lookdawn
12.04.04, 17:30
Naj zamieściło kilka wpisów z wątku "uuuups twoja największa gafa" - fajnie
allllee:
-napisali ze sa to gafy internetowców z forum HUMORU
-nie podpisali nickami
-nie napisali ze forum jest własnością gazeta.pl (czyli nie zrobili zadnej
eklamy)
-i poprostu zrobili z tego wioche :((((