Dodaj do ulubionych

Znajomość :)

10.09.18, 20:48
Witaj chciałabym zapytać o pewnego pana X i naszą znajomość:

1. Co on myśli na mój temat?
2. Jaka jest szansa na spotkanie?
3. Jak rozwinie się nasza znajomość ?

Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję smile
Obserwuj wątek
  • oyala Re: Znajomość :) 11.09.18, 17:16
   Dziękuję.
   1/ myśli pana X : Gwiazda + 3 kielichów +Koło - ostatnia karta pokazuje, że raczej nie jest ciągle związany z myśleniem o was/o tobie. Prawdopodobnie mile odczuwa (lub wspomina) wasze spotkania i wspólnie spędzony czas, jednak jest to takie niestabilne i niepewne. Jeśli byliście razem (nie tylko jako związek, ale np. w pracy itp), on się raczej oddala we wspomnieniach, brak w tym stabilności i wskazania, że często myśli o tobie.Jednak gdy wspomina, to jego odczucia pozostają pozytywne.
   2/ spotkanie: Rycerz buław + Rycerz mieczy + Głupiec - nie bardzo w tych kartach widać spotkanie, nawet jemu nie zależy na tym - to pokazuje Głupiec. Wspomnienia mogą być przyjemne, jednak spotkanie to już zobowiązanie. Jeśli nawet dojdzie do przypadkowego spotkania, będzie ono krótkie, spontaniczne i bez konkretów na przyszłość.
   3/ wg kart nie będzie spotkania, więc, jakby szanse na rozwój znajomości są nikłe, dlatego wyciagnelam tylko jedną kartę - Wisielec , która (niestety) pokazała brak zainteresowania, stagnację, utkwienie w martwym punkcie i brak reakcji.
   Tak wygląda, że wasza znajomość/relacja/układ był serdeczny, ale oprócz (czasem) ciepłej pamięci o sobie, nie powróci nic innego. smile
   • majeczkova Re: Znajomość :) 11.09.18, 18:39
    Dziękuję bardzo smile
    Chociaż miałam nutkę nadziei, że bardziej pozytywnie wyjdzie..
    Pozdrawiam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka