12.04.04, 17:30
Naj zamieściło kilka wpisów z wątku "uuuups twoja największa gafa" - fajnie
allllee:
-napisali ze sa to gafy internetowców z forum HUMORU
-nie podpisali nickami
-nie napisali ze forum jest własnością gazeta.pl (czyli nie zrobili zadnej
eklamy)
-i poprostu zrobili z tego wioche :((((
Obserwuj wątek
    • conena co to za NAJ?????? 12.04.04, 18:32
      jakie naj??
      o co cho???
      • Gość: piecyk gazowy Re: co to za NAJ?????? IP: *.visp.energis.pl 12.04.04, 18:47
        To taka kolorowa gazeta dla pań.
        • conena Re: co to za NAJ?????? 12.04.04, 19:34
          Gość portalu: piecyk gazowy napisał(a):

          > To taka kolorowa gazeta dla pań.
          ale, jakby nie patrzeć, jestem panią a nie znam tej gazety. cos ze mna nie tak.
          • Gość: piecyk gazowy Re: co to za NAJ?????? IP: *.visp.energis.pl 12.04.04, 19:37
            Parę lat temu non stop reklamy w TV leciały. :-)
    • wedrowiec2 Re: NAJ :( 12.04.04, 18:42
      Z Regulaminu Forum
      10.
      Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach
      Forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w "Gazecie Wyborczej" oraz
      innych mediach wydawanych przez Agorę S.A.


      Naj chyba nie jest wydawane przez Agorę S.A.
      • anahella Re: NAJ :( 12.04.04, 19:39
        Naj wychodzi nakladem zupelnie innego wydawnictwa, wiec panie redaktorki
        zachowaly sie jak ostatnie lamerki. Powinny zajac sie opisywaniem szminek i
        innych pudrow a nie robic sobie obciach w interncie.
        • Gość: balet Re: NAJ :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.04, 08:45
          Niech admini się tym zajmą. Gazeta może wyprocesować kasę i podreperować stan
          forum.
          • lookdawn Re: NAJ :( 13.04.04, 15:11
            agora odrazu, bez zastanowienia zrobiłaby reklamę forum. Jak to było np z
            lepiejami. Panie (panowie??) z Naj z pewnością to przeczytają skoro -
            odwiedzały to forum to i odwiedzą(bo sie nie spodziewają ze wykryliśmy) Nie
            ładnie.
            Admini! powiadomcie kogoś w gazecie o tej sprawie ok??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka