lohengrin77
04.04.05, 21:18
Przy balkonach w budynku C (chodzi mi o balkony od podwórka, na lewo od
wejścia) od góry do dołu budynków ścieka jakieś swiństwo, tworząc czarne
zacieki po bokach.
Nie wiem, czy to z jednego z górnych balkonów, czy też z każdego, a może z
obróbki dachu. Niemniej na beżowej elewacji czarne strużki paskudztwa
wyglądają okropnie. W innych budynkach jest - z tego, co widziałem - normalnie.
Sprawę zgłosiłem inspektorowi, na razie bez echa - więc może na forum.