Dodaj do ulubionych

wygadać się

19.11.03, 10:44
Sama już sobie nie poradzę. Poszukuję namiaru na jakiegoś sprawdzonego
psychologa/psychiatrę w Warszawie. Nie mam kompletnie pojęcia jak kogoś
takiego znaleźć i nikogo wśród najbliższych kto mógłby mi pomóc.
Poratujcie - tu albo na priv.
pozdro
Obserwuj wątek
    • smeg74 Re: wygadać się 19.11.03, 18:59
      Chcesz pogadac?? Napisz...

      Pozdrawiam,
      smeg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka