v.ci
02.10.05, 21:49
Bardzo mi przykro z powodu śmierci jej brata . Otylia z pewnością długo nie otrząśnie się po tym , co się wydarzyło .
Ale mimo to muszę zapytać : czy normalny człowiek podejmuje decyzję o wyprzedzaniu (przekraczając przy tym dozwoloną prędkość) CZTERECH pojazdów , w tym DWÓCH tirów !?