Gość: hahaha
IP: *.irishbroadband.ie
27.10.09, 15:09
Wiadomo już że na Tilerach nie odpali się żadnego z Windowsów, z tego powodu,
że nie jest to architektura x86 ani x86-64. Sprytnie używa się tu uniku
słownego "typowe oprogramowanie dla procesorów Intela" na określenie
oprogramowania serwerowego normalnie działającego pod kontrolą Linuksa. Ze
sturdzeniowej architektury najwięcej korzyści będą jak zwykle miały serwery,
gdzie równomierne obciążenie kilkuset bądź więcej wątkami jest na porządku
dziennym.