Dodaj do ulubionych

Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cios

29.10.09, 22:08
jak się nazywaja właściciele tego budynku? może ostracyzm coś pomoże?
to już drugi taki wyrok po którym Czestochowa traci.
wczesniej kazano umiescić rodzine która ma kamienice przy Krótkiej i
dwa lokale od miasta, z powrotem w wyremontowanej kamienicy przy
Katedralnej w pomieszczeniach gdzie dzis jest muzeum.

może zająłby sie wyrokami czestochowskiego sądu minister
sprawiedliwości?
Obserwuj wątek
    • Gość: Harry_man Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.adsl.inetia.pl 29.10.09, 23:14
      Chciałem napisać, że to takie typowo polskie kombinatorstwo, ale właśnie sobie
      pomyślałem że to chyba przyszło z USA.

      Jeżeli rektor mówi prawdę (zakładam, że tak) to ktoś po prostu chce się
      nieuczciwie (choć zgodnie z prawem) dorobić, kosztem uczelni i studentów.

      Ci ludzie równie dobrze mogliby podejść do dziecka, dać mu w mordę i zabrać
      lizaka. Dziecko niczemu nie winne, ale kiedyś jego tatuś po spłaceniu długu nie
      spisał odpowiedniej umowy i jacyś cwaniacy pomyśleli, że można to wykorzystać.

      Tak więc gratuluję zarówno tym którzy wykorzystują sytuację w ten sposób jak i
      naszemu wymiarowi sprawiedliwości, który im przyklaskuje.
      • Gość: mifor Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.09, 23:25
        Znam tą sprawę pracowałem wtedy na uczelni i niesttety ale to
        właściciele mają rację , uczelnia nie tylko że ni epłaciła ale
        także nie dokonywała remontów jednym słowem prtzez 30 lat
        uzytkowania doprowadziła budynek do ruiny, przykro mi to pisac ale
        pan rektor nie ma racji, jeśli sie coś nie szanuje i nie płaci za
        wynajem to potem tak jest. Pamietam że kiedy przenoszono nas do
        innych budynków to juz wtedy profesorowie mówili o wielkich długach
        i tylkoto była kwestia czasu, aż bomba wybuchła!. Za
        niegospodarność i ignorancję władz uczelni zapłacą podatnicy to
        skandal.
        • Gość: yach Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.mofnet.gov.pl 30.10.09, 06:42
          Dla wyliczenia odszkodowania proponuję przyjąć udokumentowane zyski
          właścicieli z najmu tej nieruchomości, oczywiście od czasu kiedy
          ponownie wróciła w ich władanie.
          Skoro teraz nie są w stanie osiągać zysków, to dlaczego twierdzą, że
          jakieś utracili.
          • Gość: Stefan bardzo trafne spostrzeżenie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.09, 15:14
            ale widocznie nie brane są pod uwagę interesy naszych obywateli, miasta, Polski.
          • Gość: Zen Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 15.05.11, 16:08
            popieram
        • Gość: Churchill Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.net.stream.pl 30.10.09, 06:53
          Tylko "Liliputa" szkoda...
          • Gość: TATAR Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 30.10.09, 08:01
            Gwoli prawdy historycznej, w budynku wcześniej w latach 50-60 ub. wieku było
            Liceum Wychowawczyń Przedszkoli pod dyrekcją prof. Zygadło.
          • pajcia-net Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio 30.10.09, 18:49
            Znaczy bywałeś w Lilipucie !!! Niezła piwnica. Prawdziwy
            underground ! Oj, działo się ! Siermiężnie ale spontanicznie. Choć z
            drugiej strony, jeśli spojrzeć na dzisiejsze kluby i klubowe życie
            muzyczne w Czewce, to było coś ! Z tych, co tam bywali i tam
            dżemowali możnaby złożyć pewnie osobną grupę dyskusyjną. Gdzie oni
            są, ci wszyscy nasi przyjaciele ? Pzdr. M.M.K.
            • Gość: xx Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.icis.pcz.pl 31.10.09, 13:24
              Tylu koncertow najciekawszych polskich grup muzycznych co ostatnio nie pamietam
              od kilkunastu lat.
            • Gość: Lili Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.09, 14:41
              Niezłe stare czasy
        • Gość: bartus40 Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.09, 07:01
          Budynek to niszczeje od kilku lat gdy uczelnia przekazała go
          właścicielom. Przechodzę tamtędy codziennie i nie widzę żeby ktoś się
          nim zajmował.
          Myślę że właściciele wpadli na pomysł, iż korzystniej będzie wciągnąć
          odszkodowanie niż włożyć w nieruchomość jakiekolwiek pieniądze i starać
          się ją wynająć.
          • Gość: xx Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.icis.pcz.pl 31.10.09, 13:25
            I to jest najlepsze podsumowanie - przeciez za jakis czas tego budynku juz
            praktycznie nie bedzie.

