Dodaj do ulubionych

Mój pies szczeka !!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 15:49
Witam, ostatnio dostałem od swojej spółdzielni mieszkaniowej pismo wzywajace
mnie na Radę Osiedla z powodu zakłócania spokoju przez mojego psa - Cezara.
Głupawa administracja osiedla(nieprzychylna jakimkolwiek zwierzętom) na
wniosek mojej sąsiadki z góry (tylko jej przeszkadza mój pies) organizuje tak
absurdalne rzeczy zamiast skupić się nad innymi statutowymi obowiązkami. Mój
pies owszem szczeka (jak każdy inny) gdy przebywa na balkonie ale nigdy nie
dzieje się to w godzinach wieczornych i porannych. Już raz upierdliwa
sąsiadka straszyła mnie poprzez administrację osiedla strażą miejską,
zgodziłem sie na weryfikację aktywnosci mojego psa przez wspomniane służby.
Proszę o jakieś sensowne rady bo juz mnie szlag trafia. Zainteresowanych
informuję że mowa tu o SM Stoczniowiec Gdynia.

Obserwuj wątek
    • Gość: Muraszka Re: Mój pies szczeka !!! IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 04.06.04, 22:23
      Taki pies, jaki pan. Nie ma cudów coś przegapiłeś w jego młodosci.Psu jak i
      dzieciom należy się wychowanie nie tylko hodowla.
      Pomyśl, jesteś lekarzem chirurgiem , wróciłes z nocnego dyżuru, a pies sąsiada
      ujada całe dnie na balkonie. Idziesz znowu na dużur , niewyspany. Pogotowie
      przywozi nieprzytomnego sasiada (własciciela psa, który całe dnie szczeka na
      balkonie). Nie widzisz na oczy , jesteś niewyspany, zestresowany , bo pies cały
      dzien ujadał na wszystko , co sie rusza. Bierzesz skalpel i obcinasz sąsiadowi
      nie to co należało.Kto winien? Pies?????????????????????
      • Gość: Retro Re: Mój pies szczeka !!! IP: *.dip.t-dialin.net 04.06.04, 22:42
        Uspij go!
        • Gość: suka Re: Mój pies szczeka !!! IP: *.gdynia.mm.pl 04.06.04, 22:51
          wrrrrrrrrrrrrr,
          • Gość: Muraszka Re: Mój pies szczeka !!! IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 04.06.04, 22:54
            Uśpić psa ? A za co?
        • Gość: bolo debil?? IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.04, 23:31
          chyba ciebie uśpię, debilu
        • umfana Re: Mój pies szczeka !!! 06.06.04, 06:02
          sam sie uspij!
    • Gość: ilquad Pies? Na balkonie? IP: *.limes.com.pl 05.06.04, 11:18
      To jest maltretowanie zwierząt! Jeszcze lęku wysokości dostanie!
    • narysuj.mi.baranka Re: Mój pies szczeka !!! 06.06.04, 11:45
      Sprobuj zastosowac taki myk: badz mily i uprzejmy dla tej sasiadki, bo
      zazwyczaj takie akcje przeciwko zwierzetom wynikaja z ludzkiego zgorzknienia.
      Mowie Ci to sprawdzona metoda:)
      Powodzenia.
      • Gość: Muraszka Re: Mój pies szczeka !!! IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 06.06.04, 12:28
        Nie jestem przeciwna zwierzętom, pomagam im. Opiekuje się bezdomnymi kotami, bo
        schronisko nie potrafi pomóc.Ale sa ludzie, którzy wystawiają na balkon psa, bo
        nie chce im sie tego psa wyprowadzić , bo w pokoju im śmierdzi. Obok mojego
        bloku jest ,taki balkon.Biedne zwierzatko szczeka 14 godzin , 15 godzin, to
        jest nie do wytrzymania nawet z dużej odległości.A mież to obok, to jest
        koszmar. Współczuję tej kobiecie ! Winny jest wyłącznie własciciel psa .
        Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami powinno w to wkroczyć .Ten pies jest
        zaniedbany , traktowany jak zabawka.Właściciel nie ma wyobraźni, jest
        nieodpowiedzialny.
        • narysuj.mi.baranka Re: Mój pies szczeka !!! 06.06.04, 17:16
          Zrobilas cos w sprawie pieska, ktory kolo Ciebie szczeka 15 godzin? Bylas u
          tych ludzi? Zgadzam sie z Toba, sa tacy ludzie. Lecz wiele jest tez ludzi,
          ktorych draznia zwierzeta, bo sami nie chca i nie potrafia ich pokochac.
          Mysle, ze tych ludzi jest wiecej.
    • grail Re: Mój pies szczeka !!! 06.06.04, 12:34
      Trzymasz psa na balkonie???
      No to jesteś nazywając rzeczy po imieniu pieprzonym zwyrodnialcem.
      Mam psa, który zostaje sam, ale zostaje w mieszkaniu, więc ma więcej miejsca,
      może w spokoju przespać czas mojej nieobecności i nie mam problemu ze
      szczekaniem.
      Zastanów się gościu, czy jesteś na tyle odpowiedzialny, żeby mieć psa...
      • Gość: Muraszka Re: Mój pies szczeka !!! IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 06.06.04, 12:54
        Nareszcie ktoś , kto naprawde kocha zwierzatko, które ma.
      • Gość: SEBASTIAN Re: Mój pies szczeka !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.04, 15:57
        Trochę nie zrozumieliście problemu, pies ma swobodny dostęp do balkonu podczas
        obecności domowników i czasem zaszczeka na przechodzace pod oknem inne mu
        podobne. W czasie naszej nieobecności zajmuje zaszczytne miejsce na kanapie lub
        gdzie tylko mu się spodoba wewnątrz mieszkania. Problemem jest nie on ale
        jebnięta sąsiadka i administracja osiedla, która takie chore skargi przyjmuje i
        z ich powodu zwołuje radę osiedla. Trudno to pojąć? On nie zagraża spokojowi na
        całym osiedlu tylko jednej przeszkadza sfrustrowanej babie. Oprócz psa
        przeszkadza jej także głosne tłuczenie kotletów sąsiadów mieszkających nad nią.
        • grail Re: Mój pies szczeka !!! 09.06.04, 19:52
          aaa... no jeśli tak to zwracam honor.
    • pan_pndzelek Re: Mój pies szczeka !!! 06.06.04, 17:09
      Usuń mu chirurgicznie struny głosowe... to jest możliwe... będzie tylko
      otwierał pysk jak karp...

      PS. Mimo, że mam psa (wychowanego nie szczekającego) to też by mnie wkurwiał
      taki kundel ujadający na balkonie i też próbowałbym wpłynąć na właściciela-
      idiotę poprzez administrację domu...
      • Gość: Dusza-Du Szewski Re: Mój pies szczeka !!! IP: *.dip.t-dialin.net 06.06.04, 22:08
        Jako prawdziwy milosnik zwierzat proponuje elektrowstrzasy.Juz prawie sto lat
        temu radziecki uczon Pawlow odkryl ze zwierzeta rozumu nie maja,lecz maja
        odruchy.Wykorzystal to moj znajomy do tresury swego psa.Ile razy pies probowal
        pozywic sie kielbasa slaska,tyle razy dostawal elektrowstrzas.po paru
        miesiacach tresury,pies przechodzil kolo sklepu miesnego na druga strone ulicy.
        Potrzebny do elektrowstrzasow prad,najlepiej wytwarzac induktorem
        telefonicznym.Ostrzegam jednak przed stosowaniem induktorow
        poniemieckich.Znajomy wlasnie takiego uzyl,i pies nie tylko ze odskakiwal od
        kielbasy to jeszcze jakos dziwnie unosil prawa lape.
        Jesli pies okaze sie malo zdolny,to mozesz sprobowac zaaplikowac
        elektrowstrzasy sasiadce.
        • Gość: szadu Re: Mój pies szczeka !!! IP: *.nsm.pl / *.nsm.pl 07.06.04, 20:05
          Dusza, przeczytaj jeszcze raz swoje wypociny, co za bzdety
          sadzisz.................
    • Gość: kasia Re: Mój pies szczeka !!! IP: *.delfnet.pl / 213.17.198.* 09.06.04, 19:58
      wyjdź na balkon i szczekaj razem z psem.. ucieszy się z tego :)
    • zielonki Re: SKANDAL !!! 10.06.04, 01:30
      NIE MA RADY. Kup psu dom z ogródkiem wstrętny sadysto.
    • zievallo Re: Mój pies szczeka !!! 10.06.04, 05:37
      a moj miauczy!
      • Gość: Twój kot,lub pies? Re: Mój pies szczeka !!! IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 11.06.04, 12:45
        Gospodarzu, mówisz o mnie? Miauczę , bo jestem kotem. Nie wiedziałeś?
        Nareszcie pogadaj zemną.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka