Gość: smgl IP: 195.177.197.* 09.02.05, 17:10 witam... ostatnio w Trojce leci taka piosenka... kobiecy glos spiewa: Sempre!...cos tam po hiszpansku... pozniej: i give you my love, stealing(?) your heart and i won`t let you go. i tak w kolko zna ktos tytul lub wykonawce tego utworu ? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dj-ka Re: co to za piosenka??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 21:11 jerry ropero & sabor feat. jaqueline - coracao chyba o to ci chodziło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: co to za piosenka??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.05, 17:24 o dzieki ja tez tego szukalem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ada Re: co to za piosenka??? IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 12.03.05, 14:35 He...ja też szukałam...)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fajnadziewczynka:] Re: co to za piosenka??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.05, 21:46 hejka:] nie znam tytulu ale to musi byc beznadziejna piosenka(bez obrazy nie krytykuje) skoro leci takie cóś w kolko... tak wogole zmieniajac temacik lubisz 3 Wymiar?? Odpowiedz Link Zgłoś