Dodaj do ulubionych

Janus50 powrócił :-)

20.05.18, 19:59
Witajcie
Po dłuższej nieobecności ponownie jestem na forum smile Postaram się w miarę możliwości wspierać was w poznawaniu tajników numerologii.
Cieszy mnie bardzo, że to forum, mimo mojej nieobecności dalej jest aktywnesmile
Pozdrowionka serdecznie
Janus50
Obserwuj wątek
        • gos80 Re: Janus50 powrócił :-) 29.05.18, 15:07
          Panie Januszu czy mogę Pana prosić o pomoc. To już dość pilne bo nie wiem co robić - bez Pana wiedzy sad(((
          Chciałam się dowiedzieć wszystkiego co może mi być pomocne przy zakładaniu własnej 1-os. działalności gospodarczej. Firmę muszę założyć najpóźniej do 6.06.2018. Kiedy dokładnie powinnam ją zarejestrować i rozpocząć działalność, żeby wszystko miało szanse powodzenia i rozwoju. Firma będzie sklepem internetowym z ozdobami imprezowymi. Jaki numer powinna mieć nazwa? Kiedy powinnam zacząć ją promować itd.
          Dodam, że jestem numerologiczną 8 (ta liczba wychodzi mi po dodaniu cyfr z daty urodzenia). Moje imię ma 6 spółgłosek i 4 samogłoski a liczba po dodaniu cyfr z imienia to 6 a z nazwiska 7
          Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pomoc.
    • mhdabrowska Re: Janus50 powrócił :-) 08.06.18, 00:07
      witam
      dopiero jestem nowa w tematach numerologi ale przechodze przez ardzo trudny okres w moim zyciu i sukam dobrego numerologa, czy bylby mi pan w stanie pomoc? moglibysmy skontaktowac sie na priv email. dziekuje i pozdrawiam gosia
    • veranova Re: Janus50 powrócił :-) 06.07.18, 10:14
      Witam serdecznie Panie Janus50. Czy jest jakaś możliwość skontaktowania się z Panem? Mam pilną sprawę związana z zakładaniem firmy i chciałabym skonsultować się z Panem, bo jestem wielka fanka Pana wiedzy,amam mało czasu na podjęcie trafne decyzji. Oczywiście chciałabym mieć też możliwość rewanżu za Pana ewentualną pomoc. Czy jest możliwość prywatnej rozmowy? Pozdrawiam, Insomnia
    • ard-na Re: Janus50 powrócił :-) 01.09.18, 22:35
      super ciesze sie wiec ja mam pytanie do PANA STARA DUSZA PROSZE O ROZWINIECIE GLEBIEJ TEMATU CZY7 I 9 TO STARE DUSZE CZY 33 JEST STARSZA CZY JESLI W PORTRECIE JEST KILKA WIBRACJI MISTRZOWSKICH TO STARE DUSZE ? I TAKIE JEDNO PYTANIE CZY NP 22 JEST STARSZA OD 9 WIEM ZE ZADALAM DOSC SKOMPLIKOWANE ALE MYSLE ZE WIE PAN CO MAM NA MYSLI DZIEKUJE I JESZCZE JEDNO CO MNIE INTERESUJE DATA SMIERCI. wiem ze to niechetny temat ale tez warto go rozwinac ... kilka razy uslyszalam a stracilam niedawno kogos i te wibracje nie daja mi spokoju ... dziekuje fajnie ze pan wrocil brakuje w POLSCE TEGO ...
      • klaudia105 Re: Janus50 powrócił :-) 02.10.18, 21:37
        Witam Panie Januszu. Czy mógłby Pan powiedzieć czy związek numerologicznej 7 urodzonej dnia 09.07.1989 ma szansę z mężczyzną, numerologiczna mistrzowska 11, urodzona dnia 18.01.1981. Bardzo proszę o pomoc.
    • ambi83 Re: Janus50 powrócił :-) 07.05.19, 20:18
      Witam,
      jakie zagrozenia niesie ze soba data slubu 6.07.2019 - wychodzi liczna karmiczna 7/16,co wnosi ta liczba
      jezeli chodzi o rok osobisty to moj 5, narzeczonego 4
      miesiac moj 3, narzeczonego 2, dzien osobisty mój 9 (co moze oznaczac ta 9 dla mnie)?, narzeczonego 8
      w jaki sposob te liczby beda oddzialywac na nasze malzenstwo
    • gerkam Re: Janus50 powrócił :-) 09.06.19, 01:26
      Witam, proszę o podpowiedź. Nazwa firmy 9, osobiście jestem 11.
      Pytanie- co dodać żeby zmienić wibracje nazwy firmy ( jaka wibracja najkorzystniejsza do tworzenia biżuterii i jej sprzedaży)
      Pytanie-jaka datę wybrać jako żeby zmodyfikować nazwę i od razu zmienić numerologiczne przeznaczenie firmy.
      Pozdrawiam
    • marthaw8 Re: Janus50 powrócił :-) 19.01.20, 01:33
      Witam Panie Januszu

Przypadkiem zastanawiając się jak się ma numerologia do decyzji nt zakupu domu natrafiłam tutaj na Pana. Bardzo chciałabym prosić Pana o pomoc w podjęciu decyzji czy wziąć kredyt na mieszkanie w tym roku czy może odczekać rok? Dwa? Wkład już jest ale mam mieszane uczucia. Bardzo serdecznie dziękuję za Pańską pomoc. Marta 8/01/1986
    • blucaktus Re: Janus50 powrócił :-) 10.06.20, 17:23
      Super! Witam po latach smile Panie Januszu od lutego trwają u mnie lata pustki. I mam pytanie czy jest możliwość określić od którego dokładnie dnia i do kiedy? pytam bo zaczęłam od 3 lutego nową pracę, a podobno to co rozpoczęliśmy w latach pustki nie ma szans przetrwania.... I drugie pytanie od kiedy zacznie się u mnie ten 3 szczyt o wibracji 1, i PZ 1? Data ur. 05.08.1981. Pozdrawiam serdecznie!
    • neva123 Re: Janus50 powrócił :-) 14.06.20, 23:14
      Witam, Panie Januszu. Chciałabym poprosić o pomoc w wyborze imienia córki. Wg daty urodzenia jest numerologiczną 5. Wybieramy spośród  3 imion, które w połączeniu z nazwiskiem są numerologiczną 1, 3 oraz 8. Która kombinacja z 5 będzie dla dziecka najlepsza? Dodam, że sprawa jest dość pilna smile Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Marysia
    • immortal11 Re: Janus50 powrócił :-) 30.08.20, 18:13
      Panie Januszu bardzo proszę o podpowiedź jaka będzie najlepsza wibracja dla firmy taksówkarskiej która startuje 2.09.2020
      To firma rodzinna, jednoosobowa działalność z zatrudnieniem członka rodziny
      Suma liczb imienia i nazwiska:
      36 (9) + 21 (3) = 12 (3)

Pozdrawiam serdecznie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka