asixaj 16.07.05, 21:11 Witam czy ktos moze napisac mi jakies informacje o internetowym kursie astrologii Wojciecha Jozwiaka? Moze ktos w nim uczestniczyl? Prosze o wszelkie informacje. Pozdrawiam i dziekuje! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anahella Re: Kurs astrologii Wojciecha Jozwiaka 16.07.05, 21:19 Nie uczestnicze w kursie p. Jozwiaka, wiec trudno mi ocenic. Z tego co wiem to kilku forumowiczow bierze w nim udzial - mysle ze sie wypowiedza. Tylko slyszalam od jednego uczestnika ze jest wartosciowy. Widzialam Twoje zapytanie na Wrozbiarstwie i mysle ze to chyba najlepszy sposob na nauke gdy jestes za granica. Kursow ESKK w ogole na oczy nie widzialam. Odpowiedz Link
lolinieboli Re: Kurs astrologii Wojciecha Jozwiaka 16.07.05, 21:28 TU sam Wojciech Jozwiak pisze o internetowym kursie www.taraka.pl/index.php?id=_kursastro2005.htm Odpowiedz Link
lwi2 Re: Kurs astrologii Wojciecha Jozwiaka 16.07.05, 21:59 Zrób sobie porównanie swojego horoskopu z horoskopem W.J., może Ci to podpowie czy to Twój mistrz! Przeczytaj książki W.J., i zobaczysz. Ja byłam na kursie przedinternetowym, "na żywo", i myślę, że na internetowym zakres jest podobny, a jeśli tak, to polecam. Nauczysz się astrologii której w książkach właściwie nie przeczytasz, coś takiego jak można poczytać trochę na "Tarace". W.J. zwraca uwagę na małe aspekty, wiele horoskopów ma taką budowę, że bez małych aspektów ich nie zrozumiesz, może taki jest Twój horoskop? Bo mój właśnie takim się okazał, i gdybym nie trafiła na ten kurs u W.J. nie wiedziałabym tego pewnie do dzisiaj. Lwi Odpowiedz Link
zeta23 Re: Kurs astrologii Wojciecha Jozwiaka 16.07.05, 22:23 Pan Jóźwiak dogłębnie i szczegółowo uczy astrologii i z całą pewnoscią moge ci polecic ten kurs. Naprawde dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć i nauczyć. Dzięki temu kursowi spojrzałam jeszce od innej strony na astrologię, a tego w żadnej książce jeszcze nie przeczytałam. To jest naprawde solidny nauczyciel. Polecam! Odpowiedz Link