            A przeciez jest w w prywatnych rekach - ponoc tych najlepszych i jedynie slusznych.
          • Gość: do bartus40 Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.09, 16:04
            Zapomniales dodac ze w 2002 roku wlasciciele zaproponowali kupno
            tego budynku uczelni, wiec nie pisz bzdur (lizidupie dziekanski
            dzieki temu zrobiles doktorat, wiec milcz bo nie jestes
            obiektywny!) ze wlasciciele chca cos wyludzic, jak pracowalem na
            uczelni to na codzien slyszalem teksty prof. na temat tego budynku
            a jak spytalem czemu uczelnia doprowadzila go do ruiny to
            uslyszalem aby latwiej bylo kupic!!. Wczesniej uczelnia
            doprowadzila budynek do ruiny! non comend!
            • Gość: xx Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.icis.pcz.pl 31.10.09, 16:35
              Nie znam szczegolow, ale ten budynek tak zle wczesniej nie wygladal.

              Natomiast po pdzyskaniu przez prywatnego wlasciciela zaczela sie kompletna ruina
              - tam nic niczego od ilus lat wlasciciel nie robi, zostawiajac budynek na pastwe
              losu.
            • Gość: sokratejczyk i dobrze niech się nauczą szanować obywateli!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.09, 16:10
              To prawda, ta uczelnia zwalczajca uniwersytety za czasów komuny
              dzisiaj chce sie wybielić, nazwa sie zmieniła na Akademię ale
              mózgi i mentalnosć zostały jak za dawnych lat, tego upiora dawno
              powinno się już od 20 lat zamnąć, to pasożyt podatników nic nie
              wymyśli a jeszcze trezba za to coś zabulić jak przegrywają sprawę,
              bo Rektor ma taki gescheft pełnej "kultury" nie odpowiadać na
              pisma!!, rektorzy niby sie zmieniają a chamstwo zostaje od wielu
              lat to samo!!. Najwyzsza pora aby z ruskiej kultury przeszli do UE
              i nauczyli sie że trzeba żyć uczciwie nie, okradać innych ,
              niszczyć , mobingować i osmieszać, towarzysze to nie ten czas
              jestescie skończeni!!
              • Gość: zorka Re: i dobrze niech się nauczą szanować obywateli! IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 06.11.09, 21:42
                tutaj piszą o budynku a ty o czym innym
        • Gość: student Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.09, 08:40
          co? ty wiesz co piszesz?
        • Gość: TYM Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.chello.pl 02.01.10, 09:38
          tak sie zastanawiam jak mozna ksztalcic ludzi a obok robic takie
          swinstwa??i jeszcze jedno czy urzad miasta czestochowa nic ale to
          nic otym niewiedzial????
      • Gość: Hazy Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.adsl.inetia.pl 29.10.09, 23:52
        he.... Pierwsze zdanie cechuje współczesną Polskę ... usa i filmy dla bałwanów o
        sądach... 12mln za ruine i sprawa życia dla adwokatów.
        • Gość: Harry_man Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.09, 10:12
          Nie filmy, a prasa i inne media. Czytasz czasem co się dzieje na świecie?
    • angrusz1 Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cios 30.10.09, 07:36

      Jak to cios .
      To można czyjąś własność używać i nie płacić za to ?
      Dziwna mentalność rektora .
      • Gość: ja polak Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.2.141.15.tvksmp.pl 30.10.09, 08:12
        jak można wziąć kasę i jej się domagać?
        [b]KSIEGI WIECZYSTE W CAŁYM KRAJU POWINNY BYĆ AKTUALNE - PAŃSTWO -TO MY
        STRACIMY WSZYSTKO JEŻELI SĄDY BĘDĄ WYDAWAĆ WYROKI NA SZKODĘ PAŃSTWA POLSKIEGO -
        CZYLI NAS
        Niemcy nawet morderce i gwałciciela nie chcieli wydać Francji - TAK DBAJĄ O
        SWOICH OBYWATELI.

        SĄD NAJWYŻSZY ODDAŁ BYŁEJ "POLCE" ZIEMIĘ I DOM CHOCIAŻ WZIĘŁA WCZEŚNIEJ KASĘ
        I WYJECHAŁA DO KOCHANYCH NIEMIEC
        MOIM ZDANIEM SĄD WINIEN NAKAZAĆ W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM UREGULOWAĆ W URZĘDACH
        SYTUACJE PRAWNĄ, KTÓRA WYNIKŁA Z NIEDOPEŁNIENIA OBOWIĄZKÓW URZĘDNICZYCH
        NIŻ WYDAWAĆ WYROK, KTÓRY DLA MNIE JEST ZDRADĄ,działaniem wbrew POLSCE I NAM,
        POLAKOM

        Czym kierują się sędziowie wydając takie kuriozalne wyroki?
        Tylko nie mówcie, że sprawiedliwością społeczną
        Jestem polakiem przez małe p bo tak się czuję w mojej POLSCE
        • pluto37 Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio 31.10.09, 18:59
          Gość portalu: ja polak napisał(a):

          > jak można wziąć kasę i jej się domagać?
          - tez jestem ciekaw..
          > [b]KSIEGI WIECZYSTE W CAŁYM KRAJU POWINNY BYĆ AKTUALNE

          - powinny. Pewnie, ze powinny. Tylko KTO to ma zrobic i KTO zaplacic?

          - PAŃSTWO -TO MY STRACIMY WSZYSTKO JEŻELI SĄDY BĘDĄ WYDAWAĆ WYROKI
          NA SZKODĘ PAŃSTWA POLSKIEGO -
          - Wydaja wyroki w imieniu Panstwa, wiec co nie gra w twoim
          rozumowaniu. A skoro piszesz MY to powiedz nam co ty osobiscie
          straciles?

          > [b]SĄD NAJWYŻSZY ODDAŁ BYŁEJ "POLCE" ZIEMIĘ I DOM CHOCIAŻ WZIĘŁA
          WCZEŚNIEJ KASĘ I WYJECHAŁA DO KOCHANYCH NIEMIEC

          Miliony Polakow wyjezdza dzis tam gdzie chce i NIKT nie ma prawa
          przejmowac ich nieruchomosci bez odszkodowania. Bez wzgledu na to
          czy przyjeli inne obywatelstwo czy nie i czy sa obecnymi Niemcami,
          Francuzami, Belgami, czy Brytyjczykami.
          W przypadku frau Trawny to gmina nie zrobila porzadku w papierach i
          trudno sie dziwic, ze sad wydal taki a nie inny wyrok.

          > Czym kierują się sędziowie wydając takie kuriozalne wyroki?
          OBOWIAZUJACYM prawem.
          Jak masz watpliwosci to ZMIEN prawo. Albo sie go UCZ. Prawa nie
          tworzy sie pod jeden przypadek, a dla wszystkich obywateli.
          Bo inaczej zawsze bedziesz ten przez male "p"
          • angrusz1 Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio 31.10.09, 19:04
            Na temat postu Pluto 37 :
            Pluto zmądrzał czy mu złość odeszła ?
          • Gość: do budy Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.09, 09:56
            pluto nie jesteś mieszkańcem tego miasta spadaj
      • Gość: Cz-wa Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.09, 09:24
        do angrusza1 spadaj z tego forum
    • Gość: AIO eselder3 ty jesetś czerwony baran IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.09, 08:27
      co moje to nie twoje wypaczony komunistyczny kałmuku a poza tym
      rozwiązać to nic AJD kumoterstwo, nijakość, no poprostu nic
      • Gość: czerwony baran Re: eselder3 ty jesetś czerwony baran IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.09, 14:54
        a ty jesteś podatny na manipulacje albo ignorant
    • Gość: genius at play Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.09, 10:14
      Irek, jestes genialny w mnozeniu nickow i partyzanckim komentowaniu. Nie pomoze to jednak w zatrzymaniu ludu 15 listopada.
      • Gość: hirek nagminne nieprzestrzeganie procedur IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.09, 10:56
        w tym knajackim grajdole medalikarzy
        • Gość: micha Re: nagminne nieprzestrzeganie procedur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.09, 12:50
          Kto nie przestrzega procedury
          bo jest wielkim jaśnie leniem,
          zanim go biskup obedrze ze skóry
          u przeoryszy przejdzie szkolenie!:-)
    • Gość: assa Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.21.pl 30.10.09, 13:52
      "Niestety, kiedyś nie dopatrzono pewnych procedur, co otworzyło im
      do tego drogę." - To są jakieś kpiny! Bajeczki na resorach.
    • Gość: xx Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.icis.pcz.pl 30.10.09, 18:48
      Przeciez ten budynek za jakis czas sam sie rozwali, bo wlasciciele nie maja
      ochoty robic tam cokolwiek i za jakis czas suma odszkodowania pewnie osiagnie
      astronomicznej wartosci.

      Latwiej wyciagac cos od innych za posrednictwem sadu niz samemu robic cokolwiek.

      • Gość: Student Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.09, 19:26
        Kwotę odszkodowania zapłaci nie rektor, ale studenci. Zapewne zwiększy się teraz ilość miejsc na studiach zaocznych i warunkowych wpisów na kolejny rok, za które się płaci. Bądźmy szczerzy są tacy wykładowcy, którzy za to, że student nie założył garnituru oblewają z hukiem i każą chodzić po wpis kilkanaście razy.Jak wytłumaczyć fakt jeśli zajęcia były trzy razy w semestrze, a student nie uzyskuje zaliczenia ćwiczeń? Tłumaczą się, że nie mają czasu przyjąć studenta, bo sobie plotkują przy kawie z innymi wykładowcami, albo zadają takie pytania przy zaliczeniu, na które sami niewieke wiedzą. Wszystko to dzieje się za przyzwoleniem Jego Magnificencji i dziekanów, bo przecież plan finansowy trzeba wyrobić.Jak wytłumaczyć fakt, że na Wydziale Pedagogicznym brakuje 0,25 punktów do zaliczenia pewnego przedmiotu. Następnym razem za te same odpowiedzi uzyskuje się wpis.Taka jest nasza AJD.
        Pozdrawiam
        • Gość: XXdyzma Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.09, 21:20
          AJD zawsze łamie przepisy prawne i wyroki sadowe!
    • Gość: frogman Typowo polskie, zero poszanowania prawa własności IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.09, 21:43
      Niestety Uczelnia i Rektorzy mają wszystko w dup...ie.
      Najlepiej siedzieć, nie płacić za nic i dewastować.
      Tyle potrafili rekorzy. NICNIEROBY częstochowskie.
      Teraz będa płakać i biadolić.
      A z tego co pamiętam budynek kole 2000 był do kupienia za 1/5 kwoty
      wysądzonej.(i na pewno uczelnia dostała ofertę)
      Ale gdyby Pan Rektor płacił z własnej kasy to by inaczej gadał ....
      Odczepcie się od właścicieli - głupie socjalistycznie myślenie.
      Każdy z Was na ich miejscu robiłby to samo !!
      Punkt widzenia zależy od punktu siedzenie.
      Te częstochowskie pseudouczelnie to siedlisko kumeterstwo i
      nieróbstwa.
      Im więcej dostaną po dupi..e to może prędzej coś się zmieni
      • pluto37 Re: Typowo polskie, zero poszanowania prawa własn 31.10.09, 02:53
        To jest typowy przyklad zalatwiania spraw wlasnosci prze komunistow.
        Oni nawet wywlaszczyc porzadnie nie potrafili nieruchomosci i zrobic
        porzadku w ksiegach wieczystych.
        Sadze, ze kiedys jakis dziennikarz powinien spytac miejskich wladcow
        ile nieruchomosci w miescie nie ma jasnego statusu wlascicielskiego.
        Warto przypomniec, ze podobne cyrki byly z Pogotowiem na
        Kilinskiego, z ulica Tuwima i w kilku innych miejscach z muzeum przy
        Katedralnej lacznie.
        • Gość: frogman Re: Typowo polskie, zero poszanowania prawa własn IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.09, 05:04
          dodałbym do tego tzw. "wille generalską" na ulicy Focha/Wolności
          oraz tereny koło szpitala na Pakitce, które kilka lat temu miasto
          zamiast oddać wywłaszczonym "wspaniałomyślnie" wnisło aportem do
          spółki.
          Która równie 'wspaniałomyślnie" upadła
          Tak to jest gdy mędy urzednicze dbają o Nasz majątek.
          Wyprowadzają kasę na lewo i prawo, byle do siebie
          • Gość: xx Re: Typowo polskie, zero poszanowania prawa własn IP: *.icis.pcz.pl 31.10.09, 13:22
            Willa Generalska jest wlasnoscia miasta i wlasnie bedzie remontowana - czesciowo
            za kase z UE. Bedzie dobrze sluzyc wszystkim.

            A z oddawaniem wywlaszczonym nie warto sie tak spieszyc w kazdym przypadku. Sa
            prywatni wlasciciele ktorzy doprowadza majatek do ruiny - jak w przypadku tej
            kamienicy na Jasnogorskiej.
        • Gość: Pl Re: Typowo polskie, zero poszanowania prawa własn IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.09, 12:59
          a najlepiej to spieprzyć za granicę i pouczać nas Polaków
      • Gość: xx Re: Typowo polskie, zero poszanowania prawa własn IP: *.icis.pcz.pl 31.10.09, 13:18
        Tutaj klania sie KOMUNA. To po pierwsze.

        Po drugie warto przejsc i zobaczyc co teraz dzieje sie z tym budynkiem - juz
        bedacym wlasnoscia prywatna.

        Kiedys to jakos wygladalo, teraz to RUINA. I prawdopodobnie za jakis czas bedzie
        nadawalo sie do wyburzenia - tutaj juz zadane Rektor nie bedzie mogl byc
        obwiniany - ladny budynek w prywatnych reakach zamienai sie w kupe gruzu.
        • Gość: Zen Re: Typowo polskie, zero poszanowania prawa własn IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 31.10.09, 13:28
          muszę przyznać Ci rację. I jeszcze jedno- jeśli ktoś złamie nogę bo chodniki nie
          są sprzątane to kto za to odpowiada?
    • Gość: Zen Żydzi właścicielami IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 31.10.09, 12:43
      czy przypadkiem właścicielami tego budynku nie są żydzi? syf wokół tej posesji ,
      kto za to odpowiada? mandaty codziennie i sprawa po pewnym czasie bedzie załatwiona.
      • Gość: s Re: Żydzi właścicielami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.09, 16:35
        idzie zima to odebrac promil tego co chca wyludzic w mandatach za
        odsniezanie
      • Gość: wkur...ny Re: Żydzi właścicielami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.09, 09:01
        Takie i podobne osoby mówią , że zależy im na tym mieście. A czy na mieszkańcach także? Jak można doprowadzić do takiego stanu budynek w centrum miasta? AJD przez te lata dbała o jego stan i za to właściciele powinni jeszcze zapłacić. Na tym forum też niektórzy siedząc za oceanem próbują nami manipulować.
      • Gość: wku..ny Re: Żydzi właścicielami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.09, 12:08
        Ustawa o utrzymaniu porządku i czystości w gminach nakazuje, by porządkował teren swej posesji oraz chodnik wzdłuż niej, bezpośrednio przy granicy. Ma usuwać wszelkie zanieczyszczenia, także błoto, śnieg, lód itp. za niewywiązywanie sie z tego obowiązku grozi mandat. Od wielu lat właściciel ma to wszystko w d..pie. Ciekaw jestem czy został za to ukarany.
        • Gość: wku...ny Re: Żydzi właścicielami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.09, 14:17
          Straż miejska nie widzi tego syfu?
    • Gość: Zen komu zależy na tym mieście? IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 09.11.09, 19:32
      odwoływać prezydenta ale po co a uczelnia niech płaci cwaniakom
      • Gość: do Zen Re: komu zależy na tym mieście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.09, 19:37
        pogielo cie a co ma prezydent miasta do tej uczelni sami narobili
        kwasu to niech bula a nie szukaja frajera ktory za ich g..a zabuli,
        wykop z kwasem tej uczelni!!
        • Gość: Zen Re: komu zależy na tym mieście? IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 09.11.09, 19:54
          Jak napisał(a) yach "Dla wyliczenia odszkodowania proponuję przyjąć
          udokumentowane zyski
          właścicieli z najmu tej nieruchomości, oczywiście od czasu kiedy
          ponownie wróciła w ich władanie.
          Skoro teraz nie są w stanie osiągać zysków, to dlaczego twierdzą, że
          jakieś utracili. "

          > pogielo cie a co ma prezydent miasta do tej uczelni sami narobili
          > kwasu to niech bula a nie szukaja frajera ktory za ich g..a
          zabuli,
          > wykop z kwasem tej uczelni!!

          a co ty masz do tej uczelni? zburzyć, zrujnować , wypier...lić oto
          twoja metoda.
          Codziennie przechodzę obok tego budynku, raczej obecnie ruiny.
          Właściciele podobnie jak niektórzy na tym forum mają to miasto
          głęboko w du..ie.
          • Gość: :) Re: komu zależy na tym mieście? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.09, 15:04
            po tym artykule liście są sprzątnięte. Jednak można sprzątać chodnik ciekawe jak spadnie śnieg?
        • storima zen lowco "ZYDKOW" 06.08.13, 01:43
          Gość portalu: do Zen napisał(a):

          > pogielo cie a co ma prezydent miasta do tej uczelni sami narobili
          > kwasu to niech bula a nie szukaja frajera ktory za ich g..a zabuli,
          > wykop z kwasem tej uczelni!!

          No to co zen,

          lowco
          "ZYDKOW"

          oni to czy ONI
          rasisto.
    • Gość: Zen Chodniki nieodśnieżone IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 31.12.09, 16:44
      niestety śnieg nie zostaje usuniety z chodników. Łatwo o wypadek
      • Gość: luron40 Re: Chodniki nieodśnieżone IP: 188.33.174.* 31.12.09, 17:31
        wlasnosc rzecz swieta egzekwowanie obowiazkow wobec wlasciceli domow i kamienic
        TO obowiazek sluzb miejskich zaznaczam SłUŻB
        • Gość: miksiu Re: Chodniki nieodśnieżone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.09, 19:22
          jaka uczelnia taki cios::))
    • Gość: nnn Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.10, 11:10
      to wyrok
    • Gość: ? Jak dzisiaj wygląda ten budynek? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.10, 14:26
      kto za to odpowiada?
    • Gość: Zen Kto jest właścicielem tego budynku IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 22.09.10, 18:09
      Niewygodny temat co? jak można dopuścić do ruiny i jeszcze na tym zarabiać
    • Gość: pytek???? Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.10, 10:44
      warto zobaczyć ten budynek teraz
      • Gość: pifw Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.10, 19:15
        grunt to oskubac instytucje publiczna (najwyzsza wyplacalnosc) i odnowic sobie na koszt panstwa budyneczek. Przyda sie na wynajem na biura.
        • Gość: he he Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.10, 10:21
          ruina a zarobić można
    • Gość: Hala Teraz to właściciela zarabiają IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.10, 08:17
      Zobaczcie jak wygląda dawny budynek WSP i przeczytajcie artykuł. Właściciele zarabiają teraz pewnie bo menele mają gdzie urządzać libacje. Przed budynkiem na chodniku syf . Ciekawa jestem opini kandydatów na prezydenta tego miasta co można z tym zrobić. Wyrok sądu też moim zdaniem to śmierdząca sprawa.
      • Gość: do Hala Re: Teraz to właściciela zarabiają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.10, 17:26
        No to zobacz jak wyglada budynek IP na ul.Dabrowskiego, róg ul. Jasnogórskeij, a w środku sypią się tynki, za kilka miesiecy beda gaworzyć o tym że własciciel rzadął oddania super budynku::))). Otóż w tym przypadku to właściiel mieszka w izraelu , a w roku 1997 był w Polsce i zaproponowąl sprzedaż budynku-mocno zniszczonego przez Uczelnię-pamiętam ten budynek z lat 76, wtedy tam chodzilem do szkoly podtawowej nr.2 i budenk byl suer, ale po latach Uczelnia doprowadzila go do ruiny , sami zobaczcie -codziennie to widac jak tynk odpada, a w srodku tez nie lepiej!.Jak znam zycie to wczesniej, czy pozniej beda musieli zapłacic odszkodowanie za zniszczenia i co bedziecie ich zalowac??, bo ja juz nie.
        • Gość: Hala Re: Teraz to właściciela zarabiają IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.10, 08:42
          jak wyglądał ten budynek jak była tam WSP a jak wygląda teraz? zobacz sam. Od czasu jak wyprowadziła się uczelnia budynek zamienia się w ruinę. Właściciele to powinni uczelni wypłacić pieiiążki za opiekowanie sie budynkiem przez te lata ;) Uczelnia się wyprowadziła i właściciele jakoś nie potrafią utrzymać budynku. Ostatnie lata pokazują kto komu powinien wypłacić odszkodowanie ;)
          • Gość: m.450 do hala Re: Teraz to właściciela zarabiają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.10, 17:02
            Pracowalem tam i wiem jak ten budynek wygladal, w piwnicach woda-Uczelnia niz z tym nie robila, potem odpadaly sufity o malo nie zabilo jednego z profesorow. Zawiadomil uczelnie ale ona tez nie odpowiadala, itp. Jako pracownik bylek WSP powiem jedno Uczelnia nie machnela nawet palcem przez tyle lat aby ten budynek od srodka byl bezpieczny (choc dostali i wynajmowali go w bardzo dobrym stanie) a doprowadzili do ruiny, obok jest nastepny budynek maly gdzie byl dziekanat WA i tez tam zostal syf. Jak patrze na to wszystko to powiem jedno ta komunistyczna ideologicznie uczelni ama tylko za zadanie jedno zniszczyc prywtna wlasnosc i isc dalej!!. Non comend!
            • Gość: Kaśka Re: Teraz to właściciela zarabiają IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.10, 12:30
              ja tam studiowałam dlaczego piszesz kłamstwa?< uczelnia nie kiwła nawet palcem> zobacz jak wygląda budynek po roku jak nie kiwnie sie palcem. Widziałeś w jakim stanie jest obecnie? idź i zobacz tylko uwazaj bo chodniki są nie odśnieżone i łatwo o upadek
    • Gość: Zen rudera nadal straszy IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 08.01.11, 14:00
      ale kokosy robią teraz właściciele. Budynek wyremontowany , chętnych na wynajem setki
    • Gość: Zen szczury opanowały budynek IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 29.04.11, 23:34
      j/w sanepid powinien zainteresować sie tym budynkiem
    • Gość: Zen Perełka IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 08.11.11, 18:59
      ten budynek teraz to cos pięknego
    • Gość: aequitas Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.12, 11:38
      Ciekawe czy duże zyski maja właściciele tego budynku teraz z najmu. Odzyskali go nie płacili wcześniej za remonty, utrzymanie , podatków itp. Odkąd właściciele odzyskali budynek wynajęli go moim zdaniem niewłaściwym lokatorom, bo jego stan jest przerażający :)
      • Gość: aequitas Re: Dla częstochowskiej uczelni taki wyrok to cio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.12, 11:44
        czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35275,7202337,Dla_czestochowskiej_uczelni_taki_wyrok_to_cios.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka