie-Białoszewski, zapraszamy na Twoje forum!

      • miron17 Re: my weszłyśmy.. 31.10.03, 10:21
        Dzięki za zainteresowanie. Niestety, nie mogłem się wczoraj pokazać.
        Zapraszam serdecznie.
        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka