grovana
21.01.05, 14:36
Serdecznie prosze o rozwianie moich watpliwosci Szanownych Ekspertow. W
postach tego Forum przewijaja sie rozne, acz autorytatywne instrukcje w
przedmiocie formularzy PIT, jakie powinny skladac wspolnoty mieszkaniowe.
Dokladniej prosze o informacje - ktory z PITow ( za 2004 rok ) nnalezy wyslac
do US w przypadku wynagrodzenia wyplacanego członkowi zarzadu na podstawie
uchwaly wspolnoty. CZy ma to byc PIT 8A czy 8C czy moze 11/8B. I jeszce jedna
prośba.... czy nalezy skladac jakies PITy ( miesieczne) i odprowadzac
miesieczne zaliczki na podatek w przypadku wynagrodzenia miesiecznego w
kwocie 400,00 zl ? i w kwocie 250,00 (brutto)?