Dodaj do ulubionych

Janus50 powrócił :-)

20.05.18, 19:59
Witajcie
Po dłuższej nieobecności ponownie jestem na forum smile Postaram się w miarę możliwości wspierać was w poznawaniu tajników numerologii.
Cieszy mnie bardzo, że to forum, mimo mojej nieobecności dalej jest aktywnesmile
Pozdrowionka serdecznie
Janus50
Obserwuj wątek
        • gos80 Re: Janus50 powrócił :-) 29.05.18, 15:07
          Panie Januszu czy mogę Pana prosić o pomoc. To już dość pilne bo nie wiem co robić - bez Pana wiedzy sad(((
          Chciałam się dowiedzieć wszystkiego co może mi być pomocne przy zakładaniu własnej 1-os. działalności gospodarczej. Firmę muszę założyć najpóźniej do 6.06.2018. Kiedy dokładnie powinnam ją zarejestrować i rozpocząć działalność, żeby wszystko miało szanse powodzenia i rozwoju. Firma będzie sklepem internetowym z ozdobami imprezowymi. Jaki numer powinna mieć nazwa? Kiedy powinnam zacząć ją promować itd.
          Dodam, że jestem numerologiczną 8 (ta liczba wychodzi mi po dodaniu cyfr z daty urodzenia). Moje imię ma 6 spółgłosek i 4 samogłoski a liczba po dodaniu cyfr z imienia to 6 a z nazwiska 7
          Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pomoc.
    • mhdabrowska Re: Janus50 powrócił :-) 08.06.18, 00:07
      witam
      dopiero jestem nowa w tematach numerologi ale przechodze przez ardzo trudny okres w moim zyciu i sukam dobrego numerologa, czy bylby mi pan w stanie pomoc? moglibysmy skontaktowac sie na priv email. dziekuje i pozdrawiam gosia
    • veranova Re: Janus50 powrócił :-) 06.07.18, 10:14
      Witam serdecznie Panie Janus50. Czy jest jakaś możliwość skontaktowania się z Panem? Mam pilną sprawę związana z zakładaniem firmy i chciałabym skonsultować się z Panem, bo jestem wielka fanka Pana wiedzy,amam mało czasu na podjęcie trafne decyzji. Oczywiście chciałabym mieć też możliwość rewanżu za Pana ewentualną pomoc. Czy jest możliwość prywatnej rozmowy? Pozdrawiam, Insomnia
    • ard-na Re: Janus50 powrócił :-) 01.09.18, 22:35
      super ciesze sie wiec ja mam pytanie do PANA STARA DUSZA PROSZE O ROZWINIECIE GLEBIEJ TEMATU CZY7 I 9 TO STARE DUSZE CZY 33 JEST STARSZA CZY JESLI W PORTRECIE JEST KILKA WIBRACJI MISTRZOWSKICH TO STARE DUSZE ? I TAKIE JEDNO PYTANIE CZY NP 22 JEST STARSZA OD 9 WIEM ZE ZADALAM DOSC SKOMPLIKOWANE ALE MYSLE ZE WIE PAN CO MAM NA MYSLI DZIEKUJE I JESZCZE JEDNO CO MNIE INTERESUJE DATA SMIERCI. wiem ze to niechetny temat ale tez warto go rozwinac ... kilka razy uslyszalam a stracilam niedawno kogos i te wibracje nie daja mi spokoju ... dziekuje fajnie ze pan wrocil brakuje w POLSCE TEGO ...
      • klaudia105 Re: Janus50 powrócił :-) 02.10.18, 21:37
        Witam Panie Januszu. Czy mógłby Pan powiedzieć czy związek numerologicznej 7 urodzonej dnia 09.07.1989 ma szansę z mężczyzną, numerologiczna mistrzowska 11, urodzona dnia 18.01.1981. Bardzo proszę o pomoc.
    • ambi83 Re: Janus50 powrócił :-) 07.05.19, 20:18
      Witam,
      jakie zagrozenia niesie ze soba data slubu 6.07.2019 - wychodzi liczna karmiczna 7/16,co wnosi ta liczba
      jezeli chodzi o rok osobisty to moj 5, narzeczonego 4
      miesiac moj 3, narzeczonego 2, dzien osobisty mój 9 (co moze oznaczac ta 9 dla mnie)?, narzeczonego 8
      w jaki sposob te liczby beda oddzialywac na nasze malzenstwo
    • gerkam Re: Janus50 powrócił :-) 09.06.19, 01:26
      Witam, proszę o podpowiedź. Nazwa firmy 9, osobiście jestem 11.
      Pytanie- co dodać żeby zmienić wibracje nazwy firmy ( jaka wibracja najkorzystniejsza do tworzenia biżuterii i jej sprzedaży)
      Pytanie-jaka datę wybrać jako żeby zmodyfikować nazwę i od razu zmienić numerologiczne przeznaczenie firmy.
      Pozdrawiam
    • marthaw8 Re: Janus50 powrócił :-) 19.01.20, 01:33
      Witam Panie Januszu

Przypadkiem zastanawiając się jak się ma numerologia do decyzji nt zakupu domu natrafiłam tutaj na Pana. Bardzo chciałabym prosić Pana o pomoc w podjęciu decyzji czy wziąć kredyt na mieszkanie w tym roku czy może odczekać rok? Dwa? Wkład już jest ale mam mieszane uczucia. Bardzo serdecznie dziękuję za Pańską pomoc. Marta 8/01/1986
    • blucaktus Re: Janus50 powrócił :-) 10.06.20, 17:23
      Super! Witam po latach smile Panie Januszu od lutego trwają u mnie lata pustki. I mam pytanie czy jest możliwość określić od którego dokładnie dnia i do kiedy? pytam bo zaczęłam od 3 lutego nową pracę, a podobno to co rozpoczęliśmy w latach pustki nie ma szans przetrwania.... I drugie pytanie od kiedy zacznie się u mnie ten 3 szczyt o wibracji 1, i PZ 1? Data ur. 05.08.1981. Pozdrawiam serdecznie!
    • neva123 Re: Janus50 powrócił :-) 14.06.20, 23:14
      Witam, Panie Januszu. Chciałabym poprosić o pomoc w wyborze imienia córki. Wg daty urodzenia jest numerologiczną 5. Wybieramy spośród  3 imion, które w połączeniu z nazwiskiem są numerologiczną 1, 3 oraz 8. Która kombinacja z 5 będzie dla dziecka najlepsza? Dodam, że sprawa jest dość pilna smile Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Marysia
    • immortal11 Re: Janus50 powrócił :-) 30.08.20, 18:13
      Panie Januszu bardzo proszę o podpowiedź jaka będzie najlepsza wibracja dla firmy taksówkarskiej która startuje 2.09.2020
      To firma rodzinna, jednoosobowa działalność z zatrudnieniem członka rodziny
      Suma liczb imienia i nazwiska:
      36 (9) + 21 (3) = 12 (3)

Pozdrawiam serdecznie
    • jan.nowak88 Re: Janus50 powrócił :-) 14.12.20, 14:29
      Dzień dobry Panie Januszu,

Zwracam się do Pana z wielką prośbą o wyjaśnienie pewnych kwestii numerologicznych i prośbą o wskazówki w wymiarze definicyjnym.

Pracuję od bardzo dawna nad nazwą innowacyjnego przedsięwzięcia/domeny internetowej i mam problem ze znalezieniem optymalnej nazwy ponieważ jest to skomplikowane z wielu (nie tylko numerologicznych ) względów, a pewne nieścisłości numerologiczne nie ułatwiają mi zadania. W końcu znalazłem chyba właściwą nazwę, jednak brak jasnej wykładni numerologicznej bardzo utrudnia mi podjęcie decyzji.

Udało mi się co prawda rozgryźć kwestię kwalifikacji litery "y" jako spółgłoska lub samogłoska, jednak pojawiają się inne pytania:

1. Czy w obliczeniach liczb mistrzowskich nazw/domen, istotna jest suma samogłosek i spółgłosek ?
      (np. GOOGLE określa się często jako 7 czyli 7+6+6+7+3+5=34 = 7)

Czy jednak istotna jest taka sama Liczba Duszy i Liczba Realizacji Intymnej ?
      (Dla GOOGLE L. Duszy 6+6+5 = 8/17, a L. Real. Intymnej 7+7+3 = 8/17, co daje L. Ekspresji w postaci potężnej Liczby Mistrzowskiej 88 z bodaj najbardziej opiekuńczymi podliczbami 17 w obu przypadkach).

2. Może być jednak odwrotnie - proste obliczenie sumy samogłosek i spółgłosek może dać liczbę mistrzowską -
      (np. MAYBELLINE 4+1+7+2+5+3+3+9+5+5 = 44)

Jednocześnie L. Duszy i L. Realizacji Intymnej nie są taką samą liczbą, a co więcej podliczby są różne -
      (L. Duszy to 1+7+5+9+5 = 9/27 oraz L. Real. Intymnej 4+2+3+3+5 = 8/17, co wciąż jednak po zsumowaniu daje L. Ekspresji 8/44).

Czy wyliczenie wibracji w przypadkach takich jak Google (8 i 8 daje 88) oznacza Liczbę Mistrzowską? Czy jednak wyliczenie wibracji takich jak Maybelline (suma liter daje 44) oznacza Liczbę Mistrzowską? A może w obu przypadkach mamy do czynienia z L. Mistrzowską ?

3. Czy wartość numerologiczną domeny internetowej powinno się obliczać wraz z rozszerzeniem? (Np. Google.com ponownie zmieni wartość w przypadku obliczenia z rozszerzeniem "com" 7+6+6+7+3+5+3+6+4 = 2/11/47, a więc czy Google jest zwykłą 7-ką, mistrzowską 88-ką czy 11-ką ?)
      Rozumiem, że firma działająca stricte w Internecie może być zakwalifikowana do obliczeń wraz z domeną, ale co jeśli domena dotyczy np. Internetu Rzeczy (IoT) ?
      Wtedy jak sama nazwa wskazuje aplikacja internetowa ma oddziaływać w świecie realnym... Czy należy wliczać domenę czy nie?

Czy mógłbym liczyć na interpretację powyższych wątpliwości? Gdyby zechciał Pan się odnieść do powyższego byłbym bardzo zobowiązany.

Z pozdrowieniami Jan.
    • iloflo0034 Re: Janus50 powrócił :-) 08.02.21, 13:44
      Dzień dobry,
      Dopiero ucze sie numerologii i bardzo będe wdzięczna za pomoc.

Planuje otworzyć firmę architektury wnętrz oraz wizualizacji 3d.
      Koszytajac z kalkulatora numerologicznego wyszły mi takie dane.
      Nazwa: Moon studio - 1/46
      Data założenia - 6.06.2021 - 8
      Liczba przeznaczenia - 9
      Myśli Pan że to dobre liczby dla tego typu działalności? Dodam że jestem numerologiczną 5

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka