Dodaj do ulubionych

Tusk PO kontra Bialorus

01.08.05, 12:55
Jak kazdego Polaka nie podoba mi sie konflikt P-B
Jak PO wnosila ze zakazac sportowcom Bialoruskim startu w zawodach
usmiechnelam sie z politowaniem Tusk mnie zirytowal wykorzystywanie konfliktu
z Bialorusia w wyborach a mieszanie w to UE przypomina mi skarzenie sie
nauczycielce ze oni sa niegrzeczni :)

a wy macie zdanie na ten temat
lub jakis sensowny pomysl jak to zalatwic ?
Obserwuj wątek
    • antediluvian Re: Tusk PO kontra Bialorus 01.08.05, 21:49
      To czym Twoim zdaniem ma byc UE? Jak sie domyslm glosowalas za integracja.. Czy
      to cos.. ten twor.. nie ma miec jednej linii polityki zagranicznej?
      • dupek.jak.kazdy.facet Re: Tusk PO kontra Bialorus 01.08.05, 21:58
        Polityka nie powinna mieszać się do sportu. Rozgrywki sportowe już w
        starożytności były okazją do pojednania, nawiązania czystej walki ponad
        podziałami politycznymi. Ale niektórzy politycy, począwszy od Hitlera (nie
        interesował się sportem, ale igrzyska olimpijskie wykorzystał do celów
        propagandowych) i Stalina (po porażce piłkarzy ZSRR z Jugosławią rozwiązał
        związek piłkarski, a piłkarze z Wiaczesławem Bobrowem na czele zmuszeni byli
        przestawić się na hokej na lodzie) wolą z tą zasadą zerwać.
      • kati1973 Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 09:45
        Masz racje ale nie o to mi chodzi
        a glownie o to ze Polska sama nie potrafi sobie dac rady, jest slaba
        • antediluvian Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 16:15
          Po tym jak bronilismy Wiednia to kiedy bylismy "silni" hm?
    • zwierz.alpuhary Re: Tusk PO kontra Bialorus 01.08.05, 22:44
      > Jak kazdego Polaka nie podoba mi sie konflikt P-B

      a mi się wydaje że ty Polakiem (Polką) nie jesteś. Masz osobliwą polszczyznę,
      jakąś taką wschodnią.
      • kati1973 Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 09:52
        WSCHODNIA czesc Kraju mysle, ze bylaby urazona
        • towarzyszpiotrek Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 10:04
          nie myśl tyle tylko działaj!
          • kati1973 Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 10:08
            coz no wlasnie tu zaczynaja sie schody :)
            nie pojde pod ambasade bo Bialorus powie ze mamy antybialoruskie nastroje:)

            wiec co mozemy zrobic :)?
            • kati1973 Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 10:09
              na demostracje oczywiscie :) nie dodalam
    • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 15:46
      > Jak kazdego Polaka nie podoba mi sie konflikt P-B

      a nasza Kati znów mówi głosem wszystkich Polaków...
      • antediluvian Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 16:16
        Ostatni biedny dyktator a ONI chca go obalic.. a fe.. wstyd.. :/
        • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 16:19
          No nie, jest jeszcze co najmniej dwóch takich.
          • antediluvian Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 16:32
            W tej czesci europy raczej nie..
            • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 16:33
              W tej części Europy raczej nie.
              Chociaż zobaczymy u nas po wyborach :)
              • antediluvian Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 16:37
                Hm.. jak wygra Kaczor albo Lepper to kto wie.. jak wygra Cimoszenka to bedzie
                taki sam syf jak teraz czyli stagnacja maksymalna..
                • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 16:39
                  A wolisz stagnację czy dyktaturę?
                  • antediluvian Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 16:41
                    Dyktature bo sie cos dzieje.. mdli mnie jak pomysle o stagnacji..
                    • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 16:50
                      No dobra, masz do tego prawo :)
                    • po_godzinach Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 16:56
                      antediluvian napisał:

                      > Dyktature bo sie cos dzieje.. mdli mnie jak pomysle o stagnacji..

                      Ha !!
                      I rewolucję mozna by było wtedy zrobić.
                      • antediluvian Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 17:01
                        Jak Tz dobrze wiesz co mi po glowie chodzi :]
                        • po_godzinach Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 17:02
                          No bo faktycznie dawno juz zadnej rewolucji nie było, ani nawet malutkiego
                          jakiegoś powstanka.
                        • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 17:03
                          A w moim wieku, proszę koleżeństwa, spada zapotrzebowanie na rewolucje, a
                          rośnie na święty spokój. :)
                          • po_godzinach Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 17:04
                            To byś sobie w spokoju produkowała ulotki
                            • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 17:05
                              A lasy deszczowe???
                              • po_godzinach Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 17:07
                                Hmmm ... dżungla?
                                • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 17:13
                                  No bo trzeba by je/ją wyciąć na te ulotki... non possumus ;)
                          • antediluvian Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 17:07
                            Ja tam nie chce wielkiej rewolucji.. mala Bereza Kartuska.. nic mi wiecej nie
                            potrzeba..
                            • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 17:14
                              Całkiem jak Kaczka. Ten by zamknął wszystkich w Berezie i został sam z bratem,
                              choć i to nie jest pewne. :P
                              • po_godzinach Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 17:20
                                No ale co na to Rosja?
                                • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 02.08.05, 17:35
                                  Rosja jest chwilowo zajęta na froncie kroicieli małolatów...
                              • antediluvian Re: Tusk PO kontra Bialorus 03.08.05, 00:16
                                Prosze tylko bez obrazliwych komentarzy :/ Ja bym tam zamknal wszystkich
                                politykow nie tylko komunistow.. bo przeciez ten bajzel sie mieszal caly czas..
      • kati1973 Re: Tusk PO kontra Bialorus 03.08.05, 10:15
        yoma zapomnialam z wylaczeniem ciebie :)
        ty jestes zadowolona :P:)
        • kati1973 Re: Tusk PO kontra Bialorus 03.08.05, 10:20
          nie skopiowalam cytatu na ktory odpowiadam

          > > Jak kazdego Polaka nie podoba mi sie konflikt P-B
          >
          > a nasza Kati znów mówi głosem wszystkich Polaków...

          do tego bylo



      • kati1973 Re: Tusk PO kontra Bialorus 03.08.05, 10:19

        > > Jak kazdego Polaka nie podoba mi sie konflikt P-B
        >
        > a nasza Kati znów mówi głosem wszystkich Polaków...

        jak nasza ?

        jestem swoja??????



    • Gość: XXX Re: Tusk PO kontra Bialorus IP: *.spacebar.no / *.spacebar.no 02.08.05, 22:57
      ??
    • kostka13 Re: Tusk PO kontra Bialorus 03.08.05, 10:35
      ach uwielbiam jak sobie tak yoma z godzinami dyskutuje na moim watku
      zawsze moge liczyc na ich frekwencje :P
      • po_godzinach Re: Tusk PO kontra Bialorus 03.08.05, 14:45
        Miło, że się cieszysz, o to wszak chodzi).

        Możesz na nas liczyc i w przyszłości.
        • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 03.08.05, 14:53
          To się nazywa dyskryminacja antediluviańska.
          • po_godzinach Re: Tusk PO kontra Bialorus 03.08.05, 14:56
            To co, może jakas demonstracja?
            • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 03.08.05, 15:07
              Koniecznie... biją naszych jak na Białorusi.
              • antediluvian Re: Tusk PO kontra Bialorus 03.08.05, 16:13
                Antediluvianie zawsze mieli przechlapane.. i to doslownie.. :/
                • yoma Re: Tusk PO kontra Bialorus 03.08.05, 16:50
                  :)

                  Nie przejmuj się bracie, jak widać nasz pułk obrońców. :)
          • kati1973 Re: Tusk PO kontra Bialorus 04.08.05, 09:22
            ee jego widzialam pierwszy raz
            a Was stale :P:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka