Dodaj do ulubionych

Kurs astrologii Wojciecha Jozwiaka

16.07.05, 21:11
Witam czy ktos moze napisac mi jakies informacje o internetowym kursie
astrologii Wojciecha Jozwiaka? Moze ktos w nim uczestniczyl? Prosze o
wszelkie informacje. Pozdrawiam i dziekuje!
Obserwuj wątek
    • anahella Re: Kurs astrologii Wojciecha Jozwiaka 16.07.05, 21:19
      Nie uczestnicze w kursie p. Jozwiaka, wiec trudno mi ocenic. Z tego co wiem to
      kilku forumowiczow bierze w nim udzial - mysle ze sie wypowiedza. Tylko
      slyszalam od jednego uczestnika ze jest wartosciowy. Widzialam Twoje zapytanie
      na Wrozbiarstwie i mysle ze to chyba najlepszy sposob na nauke gdy jestes za
      granica.
      Kursow ESKK w ogole na oczy nie widzialam.
    • lolinieboli Re: Kurs astrologii Wojciecha Jozwiaka 16.07.05, 21:28


      TU sam Wojciech Jozwiak pisze o internetowym kursie

      www.taraka.pl/index.php?id=_kursastro2005.htm
    • lwi2 Re: Kurs astrologii Wojciecha Jozwiaka 16.07.05, 21:59
      Zrób sobie porównanie swojego horoskopu z horoskopem W.J., może Ci to podpowie
      czy to Twój mistrz! Przeczytaj książki W.J., i zobaczysz.
      Ja byłam na kursie przedinternetowym, "na żywo", i myślę, że na internetowym
      zakres jest podobny, a jeśli tak, to polecam. Nauczysz się astrologii której w
      książkach właściwie nie przeczytasz, coś takiego jak można poczytać trochę
      na "Tarace". W.J. zwraca uwagę na małe aspekty, wiele horoskopów ma taką
      budowę, że bez małych aspektów ich nie zrozumiesz, może taki jest Twój
      horoskop? Bo mój właśnie takim się okazał, i gdybym nie trafiła na ten kurs u
      W.J. nie wiedziałabym tego pewnie do dzisiaj.
      Lwi
      • zeta23 Re: Kurs astrologii Wojciecha Jozwiaka 16.07.05, 22:23
        Pan Jóźwiak dogłębnie i szczegółowo uczy astrologii i z całą pewnoscią moge ci
        polecic ten kurs. Naprawde dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć i nauczyć.
        Dzięki temu kursowi spojrzałam jeszce od innej strony na astrologię, a tego w
        żadnej książce jeszcze nie przeczytałam. To jest naprawde solidny nauczyciel.
        Polecam!
        • asixaj Dziekuje bardzo za odpowiedzi! 17.07.05, 00:11
          Zapisze sie na kurs. Dzieki!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka