mamib
18.01.06, 21:29
Mam szeflerę ok. 1,80 wysoką. Dwa tygodnie temu przestawiłam ją o 2m (w bok)
od miejsca, w którym poprzednio stała. Opadają z niej liście, a nawet całe
parasolki. Czy przesunięcie jej mogło spowodować takie skutki? Temperatura,
oświetlenie, podlewanie bez zmian.
Żal patrzeć jak marnieje, ale nie może stać w poprzednim miejscu, bo
utrudniała mi otwieranie drzwi balkonowych.
Czy ktoś spotkał się z takimi objawami?